Boise State University College of Business & Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کالج تجارت و اقتصاد در دانشگاه ایالتی بویزی مدرسه کسب و کار تاکید اصلی در آیداهو است. کالج دارای بیش از 100 دانشکده و کارکنان، بیش از 3000 دانش آموز و سایت های تحویل در سراسر ایالت آیداهو است. کالج دارای دوره های کارشناسی در حسابداری، اقتصاد، امور مالی، مدیریت فناوری اطلاعات، مدیریت بین المللی، مدیریت بازاریابی و مدیریت تغییر عرضه است.

در کالج فارغ التحصیلان، کالج مقطع کارشناسی ارشد در حسابداری و حسابداری با تاکید بر مالیات، و همچنین یک MBA (EMBA)، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)، MBA-ITM (مدیریت فناوری اطلاعات) و گواهی فارغ التحصیل در مدیریت زنجیره تامین.

ما همچنین به عنوان یک منبع آموزشی از طریق مرکز توسعه کوچک کسب و کار آیداهو، Tech Help و شورای آیداهو در زمینه آموزش اقتصادی خدمت می کنیم.

  • کالج کسب و کار و اقتصاد فراهم می کند آموزش عالی معتبر AACSB-بین المللی قابل دسترسی با کیفیت بالا.
  • ما ایجاد، انتشار و اعمال دانش نوآورانه برای حمایت از توسعه اقتصادی و تجاری، در درجه اول در آیداهو و منطقه.
  • دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی ما حوزه های انتخابی اصلی ما را تشکیل می دهند: جوامع، کسب و کار (سود و غیر سودآوری)، سازمان ها و نهادهای دولتی.

بازدید کنید MScs » بازدید کنید Courses » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در حسابداری

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Boise

کارشناسی ارشد حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی طراحی شده است برای آماده سازی داوطلبان برای یک حرفه ای در چارچوب گسترده تر تصمیم گیری کسب و کار. [+]

کارشناسی ارشد حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی طراحی شده است برای آماده سازی داوطلبان برای یک حرفه ای در چارچوب گسترده تر تصمیم گیری کسب و کار.

نقش اصلی این برنامه است برای آماده سازی دانشجویان را در رشته حسابداری عمومی به عنوان حسابداران رسمی (حسابداران رسمی). این برنامه بر روی ممیزی و گواهی عملکرد حسابداری عمومی، تمرکز دارد.

پیچیدگی امروز 'محیط کسب و کار نیاز حسابداران عمومی به تخصص در اصول و روشهای حسابداری، و برای درک پیامدهای مالی، مدیریتی، حقوقی و مالیاتی معاملات کسب و کار. حسابداران رسمی نیز باید قادر به وضوح با مشتریان و اشخاص ثالث تحت تاثیر برقراری ارتباط، و با کارکنان باشد. از آنجا که از تجربه و تخصص مالی خود را، حسابداران رسمی به کرات به عنوان مشاوران برای طیف گسترده ای از تصمیمات کسب و کار خدمت می کنند. دانش آموزان تخصص و کسب و کار دانش فنی خود را مورد نیاز برای ارائه این خدمات توسعه.... [-]


کارشناسی ارشد در حسابداری - مالیات بر

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا Boise

این برنامه به خوبی برای دانشجویان مقطع کارشناسی در کسب و کار که می خواهند برای تبدیل شدن به واجد شرایط برای برای امتحان CPA نشستن مناسب [+]

رشته مالیات در ترم پاییز سال 1996. این برنامه طراحی شده است برای آماده سازی دانشجویان برای اشتغال به عنوان حرفه ای مالیات در حسابداری عمومی، صنعت خصوصی و دولت و به ارائه مالیات متمرکز - بخش حسابداری در دانشگاه ایالتی بویزی استاد خود از علم حسابداری آغاز شده آموزش و پرورش. بر این اساس، دوره های مورد نیاز در خارج از مالیات به حداقل برگزار می شود.

هدف از این برنامه شامل هر دو توسعه یک درک مفهومی از مالیات و اهداف سیاست و توسعه مهارت های فنی دقیق در استفاده از قانون است. دوره از MS در حسابداری - رشته مالیات ممکن است مورد استفاده برای برآوردن نیازهای آموزش و پرورش برای امتحانات حرفه ای مانند است که برای تعیین CPA بنشینم.... [-]