School of Architecture - Syracuse University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1873، تاسیس مدرسه دانشگاه سیراکیوز معماری همواره در میان بهترین مدارس معماری در کشور قرار دارد.

دلایل که اغلب هستند دانشکده ما متعهد و متنوع، تعداد و انواع مطالعه در خارج از کشور فرصت ها، و در سراسر کشور معتبر، برنامه های حرفه ای ما، که دانش آموزان با مهارت های فنی و دانش فرهنگی لازم را به عمل در به طور فزاینده رقابتی جهانی بازار.

تجربه استودیو، در هسته برنامه های ما، در اکتشاف شدید از فرایند خلاق، پشتیبانی شده توسط روش های چالش برانگیز ترین به تاریخ و نظریه در زمینه فن آوری هایی که اطلاع آینده این زمینه ما متمرکز است. مدرسه یک محیط بسیار نوآورانه برای آموزش و پرورش طراحی است که در آن دانش آموزان از گسترده یک در یک ارتباط با اعضای هیئت علمی در بررسی های رسمی و تعاملات غیررسمی سود فراهم می کند.

آماده سازی دانش آموزان برای یک جهان شکل با جهانی شدن، دانشکده معماری ارائه می دهد مورد تحصیل در خارج ترم در لندن و فلورانس در مراکز دانشگاه ما کارکنان تمام وقت دانشکده معماری. دانشجویان همچنین این فرصت را به صرف یک ترم در مرکز فیشر دانشگاه در شهر نیویورک، یک مرکز دولت از هنر باز در سال 2013 داشته باشد. خارج از کشور برنامه مطالعه کوتاه در مکان های مانند تایوان، ترکیه، ژاپن، چین و هند در دسترس هستند. این مدرسه همچنین به ارمغان می آورد پزشکان در سطح جهانی و مربیان برای تدریس و سخنرانی در دانشگاه خانه ما، به عنوان مجموعه سخنرانی از دیدن ما شامل معماران مشهور و طراحان و برنامه منتقد از دیدن ما که در آن استادان شناخته شده بین المللی منجر شود استودیوهای در محوطه دانشگاه را نشان داد.

در طول دهه گذشته، تمرین معماری دستخوش تغییر چشمگیر، به معمار، یک بار دیگر، در مرکز برخی از مسائل تعیین کننده ترین زمان ما است. دانشکده معماری نه تنها همگام با این تغییرات نگه داشته، اما ما اعضای هیئت علمی، کارکنان، دانشجویان و فارغ التحصیلان به رهبری و ادامه منجر به تلاش برای ایجاد یک دنیای بهتر را از طریق طراحی ساختمان ها و شهرستانها بهتر است. ما از شما دعوت به بازدید و به ما بپیوندند.

مایکل صحبت می کند، دکتری دین، دانشکده معماری

تاریخچه مدرسه

به عنوان یکی از قدیمی ترین برنامه های در ایالات متحده، سیراکیوز معماری از آغاز متواضع رشد برای تبدیل شدن به یک رهبر ملی در آموزش معماران آینده است.

این مدرسه دارای تاریخ غنی و برجسته، در آغاز سال 1873، سه سال پس از دانشگاه سیراکیوز تاسیس شد، که معماری به عنوان یکی از دو بخش جدید در دانشکده هنرهای زیبا توسط جورج آسایش فیسک، رئیس کالج جدید هنرهای زیبا ایجاد شد که موزه متروپولیتن در نیویورک تاسیس شد.

بخش ابتدا یک برنامه چهار ساله که منجر به مدرک لیسانس در رشته معماری، برنامه اولین از نوع خود در کشور ارائه شده است. دین فیسک از خدمات استادان از بخش نقاشی و کالج هنرهای لیبرال داوطلب خدمت سربازی. او همچنین با نزدیک معماران محلی مانند هوریشیو نلسون سفید، ارشمیدس راسل، و بخش ولینگتون بخش، و از آنها خواست به آموزش طراحی معماری - بدون پرداخت. تکیه بر معماران محلی برای آموزش رایگان به خوبی به the1900 ادامه داد، در بخشی به دلیل صرفه جویی، بلکه به عنوان یک روش استاندارد پس از اکول د هنرهای زیبا در پاریس، مدرسه معماری برتر جهان مدل شده است. این هم ترازی از بخش معماری در دانشکده هنرهای زیبا تمرکز طراحی است که تا به امروز باقی است. کلاس های فارغ التحصیل اولین بار در معماری با 74 دانش آموز کسب درجه بین سال های 1900 و 1922 کوچک بود. فرانسیس ویپل بیگلو اولین زن فارغ التحصیل از مدرسه در سال 1898 تبدیل شد. به عنوان برنامه معماری بزرگ شد، آن یک چالش ثابت پیدا کردن فضای کافی مواجه شده است. در طول سال های اولیه آن، خانه اول دانشکده هنرهای زیبا در تالار زبان بود. آن را به کالج کروز تازه ساخته شده در سال 1883 در سال 1908 در سال 1919 نقل مکان کرد، و سپس به استیل هال، و در نهایت به تازگی طراحی شده، skylit اسلوکوم سالن. اسلوکوم توسط فردریک گویش، یک 1895 فارغ التحصیل دانشکده هنرهای زیبا که بخش معماری از سال 1902 تا سال 1934 به ریاست، و استاد ارل Hallenback از کلاس از 1897 طراحی شده است. با هم، گویش و Hallenbeck طراحی تعدادی از نشانه های دانشگاه سیراکیوز، از جمله کارنگی کتابخانه، Archbold ورزشگاه و سالن باون و Lyman.

در طول جنگ من دوره جهانی پست، مدرنیسم اروپایی شروع به نفوذ به مدارس معماری آمریکا. در حالی که دانشگاه سیراکیوز روند اذعان کرد، آنها همچنان به تاکید بر آموزش سنتی، سبک عملی تر. در طی این مدت از دانشگاه متوجه شدم که یک برنامه آموزشی چهار ساله به اندازه کافی نمی تواند تجهیز یک معمار برای تمرین. در سال 1934، لموئل C. Dillenback از دانشگاه کلمبیا به تدریس طراحی آورده شد. او به زودی صندلی وزارت شد و تحت رهبری او، یک سال پنجم به برنامه درسی در قالب یک پایان نامه، که شامل نقشه های ساخت و ساز و مشخصات، با 184 اعتبارات مورد نیاز برای فارغ التحصیلی اضافه شده است. در سال 1937 یک برنامه کارشناسی ارشد در برنامه ریزی و پژوهش شهری تاسیس شد. سال 1930 و 1940 آغاز خودمختاری برای برنامه معماری.

تن عمل گرا مدرسه پس از جنگ جهانی دوم شدت یافت که 150 نفر از جانبازان برنامه آب گرفتگی. اضطراب است که با زندگی و شغل خود، آنها بسیار با انگیزه و عملی در مورد اهداف خود بودند. در سال 1957، هنگامی که Dillenback بازنشسته، استاد D. کنت "توضیحات" سارجنت '27 او را موفق، اصرار بر حفظ عنوان و اقتدار دین. بنابراین مدرسه یک نهاد مجزا از دانشکده هنرهای زیبا شد. یک تمرینکننده برجسته، سارجنت شروع به تدریس در سال 1930 و عمیقا از این برنامه برای چهل سال بعد را تحت تاثیر قرار. سارجنت به ارزش بالای حرفه ای، و همچنین در آموزش گسترده علوم انسانی قرار داده است. او معتقد بود که معماران به خوبی تحصیل کرده بود برای تبدیل شدن به رهبران، و در طول زمان خود را به عنوان رییس، یک گزینه شش ساله ایجاد شد که درجه B. طاق و قوس دار M. تعلق می گیرد.

در '60s اواخر سال نا آرامی دانشجویی در محوطه دانشگاه سیراکوس که اثر آن بر دانشکده معماری داشتند. در سال 1969، سارجنت به عنوان دین استعفا داد. او توسط یک سری از بازیگری و رؤسای موقت، و در نهایت توسط جان فیشر که مدرسه به عنوان دین تنها برای چند سال رهبری موفق شد. ورنر Seligmann، معمار برنده جایزه و اقتدار در فرانک لوید رایت و لوکوربوزیه، رئیس در سال 1976 منصوب شد، و یک دوره مشخص برای ده سال آینده تنظیم شده است. دید مدرسه و شهرت بین المللی با ایجاد مهمان برنامه منتقدان، سخنرانی ها و نمایشگاه سری، و استقرار برنامه فلورانس در سال 1980 رشد داشته است. در اواخر '80s، مدرسه کمک مالی IBM برای نزدیک به نیم میلیون دلار اجازه می دهد برای توسعه یک آزمایشگاه کامپیوتر چند رشته ای در اسلوکوم دریافت کرده است. در سال 1990، به عنوان دین Seligmann استعفا داد و به دانشکده بازگشت. این برنامه فلورانس، اغلب به نام "گوهر در تاج از برنامه درسی معماری،" همچنان به نقش استراتژیک بین سال های سوم و پنجم از دوره کارشناسی را بازی کند. بروس ابی، صندلی و دین همکاران سابق در دانشگاه ویرجینیا، در سال 1990 رئیس نامگذاری شد. دانشگاه سیراکیوز، رو به یک بحران بزرگ مالی ایجاد شده توسط تغییرات جمعیت شناسی، برنامه های خود را مورد ارزیابی قرار داد و نتیجه گرفت که از زمان دانشکده معماری مرکز عمده ای از با کیفیت بود، آن را سزاوار پشتیبانی اضافی. حقوق، مطرح شد اسلوکوم سالن به روز رسانی، امکانات رایانه های جدید نصب شده، و پژوهشی اعضای هیئت علمی پشتیبانی می شود. دانشجویان رشته معماری رتبه با بهترین از آن پذیرفته شده توسط دانشگاه و دست در رویکرد به آموزش مدرسه یک مدل برای یک دانشگاه تحقیقاتی دانشجو محور ساخته شده است. در زمان تصدی دوازده ساله خود، ابی برنامه معماری از طریق دوره های در علوم انسانی، دروس انتخابی بیشتر، و تشویق از نقاط معماری متنوع تر از نظر گسترش یافته است.

در سال 2002، ابی پایین به عنوان دین پا به بازگشت به آموزش تمام وقت. پروفسور آرتور مک دونالد مدرسه به عنوان رئیس موقت برای دو سال آینده منجر در حالی که جستجو برای یک رئیس دائمی جدید انجام شد.

علامت گذاری به عنوان رابینز موقعیت رئیس دانشکده معماری در دانشگاه سیراکیوز در سال 2004 به عهده گرفت. تحت رهبری صدراعظم نانسی کانتور، مدرسه و دانشگاه نیروهای قابل توجهی در شهرستان از سیراکوس شد، کمک به ایجاد یک دانشگاه شهری و شهرستان متراکم تر در حالی که تحریک اکتشاف مرزهای بین این دو است. در طول این زمان، یک رئیس کاردانی و مدیران از مواضع توصعه و ارتباطات به ساختار اداری برای خدمت به نیازهای در حال گسترش از مدرسه اضافه شد. در سال 2007، برنامه سیراکوس معماری لندن در مرکز Farraday دانشگاه راه اندازی شد و در سال 2009، برنامه سیراکوس معماری در شهر نیویورک در یک فضای استودیو جدید در مرکز شهر منهتن معرفی شد.

یک ابتکار بورس تحصیلی پنج ساله برای پیشبرد تنوع دانشجویی و همچنین بازدیدکننده داشته است استخدام در مناطق شهری عمده در سراسر کشور که به این طرح تقویت شده و قرعه کشی جغرافیایی مدرسه را گسترش معرفی شد. همکاری با مراکز دیگر در دانشگاه تاسیس شد در آموزش و پژوهش دانشگاهی. در سال 2005، بخش شمالی ایالت: یک مرکز برای طراحی، تحقیق و املاک و مستغلات در مدرسه به عنوان یک منبع برای شهرستان، دانشگاه و منطقه ایجاد شد، ارائه یک وسیله ای است که معماران، استادان، و دانشجویان پروژه های واقعی در سیراکیوز کار کرده است. رابینز به عنوان رئیس در سال 2012 پا و پروفسور رندال درباره خودکشی به عنوان دین موقت از 2012 تا 2013 خدمت کرده است.

در سال 2013، مایکل صحبت می کند رئیس دهم از مدرسه شد. او قبلا رئیس کالج طراحی در دانشگاه کنتاکی بود و همچنین مدیر سابق برنامه های تحصیلات تکمیلی در موسسه جنوب کالیفرنیا معماری در لس آنجلس. به عنوان یک محقق و رهبر در آموزش طراحی، مایکل بر رویکردهای نوآورانه و اتصالات میان رشته ای با تمرکز بر حل مسئله در دنیای واقعی.

در سیراکیوز، او یک سری از کارگاه در مرکز به تازگی راه اندازی سیراکوس دانشگاه فیشر در شهر نیویورک را توسعه داده است به نام طراحی و سیاست، برنامه مطالعه کارشناسی ارشد جدید معرفی و تاسیس همکاری مداوم با دانشگاه ها و مقامات دولتی در تایوان و هنگ کنگ.

مکان ها

سیراکوز

Address
201 Slocum Hall
Syracuse

13244 سیراکوز, نیویورک, آمریکا