Read the Official Description

Benedictine University در سال 1887 تأسیس شد و به آموزش دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیلی از اهداف گوناگون قومی، نژادی و مذهبی اختصاص یافته است. بندیکتین توسط کمیسیون عالی آموزش مرکزی انجمن کالج ها و مدارس شمالی (NCA) به طور منطقه ای تأیید شده است.

Benedictine University ارزشهای محور هنرهای لیبرال را فراهم می کند. امروز، نسبیتین نزدیک به 10،000 دانش آموز از 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 17 کشور ثبت نام می کند.

محوطه اصلی دانشگاه در منطقه شیکاگالند دارای مرکز یادگیری، امکانات علمی، ساختمان اداری، سالن های اقامت، آپارتمانهای وودز موسس، مرکز ورزشی، دریاچه، مرکز دانشجویی و مجتمع ورزشی Benedictine University المللی است. محوطه دانشگاهی در اسپرینگفیلد، ایلینویز و Mesa، آریزونا قرار دارد و سایت های کلاس در چین و ویتنام قرار دارند.

مقدماتی در مقطع کارشناسی و مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه کسب و کار، رهبری، مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش ارائه می دهد.

چرا مقدس؟

- بیش از 127 میراث برتر سال تحصیلی - برنامۀ کمیته آموزش عالی انجمن کالج ها و مدارس مرکزی شمالی (NCA) معتبر است - به نام "سریع ترین دانشگاه در حال رشد" در ایالات متحده توسط "کرونیکل تحصیلات عالی" نامگذاری شده است . کالج ها توسط مجله Forbes - 91٪ از دانش آموزان فعلی ما گزارش می دهند که آنها راضی یا بسیار با تجربه یادگیری خود در نسبیتین

چرا مدرک آنلاین خود را در Benedictine University کسب کنید؟

- بدون نیاز به ویزا - نسبیتین به طور کامل درجه های آنلاین را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد آموزش راحتی در ایالات متحده را در راحتی خانه تان کسب کنید - ما دانش آموزان و فارغ التحصیلان از 50 ایالت ایالات متحده و بیش از 17 کشور - فرصت های شبکه شما بی پایان است - ، فارغ التحصیلان و هیئت علمی که می توانند به شما در دستیابی به فرصت های حرفه ای در ایالات متحده کمک کنند

تجربه یادگیری آنلاین در نسبیت

- یکی از تنها 24 دانشگاه برای استفاده از آخرین تکنولوژی آموزشی که شبیه سازی کلاس های فیزیکی با ویژگی های بسیار اجتماعی است که به شما اجازه می دهد تا ببینید که چه کسی آنلاین است، پروفایل ها را ایجاد می کند، در گروه ها کار کنید و بیشتر - 84٪ از دانشجویان مورد مطالعه دریافتند که سیستم یادگیری آنلاین آسان برای استفاده - تجربه یادگیری بسیار تعاملی طراحی شده برای تقویت روابط با همسالان و اعضای هیئت علمی از طریق هیئت مدیره، هیئت علمی ویدیو، پروفایل و گروه - مطالعه در برنامه خود - هیچ زمان ورود اجباری وجود دارد - 24/7 دسترسی به دوره ها و فنی پرسنل پشتیبانی برای پاسخ به سوالات شما - گواهینامه تحصیلی خود را به عنوان همتایان خود در همان محل تحصیل کسب خواهید کرد - هشت هفته درسی دوره آنلاین آنلاین محتوای همانند طبقات آموزش داده شده در محوطه دانشگاه - دانشجویان آنلاین دسترسی به کتابخانه دانشگاه، تیم خدمات حرفه ای، نوشتن مرکز، مرکز ریاضی، رویدادهای شبکه و غیره - 83٪ از دانشجویان مورد مطالعه گزارش دادند که آنها با میزان تعامل با فاو یک نفر و یک همکار در دوره های آنلاین

چشم انداز اشتغال

- 94٪ گفتند که این برنامه آنها را به خوبی برای حرفه های فعلی خود آماده می کند - 87٪ از فارغ التحصیلان MBA آنلاین تمام وقت کار می کند - 84٪ از فارغ التحصیلان MPH آنلاین کار می کنند کامل یا بخشی از وقت - 96.6٪ از فارغ التحصیلان آنلاین آنلاین کار کامل یا نیمی از وقت

تمام آمار بررسی دانشجویان از مطالعه فارغ التحصیلان Benedictine University بهار 2014 دانشگاه

GMAT / GRE

GMAT / GRE برای اکثر برنامه های تحصیلات تکمیلی در Benedictine University بندری مورد نیاز است. متقاضیان ممكن است درخواست امتحان ورودی امتحان ورودی را در صورت درخواست: - در حال حاضر دارای مدرک کارشناسی ارشد، Ph.D. یا یکی دیگر از درجه پیشرفت تحصیلی - GPA تجمعی دوره کارشناسی خود را با یک آژانس تأییدیه رونوشت متن تایید شده معادل 3.0 یا بالاتر از ایالات متحده تایید شده است.

دانش آموزان با دوره 3 ساله لیسانس

Benedictine University نیاز به تمام رونوشت های دانش آموزان بین المللی دارد تا توسط ارزیابی مدارک تحصیلی (ECE) یا دیدگاه های آموزشی برای ارزیابی دانش قبلی در کشورهای دیگر به عنوان مقایسه با آموزش ایالات متحده مورد ارزیابی قرار گیرد.

یک دوره 3 ساله در رشته کارشناسی باید معادل 4 سال دوره کارشناسی لیسانس ایالات متحده توسط ECE یا چشم اندازهای آموزشی به منظور پذیرش در برنامه تحصیلات تکمیلی باشد.

مهارت در زبان انگلیسی

تمام دانشجویان بین المللی باید نشان دهند که آنها شرایط تحصیلی انگلیسی را برای برنامه تحصیلی که آنها درخواست می کنند، رعایت کرده اند. دانش آموزانی که برای برنامه های فارغ التحصیل درخواست می شوند باید از یکی از الزامات زیر برخوردار باشند: - آزمون TOEFL مبتنی بر مقاله: 550 - آزمون اینترنتی مبتنی بر TOEFL: 78 - آزمون آیلتس 6.0

نمرات آزمون باید حداکثر یک ساله در زمان درخواست باشد و باید در اسناد رسمی خود، پاکت نامه های باز نشده یا مستقیما از سرویس تست ارسال شوند. تأیید الکترونیکی ممکن است ممکن است اما تضمین نشده است.

تحت شرایط خاص، نیاز به مهارت انگلیسی می تواند بدون TOEFL رسمی و یا آیلتس ملاقات شود. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مدیر برنامه صحبت کنید.

Programs taught in:
انگلیسی