توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج تجارت و اقتصاد در دانشگاه ایالتی بویزی مدرسه کسب و کار تاکید اصلی در آیداهو است. کالج دارای بیش از 100 دانشکده و کارکنان، بیش از 3000 دانش آموز و سایت های تحویل در سراسر ایالت آیداهو است. کالج دارای دوره های کارشناسی در حسابداری، اقتصاد، امور مالی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت بین المللی، مدیریت بازاریابی و مدیریت تغییر عرضه است.

در کالج فارغ التحصیلان، کالج مقطع کارشناسی ارشد در حسابداری و حسابداری با تاکید بر مالیات، و همچنین یک MBA (EMBA)، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، MBA-ITM (مدیریت فناوری اطلاعات) و گواهی فارغ التحصیل در مدیریت زنجیره تامین.

ما همچنین به عنوان یک منبع آموزشی از طریق مرکز توسعه کوچک کسب و کار آیداهو، Tech Help و شورای آیداهو در زمینه آموزش اقتصادی خدمت می کنیم.

  • کالج کسب و کار و اقتصاد فراهم می کند آموزش عالی معتبر AACSB-بین المللی قابل دسترسی با کیفیت بالا.
  • ما ایجاد، انتشار و اعمال دانش نوآورانه برای حمایت از توسعه اقتصادی و تجاری، در درجه اول در آیداهو و منطقه.
  • دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی ما حوزه های انتخابی اصلی ما را تشکیل می دهند: جوامع، کسب و کار (سود و غیر سودآوری)، سازمان ها و نهادهای دولتی.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

Boise State University College of Business & Economics

کارشناسی ارشد حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی طراحی شده است برای آماده سازی داوطلبان برای یک حرفه ای در چارچوب گسترده تر تصمیم گیری کسب و کار. ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی طراحی شده است برای آماده سازی داوطلبان برای یک حرفه ای در چارچوب گسترده تر تصمیم گیری کسب و کار.

نقش اصلی این برنامه است برای آماده سازی دانشجویان را در رشته حسابداری عمومی به عنوان حسابداران رسمی (حسابداران رسمی). این برنامه بر روی ممیزی و گواهی عملکرد حسابداری عمومی، تمرکز دارد.

پیچیدگی امروز 'محیط کسب و کار نیاز حسابداران عمومی به تخصص در اصول و روشهای حسابداری، و برای درک پیامدهای مالی، مدیریتی، حقوقی و مالیاتی معاملات کسب و کار. حسابداران رسمی نیز باید قادر به وضوح با مشتریان و اشخاص ثالث تحت تاثیر برقراری ارتباط، و با کارکنان باشد. از آنجا که از تجربه و تخصص مالی خود را، حسابداران رسمی به کرات به عنوان مشاوران برای طیف گسترده ای از تصمیمات کسب و کار خدمت می کنند. دانش آموزان تخصص و کسب و کار دانش فنی خود را مورد نیاز برای ارائه این خدمات توسعه.... [-]

آمریکا Boise
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Boise State University College of Business & Economics

این برنامه به خوبی برای دانشجویان مقطع کارشناسی در کسب و کار که می خواهند برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای برای امتحان CPA نشستن مناسب ... [+]

رشته مالیات در ترم پاییز سال 1996. این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانشجویان برای اشتغال به عنوان حرفه ای مالیات در حسابداری عمومی، صنعت خصوصی و دولت و به ارائه مالیات متمرکز - بخش حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی استاد خود از علم حسابداری آغاز شده آموزش و پرورش. بر این اساس، دوره های مورد نیاز در خارج از مالیات به حداقل برگزار می شود.

هدف از این برنامه شامل هر دو توسعه یک درک مفهومی از مالیات و اهداف سیاست و توسعه مهارت های فنی دقیق در استفاده از قانون است. دوره از MS در حسابداری - رشته مالیات ممکن است مورد استفاده برای برآوردن نیازهای آموزش و پرورش برای امتحانات حرفه ای مانند است که برای تعیین CPA بنشینم.... [-]

آمریکا Boise
سپتامبر 2019
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی