Arcadia – College of Health Sciences

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Arcadia که در سال 1853 تأسیس شد ، دانشگاه جهانی فیلادلفیا و پیشگام در آموزش بین المللی است. این دانشگاه دارای رتبه برتر خصوصی است که دارای مدرک لیسانس ، کارشناسی ارشد و دکترا می باشد. علاوه بر شش کالج و مدرسه در ایالات متحده ، ما 10 مرکز و دفتر در سراسر جهان داریم. همه ساله دانشکده ها و کارمندان ما زندگی 3،700 دانشجوی فعلی ما ، 3،000 شرکت کننده در خارج از کشور و بیش از 26،000 فارغ التحصیل را غنی می کنند.

رتبه بندی و تعالی

دانشگاه آرکادیا تحسین منتقدان را از منابع مشهور در آموزش عالی دریافت می کند.

دانشگاه های برتر منطقه ای در شمال

Arcadia در نسخه بهترین کالج ها در نیوز و گزارش جهانی 2019 در ایالات متحده امتیازات بالایی کسب کرد.

بهترین کالج های شمال شرقی

Arcadia یکی از کالج ها و دانشگاه های برجسته در شمال شرقی است که توسط The Princeton Review توصیه شده است.

رتبه ملی در تحصیل در خارج از کشور

برای درصد دانش آموزانی که در سالهای اخیر در خارج از کشور تحصیل می کنند.

قلعه خاکستری برج

یک قلعه برج تاریخی ملی ، قلعه های خاکستری خاکستری اغلب توسط فارغ التحصیلان به عنوان یکی از روشن ترین خاطرات دوران خود در Arcadia ذکر می شود.

این ساختمان در سال 1898 به پایان رسید ، محور معماری یک ملک متعلق به ویلیام ولز هریسون است. در سال 1929 ، دانشگاه آرکادیا (که در آن زمان در جنکینتاون واقع شده بود) برج های خاکستری را از بیوه و فرزند هریسون خریداری کرد. کلاس ها در Jenkintown و Glenside تا سال 1962 برگزار شد که دانشگاه به طور کامل به مالکیت برج های خاکستری منتقل شد.

این ساختمان دفاتر اداری رئیس جمهور ، مشاغل و مدیریت ثبت نام را در خود جای داده است. اتاق های زیبای طبقه اول آن برای جلسات و رویدادهای دانشگاه استفاده می شود. دانش آموزان سال اول در طبقه فوقانی سکونت دارند.

یک تجربه یادگیری کاملاً جهانی ، یکپارچه و شخصی

ارزشهای اصلی که دانشگاه Arcadia را متمایز می کند چیست؟ ارزش هایی که Arcadia تجربه و تجربه هر دانشجو را تضمین می کند چیست؟

Arcadia Premise تأیید می کند که دانش آموزان یک تجربه یادگیری شخصی کاملاً جهانی ، یکپارچه و شخصی خواهند داشت که آنها را برای مشارکت و پیشرفت در دنیایی متنوع و پویا آماده می کند.

جهانی: کلاس درس و فراتر از آن

چشم انداز جهانی

دانشگاه آرکادیا معتقد است که جامعه ای از زبان آموزان متعهد به یادگیری تأثیرگذار که با تجربه جهانی به عنوان بخشی از حرفه تحصیلی دانش آموزان رخ می دهد ، ایجاد کرده است. دیدگاه Arcadia این است که دانش آموزان - از جمله بسیاری از آنها که اولین نسل در خانواده های خود هستند که در دانشگاه شرکت می کنند - باید با ارائه برنامه هایی مانند:

 • پیش نمایش در سال 1994 برای معرفی دانش آموزان به تحصیل در خارج از کشور با ارائه تجربیات جهانی در یکی از 17 کشور جهان تاسیس شد.
 • تجربه سال اول تحصیل در خارج از کشور (FYSAE) در سال 2003 آغاز شد و به دو ترم گسترش یافته است.
 • تجربه تحصیلات سال دوم در خارج از کشور (SYSAE) به دانشجویان بیشتری امکان تحصیل در خارج از کشور را می دهد.
 • دانشکده ها در بسیاری از رشته ها برنامه های عمده خارج از کشور (MAP) را توسعه داده اند که به یک سال تحصیل در خارج از کشور نیاز دارد.
 • کالج مطالعات جهانی به دلیل دسترسی دانشجویان به بیش از 130 برنامه در سراسر جهان به صورت بین المللی شناخته شده است.

تعهد Arcadia این است که دانش آموزان ما فرصتی برای تجربه جهانی داشته باشند. ما این کار را با کمک برنامه های یارانه ای ، ارائه بورس و کمک هزینه محکم و سایر کمک های مالی برای حضور در یکی از مراکز یا برنامه های آرکادیا در سراسر جهان انجام می دهیم.

این رهبری در برنامه نویسی پیشگام است به همین دلیل است که انستیتو آموزش بین المللی (IIE) برای دانشگاه دانشجویان آرکادیا شماره 1 برای درصد دانشجویان کارشناسی ارشد شرکت کننده در یک مطالعه خارج از کشور از مدارس سطح کارشناسی ارشد شرکت می کند. Arcadia برای 9 سال گذشته در رده شماره یک قرار گرفته است.

136140_pexels-photo-1438072.jpeg

تلفیقی: آنچه را یاد می گیرید اعمال کنید

برنامه ریزی برای به دست آوردن جهان

هر دانش آموز آرکادیا فرصتهای بیشماری برای ادغام یادگیری در کلاس با موضوعات دنیای واقعی کسب می کند. ارتباط یادگیری و تئوری هنرهای لیبرال با مهارتها و تواناییهای حرفه ای فارغ التحصیلان Arcadia را برای مشارکت و پیشرفت در دنیایی متنوع و پویا آماده می کند.

هنرمندان برای نمایش در گالری نقاشی ها ، مجسمه ها و طرح هایی را تولید می کنند. دانشجویان ارتباطات دوره کارآموزی را در مقالات محلی و کشورهای خارجی دریافت می کنند. ارشد مشاغل با شرکتهای شبیه سازی شده رقابت می کنند. رشته های روانشناسی در مورد تحقیقات مبتنی بر شواهد می آموزند. دانش آموزان آموزش ضمن آموزش دانش آموزان ، تکنیک های جدیدی را تمرین می کنند.

شخصی: توجه دانشکده کلاس جهانی

مکان خود را در Arcadia پیدا کنید

نسل بعد از نسل فارغ التحصیلان آرکادیا همان داستان را بازگو می کنند - توجه شخصی که از یک استاد یا کارمند دریافت می کردند و از آنها الهام می گرفت ، به آنها کمک می کرد ، آنها را راهنمایی می کردند. این ویژگی بارز آموزش آرکادیا است. دانشکده ها و کارمندان با دانشجویان آشنا می شوند و برای دستیابی به اهداف آموزشی خود با آنها همکاری می کنند. دانش آموزان از مربیان قوی بهره مند می شوند که باعث تقویت یادگیری و توسعه می شود. مشارکت در زندگی دانشگاه ، دایره تجربیات دانشجویان را گسترده تر می کند.

ده ها کلوب ، مجموعه ای از رویدادهای فرهنگی و هنری ، منوی چند فرهنگی از فعالیت های اجتماعی ، فرهنگی و مذهبی ، فعالیت های سالن اقامتی و ورزش های بین فرهنگی و درون گرا فرصتی برای مشارکت و رهبری فراهم می کند.

ماموریت ، چشم انداز و ارزشهای زنده

از زمان تأسیس ما به عنوان کالج بیور در سال 1853 تا به امروز ، دانشگاه آکادیا به عنوان یک مؤسسه برتر در خارج از کشور در میان یک فضای رقابتی و در حال تغییر سریع آموزش عالی ، یک سفر برجسته را ادامه می دهد.

ماموریت ما

دانشگاه Arcadia یک تجربه یادگیری متمایز جهانی ، تلفیقی و شخصی را برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد فکری کنجکاوی فراهم می کند تا بتوانند زندگی بورس ، خدمات و مشارکت حرفه ای را فراهم کنند.

چشم انداز ما ، رویای ما ، احساسات ما

هنرهای پیشگام ، جهانی ، یکپارچه ، لیبرال و تجربه یادگیری حرفه ای دانشگاه آرکادیا رهبرانی را پرورش می دهد که از لحاظ فکری بی ترس و بطور منحصر به فرد برای زندگی و کار آماده هستند. جامعه يادگيري مبتني بر ارزش هاي بسيار مورد توجه ما دنيايي را كه در آن مي خواهيم زندگي كنيم ، نشان مي دهد.

ارزشهای زندگی ما

 • انطباق پذیری: ما اعضای جامعه را با سر و صدائی آماده می کنیم تا به چالش های چند جانبه زندگی مدنی بپردازیم و استراتژی های جدیدی را در دنیایی پویا دنبال کنیم.
 • تعالی: ما خودمان را به چالش می کشیم که در آموزش ، تجربه و فرصت ها استانداردهای بالایی را اجرا و ارائه کنیم. تعالی دانشگاهی در سختگیری و قدرت برنامه های ما و همچنین در خصوصیات فارغ التحصیلان ما مشهود است.
 • ترس و وحشت: ما یک محیط یادگیری بی حد و حصر را در بین رشته هایی تسهیل می کنیم که دیدگاه های متنوعی را در دانش جدید و راه حل های جدید برای مشکلات پیچیده ادغام می کنند.
 • صداقت: ما در اعمال خود ، فردی و جمعی به عنوان یک نهاد ، صادقانه و اخلاقی هستیم. تجربیات یکپارچه ما ، مبتنی بر هنر و علوم لیبرال ، مسئولیت فکری و اجتماعی را پرورش می دهد.
 • آزادی فکری: ما آزادی اندیشه و بیان را صرف نظر از دیدگاه های عقیدتی در کل جامعه یادگیرندگان خود تشویق می کنیم.
 • عدالت: ما منابع فردی و جمعی خود را تحمل می کنیم تا به دنبال تحول مثبت در جامعه و جهان باشیم. ما همیشه در برابر بی عدالتی و دلایل آن محافظت می کنیم.
 • احترام: در آغوش تنوع ما ، فضای غنی و پذیرایی ایجاد می کند که در آن تفاوت در فرهنگ ، چشم انداز و اعتقاد ، گفتمان دانشگاهی و زندگی دانشگاه را غنی می کند و احساس تعلق را برای همه اعضای جامعه به وجود می آورد.
 • مسئولیت: ما مأمور مباشر آرکادیا هستیم و اطمینان خواهیم داشت که تصمیمات مطابق با مأموریت نهادی ، اهداف و دستورالعملها گرفته می شوند.

مکان ها

گلنساید

Address
450 S. Easton Road
PA 19038 گلنساید, پنسیلوانیا, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: