Babson College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

براساس گزارش اخبار و جهان آمریكا ، Babson College ، مدرسه شماره یك كارآفرینی به مدت 27 سال ، به رهبران كارآفرینی آموزش می دهد كه ارزش اقتصادی و اجتماعی بزرگی را در همه جا ایجاد می كنند. ما طیف گسترده ای از برنامه های شغلی فارغ التحصیل ، گزینه های تمام وقت و نیمه وقت را ارائه می دهیم ، با این درک که هر دانشجویی تعهدات شخصی و حرفه ای بی نظیری دارد. صرف نظر از برنامه ، شما می خواهید یک آموزش و پرورش مبتنی بر عمل و جامعه ای پر از رهبران کارآفرینی پویا کشف کنید. در بابسون ، ما بی امان به موارد زیر توجه می کنیم:

تبدیل دانش آموزان به رهبران کارآفرینی: ما معتقدیم که کارآفرینان به دنیا نیامده اند - آنها ساخته شده اند و یک آموزش بابسون یک ذهنیت و مهارت های ایجاد شده را ایجاد می کند که دانشجویان را به دیدن مشکلات به عنوان فرصت ، حرکت به ابهام و اقدام تشویق می کند. رهبران کارآفرینی اکنون بیش از هر زمان دیگری ضروری هستند.

یادگیری با انجام : ما بیشتر از اینکه به شما فکر کنیم چگونه یاد می گیریم. ما به شما می آموزیم که چگونه انجام دهید. تجربیات همهجانبه مانند پروژه های مشاوره دانشجویی ما ، شبیه سازی کلاس و انجمن های دانشجویی به رهبری دانشگاهیان کلاس را با زندگی واقعی تقویت می کند و دانش آموزان را به مهارت های لازم برای عمل و تأثیرگذاری در حال حاضر تبدیل می کند.

بهینه سازی پتانسیل های شما: چه این یک راه اندازی یک سرمایه گذاری ، تغییر صنایع و یا به دست آوردن مشاغل خانوادگی خود باشد ، یک مدرک بابسون به دانشجویان کمک می کند تا از جایی که می خواهند به مکانی که می خواهند در آنجا حرکت کنند. اندازه کوچک ما به این معنی است که دانشجویان ، اساتید و مشاوران شغلی با همآمیزی یک تجربه را ایجاد می کنند که به هر دانشجو در رسیدن به اهداف شخصی خود کمک می کند.

ایجاد تجربه و شبکه جهانی شما: وقتی دیدگاه های متنوع به هم نزدیک می شوند ، ایده های جدید ظهور می کنند. در بیسون ، تنوع جامعه ما نیرویی است که چشم انداز دانشجویان را گسترش می دهد و آنها را برای کار در همه اقتصادها و فرهنگ ها آماده می کند. تجربه بابسون پر از کار گروهی متقابل فرهنگی ، مباحث جهانی مطالعه موردی و رویدادهای بین المللی است. از آنجا که مشاغل پس از فارغ التحصیلی در سراسر جهان گسترش می یابد ، شبکه بابسون هرگز دور نیست ، با 42000 فارغ التحصیل از 120 کشور جهان.

در Babson College ، شما فارغ التحصیل بیش از یک مدرک هستید - شما الهام ، ابزار و طرز فکر ایجاد می کنید که برای موفقیت حرفه ای پایدار لازم است. دلیلش این است که رهبران بزرگ کارآفرینی بر مشکلات غلبه می کنند ، در عدم اطمینان رشد می کنند و همیشه در جستجوی راه حل هایی هستند که دیگران فقط موانع را می بینند. رهبر کارآفرینی شما را به عنوان دارایی در هر سازمانی قادر می سازد که قادر به ابهام و حرکت به جلو باشید ، در حالی که دیگران هنوز در حال پردازش هستند.

ما برنامه های تحصیلات تکمیلی تمام وقت زیر را ارائه می دهیم:

MBA تمام وقت: بابسون تمام وقت و در محوطه دانشگاه را به خانه خود بیاندازید. مدرک خود را در یک یا دو سال تکمیل کنید. با هفت غلظت MBA ، از جمله غلظت های تعیین شده STEM در امور مالی کمی و تجزیه و تحلیل کسب و کار و یادگیری ماشین تخصصی شوید.

کارشناسی ارشد علوم تجربی در کسب و کار: اطلاعات را با یک برنامه تمام وقت و با استفاده از STEM به نوآوری تبدیل کنید.

کارشناسی ارشد علوم مالی: به دست آوردن مدل سازی مالی و مهارت های برنامه نویسی که کارفرمایان می خواهند در این برنامه تمام وقت و تعیین شده با STEM انجام دهند.

کارشناسی ارشد مدیریت در رهبری کارآفرینی: بیاموزید که چگونه در ابتدای کار در نوآوری در برنامه تمام وقت و نه ماهه نوآوری کنید

مکان ها

ولزلی

Address
Forest Street,231
02457-0310 ولزلی, ماساچوست, آمریکا

بوستون

Address
100 High Street
First and 12th Floors

02110 بوستون, ماساچوست, آمریکا

میامی

Address
1200 Brickell Ave
33136 میامی, فلوریدا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited