Boston University School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بوستون

دانشگاه بوستون که در سال 1869 تاسیس شد، یکی از موسسات برتر آموزش عالی و تحقیقاتی در جهان است. محوطه دانشگاهی ما یک مرکز رشد و تحقیق و بورس تحصیلی است که شامل بیش از 8000 دانشجوی بین المللی است که 133 کشور جهان را تشکیل می دهند و دهمین جمعیت از جمله دانشگاه های ایالات متحده است. BU متضمن تنوعی است که بهترین توصیف در آموزش عالی ایالات متحده را دارد.

Boston University School of Law

Boston University School of Law بین الملل است که برنامه های گسترده ای را که توسط استادانی که به طور ملی به عنوان معلمان استثنایی و محققان برجسته شناخته شده است، ارائه می دهد. هسته تجربه یادگیری BU Law یکی از آموزه های برتر و محیط یادگیری پویا است که در آن معلمان هدایت، الهام بخش و چالش می کنند. استادان BU Law در سطح ملی به خاطر مهارت های حقوقی و بورس تحصیلی خود، در زمینه پیشرفت در تحقیقات، نوشتن و مشاوره به بخش خصوصی و دولتی تحسین می شوند. اما آنچه منحصر به فرد آنها را تعریف می کند، اعتقاد به دانش آموزان، علمی، حرفه ای و فردی است. این امر توضیح می دهد که چرا مدرسه به طور منظم توسط مجله پرینستون در میان مدارس عالی حقوق در کشور برای "بهترین استادان" رتبه بندی شده است. این مدرسه همچنین در 11 درصد از مدارس قانون آمریکا در اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی و در بالا ده نفر در زمینه های تخصصی حقوق مالکیت معنوی، مالیات و بهداشت.

برنامه تحصیلات تکمیلی BU Law

بیش از 300 دانشجوی تحصیل در مقطع لیسانس مدرسه ترکیبی از زمینه ها و منافع شگفت انگیز را به محوطه دانشگاه می دهند. کنگره فعلی ما 54 کشور مختلف را تشکیل می دهد. متوسط سن یک BU Law دانشجوی LLM 33 ساله است، با سن های مختلف از 20 - 72، و 24٪ از امثال ما دانش آموزان قبل از ثبت نام در مدرسه ما دارای مدرک لیسانس پیشرفته هستند. این دانش آموزان در حال حاضر در برنامه های تحصیلات زیر ثبت نام می کنند:

  • LLM در برنامه قانون آمریکا
  • برنامه تحصیلات تکمیلی در امور بانکی و مالی
  • LLM در برنامه حقوق مالکیت معنوی
  • LLM اجرایی در برنامه حقوق بین الملل
  • برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی، که شامل یک گزینه ثبت نام کاملا آنلاین است

علاوه بر این، ما چند برنامه گواهینامه ویژه برای دانش آموزانی که به دنبال تجربه LLM کامل نیستند ارائه می دهیم:

  • گواهی قانونی انگلیسی
  • گواهی در مدیریت ریسک سازمانی و انطباق
  • گواهی در قانون تجارت بین الملل
  • گواهی املاک و مستغلات
  • گواهی در معامله

در پاییز سال 2019، ما نیز افتخار می کنیم که ماجرای استاد ما در مورد قانون مالیات، یک مدرک کارشناسی ارشد که برنامه آموزشی مالیات تحصیلات تکمیلی را برای حسابداران و دیگر متخصصان کسب و کار باز می گذارد اعلام کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد همه برنامه های ما، مشخصات کامل ما را مرور کنید و فرم درخواست اطلاعات را پر کنید.

استاد برجسته پشتیبانی دانش آموزان متمرکز LLM.

اختلاف BU Law از کلاس شروع می شود: اعضای هیات علمی ما شامل دانش پژوهان برجسته و متخصصان رسمی هستند که در دسترس هستند، در دسترس هستند، متخصص در تطبیق تئوری با تمرین، و متعهد به کمک به بالا بردن موقعیت حرفه ای خود را به ارتفاعات جدید.

پشتیبانی دانشجویان LLM ما به هیچ وجه غیرممکن است. ما حمایت آموزشی و حرفهای را از طریق جلسات مشاوره ای یک به یک، مخصوصا برای رسیدن به اهداف حرفه ای هر دانش آموز، ارائه می کنیم. پس از فارغ التحصیلی، شما بخشی از یک شبکه جهانی فارغ التحصیلان موفق خواهید بود که وکلای بسیار موفق به شمار می روند که بعد از فارغ التحصیلی بخشی از جامعه BU Law هستند.

و سپس بوستون، یکی از شهرهای بزرگ جهان است. این یک آزمایشگاه آماده برای آموزش حقوقی در زمینه های مختلف است.

پنج برنامه عالی LLM، فرصت های بی شماری.

را انتخاب کنید از پنج برنامه LLM، همه بسیار محترم و سه بانکداری

LLM در برنامه قانون آمریکا یکی از برنامه های برتر کشور برای تمرین کنندگان جهانی است که می خواهند بدانند که چگونه وکلای آمریکایی فکر می کنند، برنامه های قانونی را در پیش می گیرند و مسائل مربوط به مشتری را مدیریت می کنند. شما در کلاس درس JD یکپارچه خواهید شد و در هنگام ایجاد طرح مطالعه فردی خود از 200 دوره انتخاب کنید.

برنامه تحصیلات تکمیلی در بانکداری

LLM در برنامه حقوق مالکیت معنوی به شما امکان می دهد تا از نظر برخی از محققین IP بالا در جهان، از مفاهیم و آموزه های پیشرفته IP استفاده کنید. برای پنج سال متوالی، اخبار ایالات متحده

LLM اجرایی در برنامه حقوق بین الملل بین المللی یک شبکه جهانی متخصصان را از طیف گسترده ای از شیوه های قانونی، صنایع و کسب و کار به دنبال شدید قرار گرفتن در معرض مباحث اصلی حقوقی با شرکت های بین المللی. فرمت اجرایی انعطاف پذیر و ترکیبی برنامه ایده آل برای تمرینکنندگان مشغول است که نمی توانند در برنامه های سنتی، نه ماهه LLM شرکت کنند.

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی شما را با مهارت های عملی مورد نیاز برای موفقیت در زمینه مالیات، شما را از طریق مطالعات مسکونی در بوستون، آنلاین از خانه، و یا از طریق ترکیبی از هر دو فرمت است. LLM در درجه مالیات از BU Law توسط کارفرمایان در سراسر جهان ارزش: ما در رتبه 8 در ملت برای مطالعات مالی در اخبار ایالات متحده

مکان ها

بوستون

Address
Boston University
School of Law
765 Commonwealth Avenue

02215 بوستون, ماساچوست, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: