Arkansas State University Mid-South

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ASU Mid-South معتقد به ایجاد تفاوت است.

این یک داستان کوتاه است که تعهد ASU Mid-South به موفقیت دانشجویان ما را نشان می دهد.

"یک پسر کوچک در حال فرار و پایین ساحل بود و قبل از مرگ آنها ستاره های دریایی را با تب و تاب به آب می انداخت. پیرمردی به او نزدیک شد. "آیا شما صادقانه فکر می کنید که کار شما تفاوتی ایجاد می کند؟" با شک و تردید پرسید. پسر با چشمانی درخشان به او نگاه کرد ، یک ستاره دریایی را بلند کرد و گفت: "این برای این یک فرق می کند!" و ستاره دریایی را دوباره به دریا انداخت. " - لورن آیزلی ، نویسنده

ASU Mid-South تعارفات زیادی برای محوطه دانشگاه ، محوطه ، امکانات ، تجهیزات ، فن آوری و خدمات ما دریافت می کند و لیست همچنان ادامه دارد.

با این حال ، ارزشمندترین چیزی که ما در اختیار داریم فرهنگ جنوب میانه است.

ما چه اعتقادی داریم؟ ما در تلاش برای انجام چه کاری هستیم؟ و ما در حال تلاش برای رسیدن به چه چیزی هستیم؟

برای بیان فرهنگ ASU Mid-South هزار روش وجود دارد ، اما ما این داستان ستاره دریایی را انتخاب کرده ایم زیرا ارتباط بسیار نزدیک با آنچه انجام می دهیم ارتباط دارد. هر بار که به کسی کمک می کنیم موفق شود ، گاهی اوقات در مقابل احتمالاتی که احتمالاً غیرممکن به نظر می رسد ، روحیه تازه ای به آن شخص می دهیم.

ما می خواهیم برای غلبه بر چالش ها هر آنچه لازم است انجام دهیم تا دانش آموزان خود را از نتایج مورد نیاز برای تغییر زندگی خود تحویل دهیم. این فقط عبور از حرکات نیست. این در مورد انجام هر کاری است که برای اطمینان از موفقیت دانش آموزان لازم است.

در Mid-South ، ما معتقدیم که ما وظیفه اخلاقی داریم که از افرادی که در اینجا زندگی می کنند مراقبت کنیم. همانطور که پسر کوچک می دانست که نمی تواند هر ستاره دریایی شسته شده در ساحل را نجات دهد ، ما می دانیم که نمی توانیم همه را نجات دهیم. اما هر بار که کسی را به سمت آینده ای روشن تر کمک می کنیم ، پیروزی بزرگی را برای آن دانش آموز کسب کرده ایم. و این فقط در اینجا متوقف نمی شود. این همچنین یک برد برای خانواده ، جامعه ، ملت و دنیای آنها است.

مکان ها

West Memphis

Address
West Broadway Avenue,2000
72301 West Memphis, آرکانزاس, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: