Arizona State University - Thunderbird School of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

برای بیش از 70 سال، Thunderbird رهبران را با دنیای ذهنی، مهارت های تجاری و مسئولیت اجتماعی که برای ایجاد ارزش واقعی و پایدار برای سازمان های خود، جوامع و جهان ضروری است، در حال توسعه است.

تاندربرد اولین مدرسه کسب و کار فارغ التحصیلی بود که به منظور آمادگی دانشجویان برای رهبران جهانی و شهروندان جهانی به رسمیت شناخته شد. تاندربرد توسط دانشجویان تحصیلات تکمیلی، کارشناسان حرفه ای و شرکت های در سراسر جهان در جستجوی مهارت های رهبری که نیازمند موفقیت در اقتصاد جهانی امروز هستند، دنبال می شود.

تاندربرد ارائه می دهد طیف گسترده ای از مدرک کارشناسی ارشد مدرک مدیریت جهانی و برنامه های گواهی برای دانش آموزان تمام وقت، کارشناسان حرفه ای، یادگیرندگان از راه دور و شرکت ها. این برنامه ها شامل گزینه های تمام وقت، آنلاین و اجرایی است که به شما کمک می کند تخصص خود را در یک منطقه متمرکز تمرکز جهانی کسب و کار به منظور بهبود درجه خود و افزایش قابلیت فروش خود را.

مأموریت

ما رهبران جهانی را آموزش می دهیم که رونق پایدار را در سراسر جهان ایجاد می کنند.

چشم انداز

ما به طور چشمگیری تاثیر مثبت مثبت ما در اقتصاد جهانی را به شدت نیاز به استعداد رهبری جهانی که برای تأمین آن تاسیس شد، افزایش می دهد.114233_pexels-photo-1153213.jpegrawpixel.com / Pexels

اطلاعات کلی

جوامع آنلاین مدیریت شده توسط Thunderbird در نظر گرفته شده برای اطلاع رسانی به کاربران از اخبار و رویدادهای مرتبط با Thunderbird، همچنین بحث و گفتگو و احساس جامعه در میان کاربران است.

مدیران این جوامع حق حذف هر گونه مطالب ارسال شده را دارند:

  • شامل عصبانیت است.
  • فروش یا تبلیغ یک محصول یا خدمات
  • شایسته است
  • در نظر گرفته نامناسب است
  • مشارکت یا تشویق فعالیت غیرقانونی است
  • قوانین علامت تجاری یا قوانین کپی رایت را نقض می کند
  • ممکن است اسپم در نظر گرفته شود یا به مطالب اصلی صفحه مربوط نیست.
  • با استفاده از نرم افزار رایگان ترجمه آنلاین نمی توان به انگلیسی ترجمه کرد.
  • بیانیه فیس بوک درباره حقوق و مسئولیت ها را نقض می کند.

نقض قوانین دانشجویی که در سایت های اجتماعی تاندربرد رخ می دهد ممکن است منجر به ارجاع به دفتر حقوق و مسئولیت های دانشجویی شود. با تشکر از شما برای مشارکت در صفحه فنر Thunderbird و بخشی از جامعه ما.

تاریخ تاندربرد

Thunderbird در دهه های گذشته یکی از مدرسه های مدیریت بین المللی است. با بیش از 70 سال تجربه، Thunderbird همچنان به تولید رهبران قادر به حل و فصل بزرگترین چالش های جهان است. همانطور که جهان نوآوری را ادامه می دهد و تغییرات تکنولوژیکی انقلاب چهارم صنعتی باعث تغییر نحوه زندگی و کار ما می شود، Thunderbird در حال توسعه رهبران پرشکوه، اخلاقی، جهانی است که مجهز به ایجاد کسب و کارهای پایدار، اقتصاد، فرهنگ ها و محیط های سراسر جهان برای قرن 21 ام.

در 8 آوریل سال 1946، مدرسه مدیریت جهانی تاندربرت (که در ابتدا موسسه آمریکایی تجارت خارجی (AIFT) شناخته می شد) در پایگاه گلندیل، آریزونا، پایگاه هوایی جنگ جهانی دوم، میدان تاندربرت، که خلبانان سراسر جهان برای آموزش به آنجا آمدند، اعطا شد در طول زمان جنگ عمومی بارتون کایل یونت فرودگاهی را با هدف مشخص توسعه یک مدرسه که منحصرا بر تجارت بین المللی و روابط جهانی متمرکز بود، به دست آورد. یونت عمومی به عنوان نخستین رئیس جمهور تاندربرد شناخته شد و چشم انداز مدرسه ای را که امروز باقی می ماند، ایجاد کرد، بر اساس عبارتی که اعضای دانشکده اصلی دکتر ویلیام لیتل شورز ساخته شده است، "مرزهایی که توسط تجارت به سرقت رفته اند، به سربازان نیاز دارند". با این کار، ماموریت تاندربرد "آموزش رهبران جهانی که باعث ایجاد رونق پایدار در سراسر جهان می شود" متولد شد.

به عنوان AIFT، تاندربرد اولین موسسه آموزش عالی بود که به طور انحصاری بر مدیریت بین المللی متمرکز بود با تمرکز برنامه های درسی در ارتباطات بین فرهنگی، مطالعات کسب و کار منطقه ای و تمرین در دنیای واقعی در تناقض های کسب و کار جهانی. تاندربرد همچنان به ارائه مدرک مدیریتی جهانی در این مد امروز ادامه می دهد، با استادان مشهور دنیا که دارای تجربه گسترده و تمرین کننده در تمام جنبه های کسب و کار بین المللی هستند.

پیوستن به دانشگاه علم و فناوری کشور

در سال 2014 Thunderbird به یک واحد مستقل از دانش سازمانی دانشگاه ایالتی آریزونا تبدیل شد که ترکیبی از میراث چند دهه Thunderbird برای توسعه رهبران کسب و کار جهانی با منابع گسترده ای از ASU بود و در سال 2018 به محوطه دانشگاه فونیکس پرطرفدار ASU منتقل شد. این حرکت باعث شد که مدرک کارشناسی ارشد مدرک # 1 در چارچوب مدرسه ابتدایی # 1 رتبه بندی شود.

تغییرات درجه

به عنوان بخشی از ادغام با ASU، تاندربرید برنامه MBA خود را به یک استاد نوآورانه مدیریت جهانی (MGM) تبدیل کرد که # 1 توسط وال استریت ژورنال / تایمز تحصیلات عالی در سال 2019 رتبه بندی شده است. دانش آموزان اکنون از 15 فرصت تمرکز و سود بهره می برند از ترکیبی از تاریخ غنی تاندربرد در زمینه مهارت های مدیریتی بین فرهنگی، ارتباطات متقابل زبان و مذاکرات بین مرزی و تاریخ غنی ASU در نوآوری در رشته های زیست طراحی تا روزنامه نگاری، علوم فضایی به علوم انسانی.

نمونه کارشناسی درجه خود را نیز شامل استاد اجرایی معتبر رهبری جهانی است

رهبری راه در آموزش اجرایی

آموزش اجرایی تاندربرد با ارائه برنامه های باز برای افرادی که به دنبال فرصت های توسعه فرصت های شغلی و برنامه های سفارشی برای سازمان های جهانی هستند که به دنبال راه حل های انحصاری برای چالش های منحصر به فرد خود هستند، ارائه می شود. پیشنهادات محصول Thunderbird در میان بهترین برنامه های مدیریت اجرایی رتبه بندی شده در طول سال ها را شامل می شود که شامل انتخاب قوی برنامه های گواهی اجرایی آنلاین، برنامه های کنسرسیوم بین المللی، مربیگری اجرایی و غیره می شود. به عنوان بخشی از ادغام، تمام برنامه های اجرایی اجرایی در سراسر شرکت ASU تحویل خواهد شد تحت تاندربرید، گسترش نمونه کارها و گسترش جهانی آن.

گسترش پدیده جهانی ما

مدرسه اغلب به عنوان یک سازمان کوچک و سازمان ملل متحد نامیده می شود. تاندربرد نیز در سراسر جهان برای شبکه گسترده فارغ التحصیلان خود از بیش از 43،000 نفر در حدود 150 کشور در سراسر جهان شناخته شده است. تاندربرد دارای بیش از 170 فصل فارغ التحصیل است که به طور مرتب در 70 کشور ملاقات می کنند.

پدیده جهانی تاندربرد در طول سال ها نیز گسترش یافته است و اکنون عملیات در ژنو، سوئیس، مسکو، روسیه، دبی، امارات متحده عربی، توکیو، ژاپن و سئول، کره انجام می شود. این مدرسه قصد دارد تا سال 2025 به 20 مرکز جهانی گسترش یابد.

مکان ها

ققنوس

Address
400 E. Van Buren Street, Suite 900
85004 ققنوس, آریزونا, آمریکا

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited