Atlantic International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

علم هنوز مکانیسم دقیقی را که فرد یاد می گیرد کشف نکرده است. با این حال ، اذعان شده است که عمل یادگیری درونزاست ، (از درون) ، و نه برون زا. این واقعیت دلیل اصلی "یادگیری از راه دور" به طور کلی و کلیه برنامه های مدرک ارائه شده توسط Atlantic International University .

تفاوت AIU

ترکیبی از اصول اساسی "خودآموزشی" دانش آموزان ، (با راهنمایی) ، توسعه مشترک برنامه های درسی منحصر به فرد برای هر دانش آموز ، و انعطاف پذیری زمان و مکان تحصیل ، آنچه را به نظر ما می باشد ، محیط ایده آل یادگیری را فراهم می کند. با هدف تأمین نیازهای فردی و فراهم آوردن پیشرفت شخصی برای هر دانش آموز ایجاد می شود. Atlantic International University به عنوان یک موسسه یادگیری تجربی و آموزش غیر متعارف از راه دور وجود دارد. هیچ کلاس درس وجود ندارد و حضور لازم نیست.

مأموریت

به عنوان یک موسسه آموزش عالی نگران تولید گزینه های توسعه فرهنگی است که احتمالاً برای رسیدن به یک اداره کارآمدتر از دهکده جهانی و محیط زیست آن نگران است. اعمال حقوق بشر و اجتماع از طریق تنوع با هدف نهایی رضایت و تکامل جهان.

چشم انداز

توانمندسازی فرد به سمت همگرایی جهان از طریق یک طرح آموزشی پایدار و مبتنی بر آندروژگی و اومنیولوژی.

خدمات AIU

هدف اصلی ما در Atlantic International University اسکان دانشجویان بزرگسال با برآورده کردن نیازهای فردی آنها است. به همین دلیل ، برنامه های درجه ما انعطاف پذیر بوده و برای تکمیل شتاب طراحی شده اند.

برنامه های ما دانشجویان را ترغیب می کند تا از طریق یادگیری ، خواندن و تحقیقات مستقل در زمینه تحصیلی ، مهارت خود را نشان دهند. AIU فرصت های آموزشی در ایالات متحده را به بزرگسالانی از سراسر جهان ارائه می دهد تا آنها بتوانند خود را بهتر با استفاده از پتانسیل های خود برای مدیریت فرهنگی شخصی و جهانی خود مدیریت کنند. این امر از طریق ارزیابی اعتبار آنها در مقطع لیسانس ، کارشناسی ارشد و / یا دکترا عملی می شود و این همچنین حاکی از توانایی عملکرد پایدار مبتنی بر نتایج است. محور بنیادین چنین فلسفه ای بر دانش و اطلاعات خود تحقق یافته نه جایی برای منسوخ شدن ، که درون یک سیستم یادگیری از راه دور مبتنی بر آندروژگی و اشنولوژی قرار گرفته است.

هدف نهایی این الگوی ، توانمندسازی زبان آموزان و کمک به آنها برای استفاده از مجموعه عظیم منابع از محیط جهانی است تا بتواند قوای فعلی فقر و محدودیت ها را از بین ببرد. برای این منظور ، بسته به شرایط ، دانش آموزان می توانند گذشته خود را به یک ماژول رشد خودران تبدیل کنند و به دور از سیستم های معتبر و سنتی که محدودیت ها و کادوئی را تقویت می کنند ، به طور مداوم در حال حرکت باشند. این امر با توجه به احمقانه بودن فرد دانشجویی مستقل در AIU ، با احترام و عمل به حقوق بشر و جامعه از طریق تجربیات ، تحقیقات ، کار عملی و یا معاینات به یک واقعیت خام تبدیل می شود. همه چیز در شرایطی صورت می گیرد که با بیش از 10 میلیون متن کامل و حدود 47 میلیون کتابشناسی در بیش از 400 زبان ، تنوع را تقویت می کند. در حالی که مشاوران و مشاوران دارای مدرک دکترا و تخصص های مربوط به توسعه انسانی فرآیندهای یادگیری را نظارت می کنند. علاوه بر وب در سراسر جهان از همکاران و انجمن ها در زمینه های مختلف دانشگاهی. تا بتوانند رضایت و پیشرفت بشر را با آرامش و هماهنگی به هم برسند.

هدف AIU

هدف Atlantic International University به شرح زیر است:

  • با فراهم کردن برنامه های دانشگاهی در یادگیری مبتنی بر نتیجه و ارائه برنامه ها در یک بازه زمانی شتاب ، آمادگی دانشگاهی با بالاترین کیفیت در عین حال که نیازهای فراگیران بزرگسال را تأمین می کند.
  • برای تشویق آزادی استعلام و تبادل آزاد ایده ها در بین فراگیران ، اساتید ، مدیران و کارمندان Atlantic International University .
  • برای ترکیب تئوری و عملی که متخصصان را برای مسئولیت های رهبری آماده می کند.
  • ارائه پشتیبانی لازم برای فراگیران برای تکمیل برنامه تحصیلی و رفع هرگونه نقص در تکمیل.
  • برای حفظ اعتبار عالی دانشگاهی ما
  • پایبندی به حق اساسی آموزش و پرورش همانطور که در اعلامیه حقوق بشر بیان شد ، با ارائه جایگزین مناسب برای دستیابی به اهداف آموزشی برای طیف گسترده ای از مردم در سراسر جهان از پیش زمینه های مختلف اجتماعی و اقتصادی.
  • برای ایجاد حس اعتماد به نفس و اعتماد به نفس در دانش آموزان خود در دسترسی به فرصتهای وسیع موجود از طریق کانالهای اطلاعاتی ، شبکه های جهانی ، خصوصی ، عمومی ، غیرانتفاعی و سازمانهای غیردولتی در یک جامعه جهانی در حال گسترش.
  • برای توانمند سازی زبان آموزان و کمک به آنها در استفاده از مجموعه عظیم منابع از محیط جهانی به منظور از بین بردن قلمرو فعلی فقر و محدودیت ها کمک کند.
  • برای تشدید استفاده از فناوری اطلاعات برای ماندن در دانشگاه های یادگیری از راه دور.

انجمن ها

AIU یا اعضای آن با چندین انجمن وابسته / عضویت دارند. در زیر لیستی وجود دارد که ممکن است برای دانشجویان در تحقیقات خود و / یا تحقق الزامات دانشگاهی خود برای این برنامه مفید باشد.

136927_Clipboard01.jpg

انجمن حسابداری آمریکا AAA
انجمن AAACE آمریکا برای آموزش بزرگسالان و آموزش مداوم
AACIS انجمن مطالعات آمریکایی استقلال دانشگاهی
انجمن مشاوران سیاسی AAPC در آمریكا
انجمن معلمان فیزیک AAPT AAPT
انجمن اقتصادی آمریکا AEA
انجمن تاریخی آمریكا AHA
انجمن روانشناسی انسانی AHP
انجمن حقوق بین الملل ASIL
انستیتوی CI Cato
انجمن علوم اعصاب شناختی CNS
بنیاد FEE برای آموزش اقتصادی
AVHISMT آمریکایی Villard de Honnecourt برای مطالعه بین رشته ای از فن آوری قرون وسطایی


NABE انجمن ملی آموزش دو زبانه
THF بنیاد میراث
انجمن آموزش مداوم دانشگاه UCEA
آکادمی قرون وسطایی MAA آمریکا
انجمن بین المللی IACET برای ادامه تحصیل
انجمن مشاوره آمریکا ACA
AFA انجمن مالی آمریکا
انجمن ارتباطات و فناوری آموزش AECT
انجمن شیمی آمریکایی ACS
کمیسیون اعتباری ACI بین المللی
WHE زنان در آموزش عالی
AARHMS آكادمی پژوهشگران آمریكای اسپانیا قرون وسطایی

تماس با ما امروز

ما می فهمیم بزرگسالان چقدر شلوغ وقت ندارند که به مدرسه بروند. اکنون می توان مدرک خود را در آسایش در خانه خود کسب کرد و هنوز هم برای خود و خانواده تان وقت دارید. دفتر پذیرش برای کمک به اطلاعات بیشتر در اینجا آمده است یا اینکه آیا واجد شرایط پذیرش هستید ، با ما تماس بگیرید. اگر آماده استفاده هستید ، لطفاً برنامه آنلاین خود را ارسال کنید و رزومه خود و هرگونه اظهار نظر / سؤال اضافی را در قسمت ارائه شده وارد کنید.

درباره اعتبارنامه ما " اینجا را کلیک کنید !"

آدرس: Pioneer Plaza، 900 Fort Street Mall 905، Honolulu، HI 96813، ایالات متحده آمریکا

136978_bottom.jpg

مکان ها

هونولولو

Address
هونولولو, هاوایی, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: