Barney School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه بارنی در غرب هارتفورد، CT، در مجاورت بیمه و خدمات مالی مراکز در هارتفورد، CT واقع شده است. این یکی از هفت کالج در است دانشگاه هارتفورد، و آن است معتبر توسط انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار (AACSB). بارنی ارائه می دهد مدرک کارشناسی در حسابداری, اقتصادی و دارایی, بیمه و امور مالی, مدیریت, بازار یابی، و مطالعات کارآفرینی. علوم آماری جزئی نیز ارائه می گردد. و این دانشگاه دارای یک پیش قانون مشاوره برنامه است. در سطح فوق لیسانس، بارنی ارائه می دهد یک MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد، کارشناسی ارشد در حسابداری و مالیاتی، برنامه های درجه دو مانند MBA و MSAT و MBA و کارشناسی ارشد در مهندسیو گواهینامه ها پس از فارغ التحصیل. بسیاری از ما MBA یکی ازدرجات تحصیلی کارشناسی ارشد و بسیار پرطرفداردانشجویان رشته بازرگانی در سراسر جهان می باشد و MSAT دوره می تواند کاملا گرفته شده آنلاین، کاملا در کلاس درس، و یا در هر ترکیبی از هر دو فرمت. دوره های کلاس درس در شب برنامه ریزی شده تا بزرگسالان کار می توانید مدارک خود را به عنوان پاره وقت دانش آموزان را دنبال کنند.

ماموریت مدرسه بارنی از کسب و کار آماده افراد به رهبران و تصمیم گیرندگان که در سطح جهان آگاه و مسئولیت اجتماعی است. ما این کار را با:

ایجاد یک محیط یادگیری دانش آموز متمرکز است که بر موثر، کارشناسی و کارشناسی ارشد با کیفیت بالا، سطح تدریس و یادگیری درگیر شدن در یک طیف گسترده ای از فعالیت های علمی به منظور بهبود عملکرد کسب و کار، افزایش و تقویت آموزش و ارائه تحریک فکری به دانشکده ما حفظ روابط قوی با کسب و کار، نه برای سود و نهادهای دولتی برای تسهیل تعامل خود را با دانشجویان و استادان ما در طیف گسترده ای از فعالیت های

چشم انداز مدرسه بارنی از کسب و کار خواهد بود به یک رهبر در زندگی حرفه ای متمرکز آموزش کسب و کار به رسمیت شناخته شده برای دخالت جهانی ما و تعامل اجتماعی قابل مشاهده از طریق مشارکت در سراسر جهان ما با سازمان های آموزشی و کسب و کار.

مکان ها

هارتفورد

Barney School of Business

Address
200 Bloomfield Avenue
CT 06117 هارتفورد, کانکتیکات, آمریکا
تلفن
+1 860-768-4444

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited