توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Andrew Jackson University ، این همان چیزی است که همه چیز از همان روز اول است. وقتی رابرت نوریس در سال 1994 دانشگاه را شروع کرد، او رویایی برای ایجاد یک برنامه آموزشی بود که در دسترس و مقرون به صرفه بود. در اوایل روز، رابرت به شعار افتخار می کرد: "ما آموزش های با کیفیت را به سوی آستان خود ارائه می دهیم."

از روز اول، تمرکز ما بر دانش آموزان ما بوده است، و ما با آنها رشد کرده ایم. در سال 1994 اینترنت هنوز در دوران کودکی اش بود و آموزش از راه دور از طریق مقاله به صورت صد ساله تحویل داده شد. امروزه تکنولوژی آموزش تلفن های همراه را از راه دور گرفته است. دوره های ما انعطاف پذیر هستند و می توانند در هر زمان و هر جا مورد استفاده قرار گیرند. دانشجویان ما آزادی برای تکمیل کارهای خود را زمانی که متناسب با زندگی آنها است. برای کمک به آنها، اعضای هیئت علمی ما همان آزادی را دارند - برای آموزش دانش آموزان ما در هر زمان و هر کجا.

در سال 2008 ما 15 ساله ما و 10th به عنوان موسسه معتبر جشن می گیریم. ما از رویا رابرت به مدرسه ای با سه کالج و برنامه های 11 گانه نام بردیم.

در Andrew Jackson University ، آموزش و پرورش کاملا تلفن همراه است. این واقعا می تواند در هر جایی گرفته شود، و دانش آموزان ما آنچه را که نیاز دارند، برای رفتن به جایی که می خواهند بیایند!

مأموریت

مأموریت Andrew Jackson University این است که آموزش مناسب با بالاترین کیفیت را با هزینه معقول برای بزرگسالانی که به دنبال پیشرفت حرفه ای و تجربه زندگی روزمره هستند، فراهم کنند. این ماموریت توسط توسعه کالج ها در دانشگاه پشتیبانی می شود که نه تنها نیازهای جمعیت عموم را برآورده می کند، بلکه نیازهای یادگیری حرفه های خاص را نیز تحت تاثیر قرار می دهد که از سوی آکادمیک های غالب به دست آمده اند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Andrew Jackson University

استاد مدیریت دولتی یک برنامه تخصصی است که رهبران برنامه ریزی و مدیریتی را در دولت فدرال، ایالتی یا محلی و همچنین مدیران دولتی فعلی که می خواهند تجربه حرفه ای خود را افزای ... [+]

برنامه های تحصیلات تکمیلی ارائه شده در دانشگاه اندرو جکسون برای فارغ التحصیلان کالج طراحی شده اند که در حال حاضر برای حفظ وظایف در سطح متوسط ​​یا اجرایی فعالیت می کنند. آنها افرادی هستند که مایل به پیشرفت و غنی سازی حرفه های غیر آکادمیک خود با آمادگی کامل و حرفه ای تر حرفه ای در زمینه های انتخابی خود هستند.

مقطع کارشناسی ارشد که در دانشگاه اندرو جکسون ارائه می شود دانش آموزان را با دانش کامل از یک رشته خاص و تسلط بر روش های بورس تحصیلی تولید می کند. برای کمک به دستیابی به مأموریت و اهداف دانشگاه، برنامه های آموزشی بر معیارهای زیر تمرکز دارند:... [-]

آمریکا بیرمنگام
سپتامبر 2020
تمام وقت
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی