Anaheim University Online

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آناهایم است یک نهاد آنلاین پیشگام آموزش عالی در سال 1996 با دفاتر اداری خود واقع در تاسیس آناهایم, کالیفرنیا. دانشگاه آناهایم توسط معتبر فاصله کمیسیون تأیید آموزش و پرورش (DEAC). دانشگاه، از طریق آنلاین چهره به چهره محیط یادگیری آن دولت از هنر، فراهم می کند فرصت برای دانش آموزان در سراسر جهان به تعامل با کارشناسان مشهور ترین در زمینه های خود اجازه می دهد آنها را به هر دو پیشبرد دانش خود و پیشبرد مهارت های حرفه ای خود را در یک کاربر پسند و محیط تعاملی است. دانشگاه آناهایم ارائه می دهد برنامه های آنلاین در آموزش و پرورش معلم انگلیسی، مدیریت کسب و کار، کسب و کار بین المللی، مدیریت پایدار، کارآفرینی و فیلمسازی.

دانشگاه آناهایم به شعار خود را مرتکب شده است، "دانش آموزان اول، همیشه." شما و بهترین منافع خود را اولین نگرانی خود هستند. هدف ما این است که به دانش آموزان در سراسر جهان با یک فرصت برای دریافت آموزش با کیفیت بالا در حالی که در همان زمان پیشرفت شغلی خود را. شهریه مقرون به صرفه اجازه می دهد تا دانش آموزان به پرداخت البته با دوره به عنوان آنها را از طریق برنامه رفتن، اجازه می دهد بسیاری از فارغ التحصیل بدون هیچ بدهی و یا دانش آموز وام.

ماموریت

دانشگاه آناهایم به عنوان یک نهاد منحصر به فرد، نوآورانه و سازگار با محیط زیست آموزش عالی برای پاسخگویی به نیازهای آموزشی یک بدن دانش آموز متنوع و جهانی از طریق برنامه های آموزشی با بالاترین کیفیت تاسیس شد. اختصاص داده شده به یک فلسفه دانش آموز محور، دانشگاه آناهایم می سازد آموزش عالی در دسترس به دانش آموزان واجد شرایط در سراسر جهان از طریق هر دو مطالعه آنلاین و در محوطه دانشگاه.

اهداف دانشگاه آناهایم

بهره گیری از فرصت های موجود را از طریق جدیدترین و نوآوری های تکنولوژیکی، دانشگاه آناهایم طراحی شده است به یک موسسه جهانی با یک چشم انداز چند فرهنگی با برنامه های طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای جمعیت دانش آموزان متنوع آن است. برای انجام این کار، دانشگاه آناهایم دارای اهداف زیر:

  • تعالی آموزش علمی از طریق هدایت و تخصص اعضای هیئت علمی
  • استفاده از فن آوری های جدید و قابل اعتماد
  • به کارگیری از منابع یادگیری مبتنی بر فن آوری
  • رفع نیازهای آموزشی دانش آموزان با ارائه برنامه های آموزشی در غیر این صورت غیر قابل دسترس به آن دسته از دانشجویان به دلیل دسترسی، هزینه، و یا برنامه کار
  • ارائه یک محیط آموزشی که در آن دانش آموزان می توانند نقش فعال در فرایند های یادگیری خود را
  • پشتیبانی از یک محیط آکادمیک که در آن اعضای هیئت علمی قادر به ارائه برنامه های آموزشی با بالاترین کیفیت
  • دوره و برنامه ارزیابی منظم و ارزیابی برای اطمینان از کیفیت از این دوره آموزشی

مکان ها

ایالات متحده آنلاین

Address
1240 S. State College Blvd.
92806-5150 ایالات متحده آنلاین, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: