The Bryan School of Business and Economics

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مدرسه کسب و کار برین

ارزشهای اصلی

ما یک جامعه یادگیرنده با روحیه پرس و جو، پیگیری بهبود مستمر، حرفه ای بودن، اعتماد، رفتار اخلاقی و شهروندی خوب است و متعهد به ارزش های دانشگاهی همگانی، همکاری، پایداری، مسئولیت و شفافیت است.

چرا مدرسه برین؟

دانش و تجربی که از The Bryan School of Business and Economics به دست می آورید، به شما کمک می کند تا به حل مسئله استثنایی که سازمان ها و جوامع ما نیاز دارند تبدیل شود.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از روش های اخلاقی، نوآورانه، جهانی و پایدار به وسیله ترکیبی از دوره های آموزش یافته توسط استادان با تجربه و تجربیات عملی و عملی برخوردار شوید.

همه چیزهایی که در طی تجربه مدرسه برین به شما یاد می گیرید، به شما کمک می کند تا مشاغل معنی دار را در جایی که کار، زندگی و هدایت می کنید، قرار دهید.

یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار در کارولینای شمالی، اعتباربخشی بین المللی AACSB International School of Business در کسب و کار و حسابداری، آن را در بین 3 درصد از مدارس تجاری جهان قرار می دهد.

بازدید کنید MScs » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت 30  September 2019 آمریکا Greensboro + {تعداد} بیشتر

MS در حسابداری یک برنامه 30 ساعته طراحی شده برای ارائه به دانش آموزان با دانش لازم فنی، مهارت های ارتباطی، و مهم است ... [+]

کارشناسی ارشد حسابداری

MS در حسابداری یک برنامه 30 ساعته طراحی شده برای ارائه به دانشجویان دانش فنی لازم، مهارت های ارتباطی، و توانایی تفکر انتقادی برای موفقیت در کار در حسابداری عمومی، صنعت، دولت، و نه برای سود سازمان است. این برنامه همچنین ارضا نیاز آموزشی 150 ساعته اتخاذ شده توسط تعدادی از دولت ها، از جمله کارولینای شمالی، برای صدور گواهینامه و پروانه به عنوان یک CPA. این برنامه دانش آموزان با پیشینه های گوناگون اذعان می کند. در حالی که اکثریت MS در دانش آموزان حسابداری دارای مدرک کارشناسی حسابداری و یا کسب و کار، تعدادی از دانشجویان دارای مدرک کارشناسی 's یا کارشناسی ارشد ' در مناطق دیگر از کسب و کار. ... [-]