Boston University Graduate School of Arts & Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی مقابله با BU با بحران کرونا ویروس در اینجا بخوانید

پتانسیل خود را برای موفقیت به حداکثر برسانید. یک مدرک کارشناسی ارشد از دانشکده فارغ التحصیل هنر و علوم دانشگاه BU کسب کنید.

خوش آمدی! هنر و علوم بزرگترین بخش دانشگاهی دانشگاه بوستون ، قلب یک دانشگاه تحقیقاتی در سطح جهانی است. دانشکده ما در دانشکده فارغ التحصیل هنر و علوم جزء معتبرترین اساتید ، محققان و متخصصان رشته های جهان است. فارغ التحصیلان ما پیشگام نوآوری و تحقیق هستند و در زمینه های خود تأثیر می گذارند . محوطه دانشگاه ما بوستون ، شهری پر جنب و جوش با تاریخ ، فرهنگ و تنوع است و با پتانسیل ارتباطات و مشاغل مختلف روبرو می شود.

مدارک تحصیلی برای پذیرش

افرادی که لیسانس خود را از کالج یا دانشگاه معتبر به دست آورده اند یا دارای معادل تحصیلات بین المللی هستند ، می توانند درخواست کنند.

  • برنامه کارشناسی شما باید شامل مطالعات مقدماتی در علوم انسانی ، علوم اجتماعی و علوم طبیعی باشد. تکمیل دوره های مشخص شده بدون اعتبار ممکن است برای رفع کمبودها لازم باشد.
  • در صورت داشتن مدرک لیسانس ، می توانید در دوره کارشناسی ارشد متقاضی شوید (اگر دارای مدرک دانشگاهی سه ساله هستید ، ممکن است شما نیاز داشته باشید که یک برنامه کارشناسی ارشد یک ساله یا دیپلم دکتری را در یک موضوع مربوطه گذرانده باشید).
  • شما نمی توانید همزمان در بیش از یک برنامه تحصیلات تکمیلی ثبت نام کنید ، مگر اینکه این برنامه ها بخشی از یک مدرک ترکیبی تصویب شده توسط BU باشد.
  • اگر دو بار برای پذیرش در همان مدرک تحصیلی رد شده اید ، باید نامه درخواست تأیید را از مدیر فعلی تحصیلات تکمیلی در دپارتمانی که به دنبال پذیرش هستید ، ارسال کنید.

مکان ها

بوستون

Address
Commonwealth Avenue,705
02215 بوستون, ماساچوست, آمریکا