Arizona State University School of Global Management and Leadership

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

لبه پیشرو

پویا، اقتصاد جهانی امروز نیاز رهبران، نه پیروان.

که مدرسه ASU از مدیریت جهانی و رهبری (SGML) چرا دارای یک جهان بینی های مختلف که آن را به آموزش کسب و کار می آید.

SGML ارائه می دهد برنامه های تخصصی که دانش آموزان برای نقش های رهبری در بازار جهانی آماده کند. پس از همه، اگر شما قصد به کار سخت، شما نیز ممکن است جهان منجر شود.


اجازه دهید ما شما همه چیز را در مورد خودمان

دانشکده مدیریت جهانی و رهبری دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به رهبران نوآورانه و ماهر کسب و کار کسب و کار در اقتصاد پویا و جهانی امروز.

SGML یک محیط یادگیری غنی از تکنولوژی با، تحقیقات فشرده هیئت علمی اختصاص داده شده به ارائه یک، برنامه درسی در سطح جهان غنی از دولت از هنر، فراهم می کند.

انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار - برنامه مدرسه توسط AACSB بین المللی معتبر.


ماموریت

به منظور توسعه برتری در مدیریت و رهبری آموزش و پرورش جهانی با ایجاد یک محیط یادگیری بر اساس برنامه های نوآورانه، آموزش، پژوهش و همکاری با جامعه اعمال می شود و به گسترش دانش از طریق کشف مبتنی بر دانشکده، انتشار و استفاده از پژوهش به منظور دستیابی به ملی برجسته.


بر خلاف MBA

دانشکده مدیریت جهانی و برنامه های کارشناسی ارشد رهبری توسعه یافته برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای رهبران در اقتصاد جهانی است. بر خلاف برنامه های MBA سنتی است که در موضوعات مختلف عمومی لمس، دانشکده مدیریت جهانی و ارائه تحصیلات تکمیلی رهبری بسیار تخصصی، برنامه های نوآورانه که در رهبری و اثربخشی سازمانی تمرکز می باشد.

طراحی شده برای دانش آموزان با موفقیت علمی و حرفه ای نشان داد، این شتاب، برنامه های درجه 30 ساعت می تواند در کمتر از یک سال به پایان رسید.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

از دوره های ارشد بازدید کنید »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد

استاد رهبری و مدیریت کاربردی

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Glendale + {تعداد} بیشتر

SGML 'برنامه معالم نوآورانه از طیف گسترده ای از زمینه های که به هنر حل مشکلات پیچیده را دیدگاه های منحصر به فرد خود را با هم به ارمغان می آورد افراد موفق. [+]

خودتان ثابت. دوباره. SGML 'برنامه معالم نوآورانه از طیف گسترده ای از زمینه های که به هنر حل مشکلات پیچیده را دیدگاه های منحصر به فرد خود را با هم به ارمغان می آورد افراد موفق. دانش آموزان بر اساس اصول و مهارت های عملی لازم برای رهبری سازمانی موثر، از جمله کار گروهی، مهارتهای ارتباطی، چشم انداز و تغییر، تفکر جهانی، پایداری، اخلاق، نوآوری در فن آوری، و عملکرد سازمانی تمرکز می کنند. متقاضیان به برنامه - مانند متخصصان پزشکی، مهندسان، متخصصان آموزشی و رهبران خدمات صنعت - اهداف سهم به: توسعه چشم انداز سازمانی الهام بخش رشد حرفه ای کارکنان بهره وری و دستیابی به موفقیت فاستر ایجاد محیط کار هماهنگ القای روحیه تیم و همکاری توسعه راه حل های نوآورانه و یکپارچه برخی از دانش آموزان معالم در حال حاضر MBAS.دیگران ورود به برنامه به عنوان جایگزینی برای گرفتن MBA. فارغ التحصیلان معالم آماده برای پیشبرد به اواسط و مدیریت سطح بالا موقعیت خود را در انواع زمینه های کاربردی، از جمله منابع انسانی، عملیات، فروش و امور مالی می باشد.... [-]


کارشناسی ارشد حسابداری

Campus تمام وقت پاره وقت September 2017 آمریکا Glendale + {تعداد} بیشتر

SGML 'ثانیه استاد نوآورانه از برنامه حسابداری و کاربردی رهبری (MAAL) فرصت فارغ التحصیل برای دانش آموزان رشته در مقطع کارشناسی داشتن در زمینه های خارج از حسابداری را فراهم می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، فارغ التحصیلان الزامات آموزشی برای صدور گواهینامه CPA در آریزونا و 47 کشور دیگر را ملاقات کرده اید. [+]

حسابداران که منجر، زندگی هیجان انگیز سرب SGML 'ثانیه استاد نوآورانه از برنامه حسابداری و کاربردی رهبری (MAAL) فرصت فارغ التحصیل برای دانش آموزان رشته در مقطع کارشناسی داشتن در زمینه های خارج از حسابداری را فراهم می کند. پس از اتمام موفقیت آمیز برنامه، فارغ التحصیلان الزامات آموزشی برای صدور گواهینامه CPA در آریزونا و 47 کشور دیگر را ملاقات کرده اید. از طریق این برنامه های تخصصی، شما قوی مهارت حسابداری فنی و حرفه ای است که پایه و اساس موفقیت در امروز 'ثانیه دنیای کسب و کار دراز توسعه. در یک محیط کسب و کار به سرعت در حال تغییر، برنامه MAAL در دانشگاه ایالتی آریزونا تاکید آماده سازی نوآورانه برای عملکرد در عرصه به سرعت گام و آگاهی افزایش تمرکز جهانی است. کارشناسی ارشد برنامه حسابداری بر مهارت های مورد نیاز برای موفقیت در جامعه کسب و کار، از جمله تفکر انتقادی، کار تیمی، رهبری و توانایی برقراری ارتباط موثر.دانش آموزان نیز با فرصت تعامل با جهان از طریق بلندگوی حرفه ای برنامه، پذیرایی، کارگاه های آموزشی و کارآموزی ارائه شده است. [-]