Apollos University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه اپلس با ماموریت برای ارائه آموزش عالی به دانشجویان واجد شرایط که ممکن است قادر به حضور و یا استطاعت یک دانشگاه سنتی تاسیس شد. دانشگاه در اصل در اوت 2004 به عنوان یک دانشگاه غیر انتفاعی تاسیس شد. بعد از شرکت غیر انتفاعی بسته شد و شرکت برای سود در ماه مه، سال 2005 تاسیس شد. دانشگاه جدید اپلس دانشگاه کالیفرنیا با یک "کسب و کار انجام عنوان" (DBA) دانشگاه اپلس نامگذاری شد. امروز، اپلس در مونتانا تحت نام دانشگاه اپلس، شرکت واقع

اپلس به ماموریت اصلی خود را از ارائه آموزش عالی به دانشجویان واجد شرایط از طریق فن آوری های آنلاین و رسانه های واقعی باقی مانده است. امروز، این دانشگاه دانشجویان در سراسر ایالات متحده و کانادا، و همچنین در آفریقا، آسیا، اروپا و شرق میانه است. اپلس در خدمت کار حرفه ای از سراسر جهان که قادر نخواهد بود به ترک شغل خود برای ثبت نام در سنتی، آجر و ملات دانشگاه ..

دانشگاه اپلس تصویب آن از دولت دفتر کالیفرنیا برای شخصی متوسطه و حرفه ای آموزش و پرورش (BPPVE) در ماه جولای سال 2005 دریافت کرد و پس از آن دانش آموز اول آن در سپتامبر 2005 ثبت نام کرد. پس از آن، تصمیم به حرکت به دانشگاه را به آبشار بزرگ، مونتانا ساخته شده بود و تایید هیئت مونتانا رجنت در 2016 ژوئیه 8 دریافت برای باز کردن محوطه دانشگاه در گریت فالز، مونتانا است. دفتر در هانتینگتون بیچ، CA در 2016 سپتامبر 30 بسته شد و دفتر در مونتانا عملیاتی 2016 اکتبر 1 شد. مجوز رسمی DEAC در جای خود باقی ماند و تصویب VA برای مونتانا موثر 2016 اکتبر 1 به روز شد. اپلس عنوان یک عضو از SARA (دولت مجوز و موافقت متقابل) در 2016 دسامبر 7 تصویب شد. امروز، اپلس تصویب به آموزش دانش آموزان در تمام 50 ایالت آمریکا و ناحیه کلمبیا.

در طول چند سال گذشته، دانشگاه را با موفقیت کشت و خود را ثابت می شود یک دانشگاه دانشجو محور است. اولین فارغ التحصیلان آن به در جولای 2007 برگزار شد و فارغ التحصیلان همه، بدون استثنا، پیشرفت های قابل توجهی در زندگی حرفه ای خود را بر اساس دانش و تشویق آنها از برنامه های تحصیلی دانشگاه اپلس خود را دریافت کرده است.

در ادامه خود را برای کیفیت تلاش؛ هیئت مدیره مجاز هیئت اجرایی به دنبال مجوز رسمی 3rd حزب. اپلس برای مجوز رسمی در سال 2010 اعمال می شود و وضعیت مجوز رسمی در ژانویه سال 2012 دریافت کرد. این دانشگاه در حال حاضر از اعضای رسمی از آموزش از راه دور کمیسیون تأیید (DEAC) است. DEAC توسط وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک مؤسسه معتبر در سراسر کشور شناخته شده است.

دانشگاه اپلس است نیز مفتخر به خدمت اعضای ارتش ایالات متحده و خانواده های آنان. (پیشنهاد ما انعطاف پذیر، برنامه های آنلاین معتبر به مردم در سراسر جهان) دانشگاه اپلس برای چند برنامه های کمک درسی ارائه شده توسط وزارت امور سربازان بازنشسته تایید شده است.

دوره های اپلس زیر برای ثبت نام استفاده از یکی از برنامه های زیر تایید:

 • دکتر مدیریت کسب و کار (DBA)
 • کاردانی علوم کاربردی در مدیریت کسب و کار (AAS)
 • لیسانس علوم در مدیریت کسب و کار (BSBA),
 • لیسانس علوم در فناوری اطلاعات (BSIT),
 • برنامه های گواهینامه در مشاغل مختلف کسب و کار
 • کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)
 • کارشناسی ارشد در مدیریت سازمانی (MSOM)

ثبت نام در این دوره ها برای جانبازان و همچنین همسران خود تحت برنامه MyCAA در دسترس است.

بیانیه ماموریت

دانشگاه اپلس یک موسسه علمی آموزش عالی است که به اصل ارائه بالاترین کیفیت آموزش و پرورش در نرخ شهریه قیمت مناسب برای دانشجویان که به دنبال افزایش فرصت های پیشرفت شغلی خود و افزایش مهارت های رهبری خود اختصاص داده است. برنامه های ما بر پایه انتقال دانش، استفاده از دانش، تفکر انتقادی، و مهارت های پژوهشی ساخته شده است. برنامه اپلس، در سراسر جهان از طریق یک، روش آموزش از راه دور آنلاین طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای دانش آموز جهانی در حالی که ارائه خدمات منحصر به فرد به دانش آموزان ما ارائه شده است.

دانش آموز ثبت برای کلاس هر ترم و مسئول پرداخت شهریه خود در ارتباط با کسانی که کلاس بعد از روز اول قبل از کلاس ها برنامه ریزی برای شروع است.

 • شهریه کارشناسی $ 145.00 / در هر اعتباری
 • کارشناسی ارشد شهریه 184.00 $ / در هر اعتباری
 • شهریه دکتری 217.00 $ / در هر اعتباری

تمام دوره های لیسانس هر 3 واحد هستند و هزینه های کمک درسی در کل در هر دوره 435 $ می باشد. همه به جز یکی از دوره های مقطع کارشناسی ارشد هر 3 واحد هستند و هزینه های کمک درسی در کل در هر دوره 552 $ می باشد. اکثر دوره های مقطع دکترا هر 3 واحد هستند و شهریه کل در هر 3 دوره اعتبار 651 $ می باشد. با این حال، چهار 1 ½ اعتباری دوره کارگاه دکترا وجود دارد و هزینه برای هر یک از این دوره ها 325.50 $ می باشد.

 • برآورد کل هزینه دانشیار برنامه 8775 $ آمریکا (25 $ هزینه کتابخانه، $ 8700 کمک درسی (60 واحد)، و 50 $ هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • برآورد هزینه برنامه کارشناسی مجموع 17475 $ آمریکا (25 $ هزینه کتابخانه، $ 17،400 کمک درسی (120 واحد)، و 50 $ هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • هزینه برنامه تخمین زده مجموع کارشناسی ارشد 6883 $ آمریکا (25 $ هزینه کتابخانه، $ 6808 کمک درسی (37 واحد)، و 50 $ هزینه فارغ التحصیلی) است.
 • برآورد هزینه دکترا مجموع 13387 $ آمریکا ($ 100 هزینه کتابخانه، $ 13،237 شهریه (61 واحد)، و 50 $ فارغ التحصیلی هزینه) است.

کتاب گرانت

کتاب های درسی کتاب های الکترونیکی می به دانش آموز برای ارائه اکثر دوره های رایگان از طریق دانشگاه اپلس کتاب گرانت. کتاب درسی گرانت را پوشش می دهد هزینه های کتاب درسی کتاب های الکترونیکی.

هزینه

هزینه ها و اتهامات زیر هزینه های که دانش آموزان ممکن است فراتر از هزینه های اولیه کمک درسی برای رشته های خاص متحمل هستند. هزینه ها متهم هنگامی که خدمات ارائه شده است.

 • ارزیابی بین المللی رونوشت $ 250.00 یک بار اپلس کتابخانه هزینه $ 25.00 یک بار اپلس کتابخانه هزینه (دکترا) $ 100.00 هزینه ثبت نام (20٪ شهریه) $ 200.00 حداکثر (نگاه کنید به هزینه ثبت نام در کاتالوگ) چالش 250.00 آزمون $ هزینه ثبت نام در اواخر $ 25.00 فارغ التحصیلی هزینه $ 50.00 هزینه رونوشت اضافی $ 10.00 بانک سیم هزینه (ورودی یا خروجی) $ 25.00 تغییر برنامه هزینه $ 50.00 دوره فرمت هزینه (2 هفته) $ 50.00 ترک از هزینه عدم $ 50.00 بررسی بازگشت هزینه $ 25.00 * نشان می دهد هزینه های که غیر قابل استرداد می
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Online DBA » بازدید کنید Online MBA » بازدید کنید Online دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد(MSc) » بازدید کنید Online کارشناسی ارشد » بازدید کنید کاردانی علوم کاربردی »

ویدئو ها

A welcome message

Why Apollos?