Arizona State University Edson College of Nursing and Health Innovation

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

صنعت مراقبت های بهداشتی مدرن به متخصصانی نیاز دارد که بتوانند خدمات درمانی را در بیمارستان و بیماران در سراسر جامعه ارائه دهند. به همین دلیل فارغ التحصیلان ما تجربه عملی در پیشرفته ترین محیط های شبیه سازی را دریافت می کنند ، راه حل های ابتکاری را با شرکای بین رشته ای توسعه می دهند و در کنار دانشکده معتبر ملی تحقیقات را انجام می دهند. فارغ التحصیلان ما بیش از یک سطح عالی تحصیل می کنند. آنها آموزشهای لازم برای مشاغل مراقبت های بهداشتی نسل بعدی را می بینند.

در سال 1957 ، دانشگاه ایالتی آریزونا دانشکده پرستاری را با 58 دانشجو ثبت نام کرد. امروزه کالج پرستاری و نوآوری بهداشت ادسون آموزش درجه یک را برای بیش از 4000 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می دهد. دانشجویانی که لیسانس علوم خود را در پرستاری (BSN) از کالج Edson دریافت می کنند ، نرخ قبولی NCLEX برای اولین بار 92٪ ، در مقایسه با میانگین کشوری 82 است. هر دو مدرک کارشناسی ارشد علوم پرستاری (MSN) و دکترای تمرین پرستاری (DNP) توسط US News and World Report به عنوان دو بهترین برنامه در کشور رتبه بندی می شوند.

هدیه 25 میلیون دلاری اخیر خانواده ادسون به کالج ادسون کمک می کند تا توانایی های تحقیق و رهبری خود را در زمینه های رشد شناختی ، زوال عقل و مراقبت از خانواده ادامه دهد. این هدیه همچنین بودجه های بورس تحصیلی را فراهم می کند که دانشجویان را قادر می سازد درجه دو Phd / DNP را دنبال کنند که آنها را به عنوان دانشمند پرستاری که دارای مهارت های عملی و تحقیق هستند آماده می کند. علاوه بر این ، بودجه برای دانشجویان پس از دکتری در تحقیقات دمانس و مراقبت از خانواده در دسترس خواهد بود.

کالج Edson ASU با همکاری طولانی مدت با کلینیک مایو ، بیمارستان کودکان ققنوس ، سلامتی حیثیت ، سازمان بهداشت جهانی و بسیاری دیگر ، عمیقا در منطقه و جامعه درگیر است.

مکان ها

تمپه

Address
85281 تمپه, آریزونا, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: