Binghamton University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بهترین دانشگاه دولتی در شمال شرق.

موسسه در سطح جهانی، دانشگاه بینگهامتون ارائه می دهد دانش آموزان، آموزش گسترده میان رشته ای با چشم انداز بین المللی و یکی از برنامه های تحقیقاتی پر جنب و جوش ترین در کشور.

رتبه در میان دانشگاه های دولتی نخبگان در کشور، بینگهامتون چالش های دانش آموزان آکادمیک، نه از لحاظ مالی، در منحصر به فرد، بهترین از هر دو جهان، محیط زیست آن است.

فرهنگ دانشگاهی ما رقیب یک دانشگاه خصوصی برای اولین بار نرخ - دقیق، همکاری و شجاعانه نوآورانه - در حالی که فرهنگ ما پردیس نمونه ای از بهترین نوع تجربه عمومی دانشگاه: غنی دانش آموزان متنوع، زندگی اجتماعی فعال و تعامل عمیق با جامعه.

دانش آموزان ما، هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، کار یک در یک با یک هیئت علمی استثنایی و دانشمندان پیشگامانه. آنها استفاده از فرصت های تحصیلی خاص مانند درجه ترکیبی، گروه مطالعه زبان های خارجی و برنامه آموزش بین المللی بی نظیر است.

بینگهامتون در یک نگاه

مردم در سراسر جهان در حال یادگیری چه نیویورکی برای دهه شناخته شده است: دانشگاه بینگهامتون یکی از دانشگاه های دولتی برتر در امریکا است. ما در جذب دانش آموزان برجسته و استادان برنده جایزه که شرکای در کشف فعال هستند - ما دانش را جمع آوری کنید، ما آن را ایجاد کنید.

بیشتر در مورد آنچه باعث می شود تجربه دانشگاه بینگهامتون بنابراین استثنایی یاد بگیرند.

دانشگاهیان دقیق

راهنمای فیسک به کالج (2013) بینگهامتون به عنوان یکی از "دانشگاه عمومی در شمال شرقی" به رسمیت می شناسد و آن را در رتبه "بهترین خرید". این دانشگاه شامل هفت مدرسه: دانشگاه Harpur علوم و هنر، کالج امور اجتماعی و عمومی، دانشکده دکر پرستاری، دانشکده تحصیلات تکمیلی آموزش و پرورش، دانشکده مدیریت و توماس جی واتسون دانشکده مهندسی و علوم کاربردی و دانشکده داروسازی و علوم دارویی ایران. مدرسه بینگهامتون از مدیریت است 25 در کشور در میان موسسات دولتی توسط بلومبرگ تجارت قرار گرفت. دانشکده ما شامل تعداد زیادی دانش پژوهان بورس فولبرایت، فورد و گوگنهایم. دو تیم از دانشجویان علوم کامپیوتر واتسون مدرسه افتخارات اولین محل در مسابقه اداره هوانوردی فدرال ملی طراحی برای دانشگاه و جو در زمان - یکی برای طرح خود که با استفاده از حرارت زمین گرمایی به حذف برف و یخ از باند فرودگاه و دیگری برای ارائه راه برای بازیافت د مایعات شکر و تخم مرغ.

پردیس زرق و برق دار و جامعه

این پردیس در سراسر 930 جریب در دامنه کوه پوشیده شده از درخت بالا رودخانه Susquehanna در حومه بینگهامتون از پاکدامن گسترش یافته است. دانشگاه به طور مداوم به رسمیت شناختن بالا دریافت در سالانه "امتیاز سبز" پرینستون را نقد از کالج ها. در دانشگاه طبیعت حفاظت شده دارای 190 جریب جنگل حفاظت شده و تالاب با پیاده روی / دوچرخه سواری / مسیرهای پیاده روی در حال اجرا و حوض شش هکتاری. مرکز شهر بینگهامتون ارائه می دهد یک شرکت اپرا در سطح جهانی، یک ارکستر سمفونی، سینما، باشگاه ها، رستوران های باور نکردنی، کافه ها و هاکی و بیسبال تیم های حرفه ای.

نوآورانه امکانات زندگی آموزش

پس از دانشگاه آکسفورد مدل، دانش آموزان ما در شش جوامع مسکونی مدرن زندگی می کنند، هر کدام با شخصیت متمایز خود را دارد و محله احساس می کنم. علم مجتمع بزرگ، چهار ساختمان - به زودی به پنج عنوان ساخت و ساز پیشرفت در یک ساختمان علم جدید - ویژگی های یک گلخانه ای یکی از بزرگترین آموزش و پژوهش امکانات آن multiclimate نوع تقسیم گرمسیری، معتدل، کوهستانی و کویری مناطق است. فن آوری های نوآورانه مجتمع (ITC) در منزل خود به مهندسی زیستی ساختمان، که ویژگی های دولت از هنر، آزمایشگاه های مدولار و فضای تحقیقات بالینی و یک مجموعه راه اندازی برای شرکت های جدید است. این مجموعه همچنین شامل مهندسی و علوم ساختمان است، که خانه را به دفتر رئیس واتسون مدرسه، و همچنین وزارتخانه های مهندسی مکانیک و مهندسی / کامپیوتر برق، دولت از هنر، فضای آزمایشگاهی، وسایل برای کسب و کار شروع یو پی اس و دفاتر. مرکز اندرسون بزرگ برای هنرهای نمایشی ویترین "ترانسفورماتور،" تئاتر 1200 صندلی با دیوار عقب جمع محل استقرار چمن و جشن سالگرد فصل 25 آن است. مجموعه دائمی موزه هنر دانشگاه شامل بیش از 3000 قطعه مدرن و باستانی، از جمله گالری هنر آسیایی در سراسر کشور شناخته شده است. معماری پیشرو برجسته دو ساختمان های دانشگاهی خیره کننده ما، خانه را به مدارس مدیریت، پرستاری و آموزش و پرورش، و دفتر پذیرش در مقطع کارشناسی.

فعال، جامعه ورزشی

بینگهامتون Bearcats درست 21 NCAA بخش من تیم اول دانشگاه یا دانشکده. دانش آموزان از ده ها تن از باشگاه و ورزش داخل تیم رقابتی و فقط برای سرگرم کننده را انتخاب کنید، از فوتبال به مختلط هاکی. FitSpace مرکز دولت از هنر، تناسب اندام ما با در خانه مربیان شخصی و 45 کلاس های گروه هر هفته است. عالی برنامه حرفه در فضای باز ما سازماندهی روز و آخر هفته قایقرانی، کوهنوردی، پیاده روی و کمپینگ سفر به بسیاری از پارک های ایالتی در منطقه است.

فارغ التحصیلان موفق

نرخ فارغ التحصیلی از چهار سال ما در میان بالاترین در این کشور در میان همسالان دانشگاه تحقیقاتی عمومی است. 20 درصد از دانشجویان دوره لیسانس به دریافت مدرک کارشناسی ارشد از Binghamton. بینگهامتون دارای بیش از 30 برنامه های دکترا در هنر و علوم و مدارس حرفه ای خود را، و جوایز بیش از 100 دکترای هر سال است. 86 درصد از فارغ التحصیلان بینگهامتون که به مدرسه قانون اعمال می شود قابل قبول است، در مقایسه با 76٪ در سراسر کشور. فارغ التحصیلان ما به دانشکده پزشکی در نرخ که 13٪ بالاتر از میانگین ملی هستند. بیش از 120.000 فارغ التحصیلان بینگهامتون گسترش در سراسر 50 ایالت و در سراسر جهان وجود دارد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید کارشناسی ارشد(MA) » بازدید کنید کارشناسی ارشد(MSc) » از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

MPA در دولت های عمومی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

برنامه کارشناسی ارشد مدیریت دولتی دانشگاه بینگهامتون است (MPA) با همکاری سازمانهای مبتنی بر جامعه برای آماده سازی دانش آموزان به رهبران آینده، نوآوران، و مدیران خدمات عمومی و غیر انتفاعی است. [+]

MPA در دولت های عمومی معتبر توسط شبکه ای از مدارس سیاست عمومی، امور، و اداری (NASPAA)، کارشناسی ارشد دانشگاه بینگهامتون است مدیریت عمومی (MPA) برنامه کار می کند در همکاری با سازمانهای مبتنی بر جامعه برای آماده سازی دانش آموزان به رهبران آینده، نوآوران و عمومی و غیر مدیران خدمات انتفاعی. فارغ التحصیلان با عملی، تجربه دنیای واقعی و چارچوب نظری مورد نیاز برای مقابله با سخت ترین مسائل اجتماعی امروز مجهز شده است. MPA به درجه حرفه ای عرضه در بازار است که دانشجویان برای مشاغل مدیریت آماده در سازمان های دولتی و غیر انتفاعی است. این است ایده آل برای دانش آموزانی که به خدمات عمومی متعهد هستند، می خواهم به رهبران در سازمان های دولتی و غیر انتفاعی، و می خواهید برای ایجاد یک تفاوت مثبت در جهان است. به عنوان سازمان تغییر شکل، بازسازی، و پاسخ به تغییرات در واقعیت های اقتصادی، جمعیتی، و اجتماعی، خدمتگزاران مردم باید به عنوان حل کننده مشکل آموزش داده است. فرصت برای کسانی که قادر به تفکر انتقادی، خلاقانه، و اخلاقی فراوان است. با انواع نقش برای پر کردن در هر شهرستان و دولت، دانشجویان MPA استخدام جذاب برای موقعیت های که اجازه می دهد آنها را به تغییر مثبت می باشد. فارغ التحصیلان همچنین می توانید برای کسب و کار و دیگر دهانه بخش خصوصی که نیاز به مدیریت و تجزیه و تحلیل مالی تجربه به رقابت بپردازند. مدارک تحصیلی ارائه شده MPA در دولت های عمومی مردم کمک به مردم. همکاری با یکدیگر. عامل در همکاری. همکاری.... [-]

برنامه کارشناسی ارشد در جوامع پایدار

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Binghamton + {تعداد} بیشتر

دانشگاه بینگهامتون برنامه یک استاد نوآورانه در جوامع پایدار ارائه می دهد. این برنامه نشان دهنده نیازهای جامعه حیاتی برای سیاست های مشترک، فرآیندها و روابط. [+]

برنامه کارشناسی ارشد در جوامع پایدار دانشگاه بینگهامتون برنامه یک استاد نوآورانه در جوامع پایدار ارائه می دهد. این برنامه نشان دهنده نیازهای جامعه حیاتی برای سیاست های مشترک، فرآیندها و روابط. برنامه درسی پر جنب و جوش دهانه چندین رشته، از جمله جغرافیا، مدیریت عمومی و مطالعات زیست محیطی. دانش آموزان می توانند یک علم منظر طبیعی / زیست محیطی و یا یک مسیر اجتماعی / مبتنی بر سیاست را دنبال کنند. همه دانش آموزان هر دو آموزش نظری و عملی با تمرکز بر بهبود کیفیت زندگی با یکپارچه سازی مسائل و استراتژی های اقتصادی، اجتماعی، زیست محیطی و دریافت خواهید کرد. مدارک تحصیلی ارائه شده MS در جوامع پایدار MA در جوامع پایدار نقش متخصصان پایداری رشد کرده است طریق آموزش و پرورش سفارشی و آموزش شغلی، شما آماده برای تبدیل شدن به یک رهبر در شکل دادن به جوامع پایدار برای محافظت از مردم و سیاره خواهد بود. به درجه حرفه ای برش لبه برای ایجاد آینده ای پایدار دانش آموختگان خواهد شد با دانش و مهارت های لازم برای پیشبرد سیاست های زیست محیطی، توسعه اقتصادی و عدالت اجتماعی در بخش های دولتی، خصوصی و غیر انتفاعی مجهز شده است. مزیت رقابتی برای راه اندازی حرفه ای خود را منحصر به فرد، برنامه های میان رشته ای ما نه تنها شما را راه اندازی برای یک کار در پایداری، آن را به شما برای یک کار تاثیرگذار شما پرشور در مورد تنظیم شده است. چه درجه در دسترس هستند؟ این برنامه 38-اعتباری به اوج می رسد... [-]

میلی متر در موسیقی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

در سراسر کشور معتبر وزارت دانشگاه بینگهامتون از موسیقی ارائه می دهد به استاد موسیقی (MM) و استاد موسیقی در برنامه های اپرا می باشد. بهترین سابق برای حرفه ای موسیقی و مربیان با غلظت های مختلف مناسب است. [+]

میلی متر در موسیقی در سراسر کشور معتبر وزارت دانشگاه بینگهامتون از موسیقی ارائه می دهد به استاد موسیقی (MM) و استاد موسیقی در برنامه های اپرا می باشد. بهترین سابق برای حرفه ای موسیقی و مربیان با غلظت های مختلف مناسب است. قطار دوم هنرمندان جوان برای یک شغل در اپرا می باشد. شهرهای سه جانبه اپرا فراهم می کند دانش آموزان اپرا با یک برنامه هنرمند ساکن حرفه ای، اجازه می دهد برای رشد بسیار زیاد در تلاش شخصی، حرفه ای و خلاق از طریق انجام با TCO. دانش آموزان آینده نگر به درخواست برای تعداد محدودی از دستیاری، بورسیه ها و جوایز اولیه را تشویق. استاد ما از برنامه موسیقی متشکل از پنج غلظت: تنظیم آهنگ انجام تاریخ و ادبیات اجرای ساز عملکرد صوتی همچنین یک مسیر اپرا جداگانه برای کسانی که به دنبال تمرکز ویژه بر روی فرصت های تئاتر از موسیقی وجود دارد. هر کدام از مسیر شما را دنبال کنند، ما بیش از سی اساتیدی مجرب به روشن کردن موضوع و باز کردن شما تا به تجربه های جدید. ما یک ارکستر سمفونیک، گروه موسیقی بادی، و گروه جاز، و همچنین به عنوان سه گروه سرایندگان و یک گروه رقص / ضربت زنی آفریقایی. این برنامه موسیقی فارغ التحصیل کوچک است. دانش آموزان توجه شخصی از فرصت های اعضای هیات علمی و عملکرد کیفیت دریافت خواهید کرد. فارغ التحصیلان ما در رفته برای انجام در خانه های اپرا عمده در سراسر جهان است. مدارک تحصیلی ارائه شده میلی متر در موسیقی پس از فارغ... [-]

کارشناسی ارشد(MSc)

MS در انسان شناسی پزشکی

Campus September 2017 آمریکا Binghamton

انسان شناسی پزشکی منطقه subdisciplinary نوظهور در انسان شناسی زیستی است، در تقاطع بین تحقیقات زیست پزشکی و علوم رفتاری و اجتماعی است که وضعیت سلامت شکل. [+]

MS در انسان شناسی پزشکی وزارت انسان شناسی ارائه می دهد مطالعه فارغ التحصیل منجر به کارشناسی ارشد رشته (MS) در انسان شناسی پزشکی. این مدرک حرفه ای مبتنی بر دوره در منطقه زیر انضباطی در حال ظهور در انسان شناسی زیستی است. این برنامه یک رویکرد تکاملی و فرهنگی به بیماری درک و بهداشت عمومی تاکید می کند. طیف متنوعی از دوره های آموزش دانش آموزان به تشخیص الگوهای تاریخی و رویدادهای جاری و اجازه می دهد تا دانش آموزان به مطالعه در رشته های. دانش آموزان آینده نگر باید زمینه های تحقیقاتی دانشکده کشف برای دیدن اگر منافع چین. گواهی استاد علوم حرفه ای در انسان شناسی پزشکی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی که علاقه مند به توسعه آموزش عملی و مهارت های که موفقیت پرورش در محل کار کمک خواهد کرد که در دسترس است. برنامه درسی شامل اضافی 13 اعتبارات در دوره های مهارت های حرفه ای که فراتر از آموزش مدرک کارشناسی ارشد سنتی حرکت می کند. مدارک تحصیلی ارائه شده MS در انسان شناسی، پزشکی از عمق، از طریق وسعت، به دیدگاه انسان شناسی پزشکی منطقه subdisciplinary نوظهور در انسان شناسی زیستی است، در تقاطع بین تحقیقات زیست پزشکی و علوم رفتاری و اجتماعی است که وضعیت سلامت شکل. انسان شناسی پزشکی بیش از ارائه خدمات لب به یکپارچه سازی روش بین رشتهای کند. نه، بخشی از پایه و اساس آن وحدت دانش و روش ها از رشته به ظاهر متنوع در جهت درک جامع از سلامت انسان است. پزشکی انسان شناسی در دانشگاه بینگهامتون... [-]

MS در شیمی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

بخش شیمی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای تحصیل در حوزه های سنتی شیمی و همچنین در مناطق در حال رشد میان رشته ای از بیوشیمی، شیمی محیط زیست، و مواد شیمیایی. [+]

MS در شیمی بخش شیمی ارائه می دهد دانش آموزان فرصت برای تحصیل در حوزه های سنتی شیمی و همچنین در مناطق در حال رشد میان رشته ای از بیوشیمی، شیمی محیط زیست، و مواد شیمیایی. دانش آموزان از نزدیک با مربی دانشکده خود را، اما فرصت های گسترده ای را به تعامل با اعضای هیئت علمی در رشته های دیگر از جمله زمین شناسی، فیزیک، مواد / مهندسی مکانیک و زیست شناسی. دانش آموزان در یک منطقه از مواد شیمیایی تخصص، در نظر گرفتن دوره، امتحانات خود را و انجام پژوهش در آن منطقه است. هر دانش آموز یک مشاور پژوهش انتخاب شده توسط دانش آموز بر اساس علایق پژوهشی او و در دسترس بودن عضو هیات علمی در بودجه و فضا. این تصمیم به طور معمول در همان سال اول، هر چند برخی از دانش آموزان به دانشگاه آمده به طور خاص برای کار با یک عضو هیات علمی داده شده است. این یک تصمیم متقابل است و دانش آموز باید بحث و مذاکره با چند دانشکده قبل از مشاور ارائه شده است را داشته باشد. انتخاب مشاور یک تصمیم مهم است، چرا که مشاور به دانش آموزان با انتخاب رشته کمک می کند تا آنها را در توسعه یک تحقیق مناسبی هدایت می کند. آموزش مداوم بخش ارائه می دهد تعدادی از دوره های تحصیلات تکمیلی برای دانش آموزانی که مایل به گسترش آموزش خود را در مناطق جدید. چند تا از این بر روی اینترنت در دسترس هستند و می توان بر اساس غیر matriculated گرفته... [-]

کارشناس ارشد مدیریت امور دانشجویی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Binghamton + {تعداد} بیشتر

استاد علوم در رشته دانشجو اداره کل امور مناسب برای کسانی که مایل به دنبال فرصتهای شغلی در آموزش عالی است. این برنامه در هر دو تئوری توسعه دانش آموز و مفهوم تئوری به عمل به تئوری. [+]

کارشناس ارشد مدیریت امور دانشجویی استاد علوم در رشته دانشجو اداره کل امور مناسب برای کسانی که مایل به دنبال فرصتهای شغلی در آموزش عالی است. این برنامه در هر دو تئوری توسعه دانش آموز و مفهوم تئوری به عمل به تئوری. بنابراین، یک هدف اساسی از برنامه آماده سازی حرفه ای ها که دانش کار چگونه تئوری توسعه دانش آموز در عمل استفاده و چگونه عمل می کند به اطلاع توسعه تئوری آینده است. این برنامه به دنبال آماده سازی رهبران اداری و پرسنل که کار راحت با مردم با پیشینه های گوناگون در موقعیت هایی که نیاز به تصمیم گیرندگان برای پاسخ به موقعیت های بخش / واحد در حالی که با در نظر گرفتن که تصمیمات آنها تاثیر سیستم های دیگر (مانند ادارات و / یا بخش) هستند در نهاد. این برنامه برای دیدار با تهیه استانداردهای کمیسیون کالج انجمن پرسنل آمریکایی (ACPA) حرفه ای طراحی شده است و از طریق تمام وقت و پاره وقت آهنگ های ارائه شده است. مدارک تحصیلی ارائه شده کارشناس ارشد مدیریت امور دانشجویی می خواهم به ترکیب استعداد خود را برای رهبری با شور و شوق خود را برای کار با دانش آموزان؟ استاد علوم در امور دانشجویی اداره (MSAA) برنامه تحصیلی در دانشگاه بینگهامتون فارغ التحصیلان برای entry- و آماده به سمت مدیریت سطح میانی در موسسات آموزش عالی. این برنامه MSAA است ایده آل برای کسانی که مایل به دنبال فرصتهای شغلی در استاد راهنما، پذیرش و مدیریت ثبت نام، توسعه حرفه ای و قرار دادن، کمک های... [-]

کارشناسی ارشد(MA)

Ma در آمار کاربردی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

وزارت علوم ریاضی ارائه می دهد یک برنامه درجه حرفه ای گرا کارشناسی ارشد هنر در آمار کاربردی. برنامه درسی پر جنب و جوش و همه کاره در آموزش است که قابل اجرا در دنیای واقعی تمرکز ... [+]

ma در آمار کاربردی وزارت علوم ریاضی ارائه می دهد یک برنامه درجه حرفه ای گرا کارشناسی ارشد هنر در آمار کاربردی. برنامه درسی پر جنب و جوش و همه کاره با تمرکز بر آموزش است که قابل اجرا در دنیای واقعی، و هدف از این برنامه برای آماده سازی آمار ماهرانه برای مشاغل حرفه ای در صنعت. مسیر شامل یک جزء جدایی ناپذیر آزمایشگاه که بر عمل تجزیه و تحلیل داده معاصر و در معرض دانش آموزان به روش، نرم افزار و نظریه معمولا در کاربردهای آمار استفاده می شود. این برنامه نیاز به دوره های خاص به منطقه آمار کاربردی، و دانش آموز مورد نیاز است را به پایان برساند 10 دوره و دو سمینار 1-اعتباری CAPSTONE برای کل از 42 اعتبار. یک امتحان خروج و یا پایان نامه نهایی مورد نیاز نمی باشد. مدارک تحصیلی ارائه شده ma در آمار کاربردی توسعه حرفه ای متحرک طراحی شده است به دانش آموزان با یک پایه محکم از دانش و آگاهی عملی برای کار با آمار کاربردی در عمق، برای مشاغل آینده در بخش های دولتی و خصوصی به عنوان دانشمندان آماری، مشاوران و مهندسان برای مدیریت و تجزیه و تحلیل داده ها. بخش بر هدایت دانشکده و پشتیبانی؛ به طور منظم سمینارها مانند سخنرانیهای سالانه پیتر هیلتون یادبود، که در آن از ریاضیدانان برجسته و محققان دعوت به بحث در مورد پژوهش خود را وجود دارد. پس از فارغ التحصیل شما رانده شده توسط اتکای هر چه بیشتر از کسب و کار و دولت در داده ها، تقاضا... [-]

MA در جغرافیا

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

گروه جغرافیا در دانشگاه بینگهامتون ارائه می دهد کارشناسی ارشد هنر (MA) در جغرافیا. ما به دنبال ایجاد و پیشبرد آموزش، پژوهش و انتشار در نظم و انضباط جغرافیا و همچنین دانش آموزان قطار به ارائه تخصص خود را به جامعه بزرگ است. [+]

MA در جغرافیا گروه جغرافیا در دانشگاه بینگهامتون ارائه می دهد کارشناسی ارشد هنر (MA) در جغرافیا. ما به دنبال ایجاد و پیشبرد آموزش، پژوهش و انتشار در نظم و انضباط جغرافیا و همچنین دانش آموزان قطار به ارائه تخصص خود را به جامعه بزرگ است. دانش آموزان می توانند یکی از پنج آهنگ دنبال: جغرافیای عمومی کارتوگرافی و اطلاعات جغرافیایی سیستم (GIS) مدیریت زیست محیطی و منابع برنامه ریزی شهری و جغرافیای کاربردی نژاد و قومیت مدرک کارشناسی در جغرافیا است برای ورود به برنامه های تحصیلات تکمیلی مورد نیاز نمی باشد، اما دانش آموزان بدون پس زمینه جغرافیا ممکن است لازم باشد به گذراندن دوره های اضافی برای تکمیل MA. گواهی فارغ التحصیل رشته ای در مطالعات آبخیزداری و مدیریت موجود، و همچنین به عنوان یک BA + MA مسیر شتاب است. مدارک تحصیلی ارائه شده MA در جغرافیا توسعه حرفه ای دانش آموزان آموزش دیده به دنبال یک مدرک دکترا و حرفه وارد در صنعت. این برنامه ارائه می دهد پایه نظری و کاربرد کامپیوتر در: مدیریت منابع و پایداری منابع آبی جاری شدن سیل و آبخیزداری اثرات ارزیابی خطرات زیست محیطی نژاد و قومیت GIS سلامت جمعیت شهری و برنامه ریزی فروشی برنامه درسی متنوع و بسیار انعطاف پذیر است. دانش آموزان را تشویق به دنبال مطالعات میان رشته ای برای یک چشم انداز دانشگاهی گسترش، و همچنین آموزش عملی اضافی در زمینه هایی مانند حفاظت، مدیریت زیست محیطی، توسعه اقتصادی و مطالعات بین المللی است. پس از فارغ التحصیل شما بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه... [-]

MA در شیمی

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه بینگهامتون در شیمی ارائه می دهد به استاد هنرهای (MA)، کارشناسی ارشد (MS) و دکتر فلسفه (PhD) درجه در شیمی برای دانش آموزانی که نوآورانه، رقابتی و در مناطق سنتی تحلیلی بسیار با انگیزه هستند ... [+]

MA در شیمی برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه بینگهامتون در شیمی ارائه می دهد به استاد هنرهای (MA)، کارشناسی ارشد (MS) و دکتر فلسفه (PhD) درجه در شیمی برای دانش آموزانی که نوآورانه، رقابتی و در مناطق سنتی تحلیلی انگیزه بالایی دارند، غیر آلی هستند، آلی و شیمی فیزیک، و همچنین دیگر موضوعات میان رشته ای مربوطه. در پایان سال اول، هر دانش آموز با یک مشاور دانشکده بر اساس منافع پژوهش و در دسترس بودن جفت می شود. مشاوران گروه ما ارائه راهنمایی برای دانش آموزان در طول زندگی حرفه علمی خود، از انتخاب رشته به تحقیق و توسعه. دانش آموزان ما به طور منظم برای دستیابی و پژوهش تلاش علمی استثنایی از طریق جوایز علمی مختلف شناخته شده است. فرصت های مالی دیگر مانند دستیار قرار، دستیاری تحقیق و مواجب نیز در دسترس هستند. توسعه حرفه ای بخش میزبان کنفرانس هفتگی (که در طی آن دانشمندان برجسته از دیدن به اشتراک گذاری آخرین تحقیقات خود) و سمپوزیوم های دوره های بین المللی در مورد موضوعات خاص است. دانش آموزان همچنین دسترسی به عالی امکانات در دانشگاه برای کمک به تحقیقات خود را دارند. طیف متنوعی از دوره های ارائه شده اجازه می دهد تا دانش آموزان آزادی دنبال آهنگ های میان رشته ای در شیمی زیستی، بیوشیمی و مواد شیمیایی. دانش آموزان ممکن است استفاده از مراکز تحقیقاتی مختلف به میزبانی دانشگاه بینگهامتون، که شامل موسسه تحقیقات مواد و مرکز سنسور پیشرفته و سیستم های زیست محیطی است. در یک همکاری با انجمن شیمی آمریکا و شیمی باشگاه... [-]

کارشناس ارشد اقتصاد

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

این برنامه دارای یک تاکید قوی بر روی آموزش های کمی. دکترا به طور خاص نیاز به یک پایه ریاضی جامد. برای دانش آموزانی که فاقد پس زمینه در حساب دیفرانسیل و انتگرال و یا جبر خطی، و یا کسانی که مایل به داشتن یک دوره طراوات در آن موضوع. [+]

کارشناس ارشد اقتصاد گروه اقتصاد ارائه می دهد برنامه از مطالعه منجر به کارشناسی ارشد هنر (MA) و دکترای فلسفه (دکترا) درجه در اقتصاد است. این برنامه 10 در اقتصاد منابع کشاورزی و منابع طبیعی در میان تمام نهادهای دکترا اعطای در ایالات متحده قرار گرفت، و 19 در تاریخ اقتصادی است. تازه نونما و به طور مداوم در حال گسترش، این برنامه به دنبال بالا به انجام دانشجویانی که آماده برای انجام تحقیقات دقیق. دانش آموزان نیاز به مدرک کارشناسی در رشته اقتصاد، اما متقاضیان باید یک پس زمینه ریاضی قوی داشته باشد. در حال حاضر دانشکده اقتصاد می توانید پایان نامه در زمینه های زیر (با توجه به مجله دانشکده ادبیات اقتصادی (JEL) کدهای طبقه بندی استاندارد) نظارت: اقتصاد (JEL C1 - C4) اقتصاد کلان (JEL E) اقتصاد کار (JEL J) اقتصاد توسعه (JEL O1) اقتصاد محیط زیست (JEL Q) برنامه درسی کارشناسی ارشد شامل دوره های هسته ای در نظریه و اقتصاد سنجی و انتخابی. توسعه حرفه ای این برنامه دارای یک تاکید قوی بر روی آموزش های کمی. دکترا به طور خاص نیاز به یک پایه ریاضی جامد. برای دانش آموزانی که فاقد پس زمینه در حساب دیفرانسیل و انتگرال و یا جبر خطی، و یا کسانی که مایل به داشتن یک دوره طراوات در آن موضوع، یک "اردوگاه بوت ریاضی" رایگان به همه دانش آموزان بستری قبل از شروع ترم پاییز ارائه شده است. این برنامه دارای دانشکده متخصص که در زمینه های خود را از پژوهش مشخص شده است. کلاس های کوچک (5 تا... [-]

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش - TESOL

Campus تمام وقت September 2017 آمریکا Binghamton

این که آیا شما یک جهانگرد که همچنین پرشور در مورد آموزش و پرورش و یا یک معلم گواهی که می خواهد به گسترش مجموعه حرفه ای خود را، آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (TESOL) برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه بینگهامتون می تواند کمک به رفع نیازهای خود هستند. [+]

کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش - TESOL این که آیا شما یک جهانگرد که همچنین پرشور در مورد آموزش و پرورش و یا یک معلم گواهی که می خواهد به گسترش مجموعه حرفه ای خود را، آموزش زبان انگلیسی به متکلمان زبان های دیگر (TESOL) برنامه های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه بینگهامتون می تواند کمک به رفع نیازهای خود هستند. این برنامه TESOL ارائه می دهد کارشناسی ارشد در آموزش و پرورش (MSEd) و کارشناسی ارشد هنر (کارشناسی ارشد) درجه است. متحرک فارغ التحصیلان را قادر می سازد برای تدریس در زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم (ESL) برنامه در محیط های دانشگاهی و یا در برنامه های دیگر انگلیسی در سراسر جهان. این آهنگ نیز مناسب برای دانشجویان بین المللی که مایل به در آموزش و پرورش انگلیسی در سراسر جهان از جمله برنامه های ESL در آموزش عالی و یا سایر برنامه های فشرده انگلیسی درگیر می شود. MSEd است که برای کسانی که به دنبال در حال حاضر گواهی برای تدریس زبان آموزان زبان انگلیسی (ELL) در تنظیمات K-12 طراحی شده است. دانش آموزان خواهد شد در روش چند لایه نظری و عملی به آموزش زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم، از فراگیری زبان و توسعه سواد به تکنیکهای آموزشی ESL موثر و تاریخ در مورد ال قرار دارد. دانش آموزان در کلاس ها تمام وقت این برنامه را فقط در سه ترم با مطالعات خود را به اوج خود رسید در هر دو پروژه CAPSTONE یا پایان نامه کارشناسی ارشد کامل،. درجه کارشناسی ارشد در... [-]

تماس

Binghamton University

آدرس Vestal Parkway East 4400
13902 Binghamton, United States
وب سایت http://binghamton.edu/
تلفن +1 607-777-2000