Birmingham-Southern College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شما می توانید برای هر مدرک دانشگاهی بروید. در Birmingham-Southern College ، ما متعهد به کار در یک چارچوب هنرهای لیبرال هستیم تا تجربیات لازم را برای موفقیت به شما ارائه دهد - مهم نیست که کدام زمینه انتخاب کنید. مدت زمان اکتشاف منحصر به فرد ماه ژانویه به شما امکان می دهد چهار هفته انعطاف پذیری برای دنبال کردن رویاهای خود داشته باشید و برنامه های آکادمی عالی ما مهارت هایی را برای موفقیت به شما می دهد.

در BSC، شما:

کاوش جهان و کشف احساسات خود را. نگاهی به یک کلاس که به شما الهام می کند یا از کشوری که فقط روی یک نقشه دیده اید بازدید کنید. دوستانی که دیدگاه های جدیدی در زندگی به شما می دهند، افق های خود را در یک باشگاه دانشگاه گسترش دهید یا محدودیت های خود را در زمینه بازی تست کنید. شما مسیر خود را پیدا خواهید کرد، همه در حال ایجاد مهارت های امروز کارفرمایان می خواهند.

یادگیری تجربه در راه جدید چالش هایی که هرگز تصور نمی کنید، و سپس آنچه را که فراتر از کلاس درس می آموزید، بپذیرید. هر آنچه را که یک کارآموزی را انتخاب می کنید، تحقیق با استاد، مربی یک به یک، یک پروژه خدماتی و یا اختراع خود را - شما باید ابزار لازم برای موفقیت در جهان کار کنید.

اکسل قبل و بعد از فارغ التحصیلی. دانش آموزان ما از بهترین ها هستند و فارغ التحصیلان ما از تمام انتظارات فراتر رفته اند. این که آیا آنها یک سناتور آمریکایی، مدیر موزه، نویسنده جایزه برنده، دانشمند ناسا، وکیل، کارآفرین، پزشک، و یا بیشتر هستند، آنها BSC را برای موفقیت خود اعتبار می دهند. نه تنها این، بلکه آنها مشتاق کمک به اهداف شما هستند.

مکان ها

بیرمنگام

Address
Birmingham-Southern College
900 Arkadelphia Road

AL 35254 بیرمنگام, آلاباما, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: