The International College of Healing Arts - Colegio Internacional de las Artes de la Sanidad

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

از سال 1998 توسط دکتر Glenn Wilbur Cooper Ebanks تأسیس شده و متعهد به حرفه ای کردن مردان و زنان است که مایل به اختصاص دادن خود به حرفه فیزیوتراپی، توانبخشی و طب طبیعی هستند .

ما یک موسسه آموزشی خصوصی هستیم که متعهد به آموزش متخصصان در تکنیک های ایمن و اثبات شده برای بهبود سلامت و ارتقاء رفاه هستیم.

ما دوره هایی را که توسط انجمن پزشکی بین المللی Naturopathic American (AINMA) تأیید شده است ، برای کسانی که مایل به تبدیل شدن به متخصصان بهداشت، دوره های آموزشی برای حرفه ای ها و همچنین دوره های آموزشی برای جامعه به طور کلی است. علاوه بر این، ایجاد برنامه هایی برای برآوردن نیازهای خاص گروه ها و شرکت های خاص.

هدف ما ارتقاء و ایجاد حرفه ای های بهداشتی در تکنیک هایی است که ما از طریق تجربه ما در ایالات متحده توسعه داده ایم. تکنیک های تدریس که ما استفاده می کنیم نظری، عملی تجربی و همچنین آنلاین هستند، همه در یک محیط خوشایند و حمایتی طراحی شده اند، جایی که ما بر نتایج حاصل از روند بهبودی تمرکز می کنیم. معلمان ما متخصصان واجد شرایط و واجد شرایط هستند. همه معلمان ما قبل از ارائه آموزش به ما، توسط انجمن بین المللی پزشکی Naturopathic American AINMA در مراقبت های بهداشتی تأیید شدند.

مکان ها

کونرو

Address
The International College of Healing Arts - Colegio Internacional de las Artes de la Sanidad,
1212 South Frazier

TX 77301 کونرو, تگزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: