American Consortium of Universities (INTERLINK)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

کنسرسیوم دانشگاههای آمریکا (ACU) یک گروه از موسسات معتبر آموزش عالی با برنامه ها و ویژگی های برتر است. اعضای آن خدمت به نیازهای آموزشی هزار نفر از دانشجویان بین المللی از سراسر جهان است. دامنه ارائه ACU متفاوت است و و گسترده، اعم از مدرک فوق دیپلم دوره های دکترا در زمینه های متعدد، از جمله علوم پیشرفته، مهندسی و فناوری، و برنامه های مختلف به عنوان حسابداری، مهندسی، حقوق، مدیریت کسب و کار، منسوجات، تغذیه و طب ورزشی.

ACU است فقط در مورد برنامه های آکادمیک قوی نیست. دانشجویان بین المللی شکوفا در نهادهایی آموزش های بین المللی، به عنوان منابع گواه آن است - مردم، امکانات، خدمات پشتیبانی، و غیره آنها را به آن اختصاص می دهند. این تعهد ناشی از یک ماموریت، نه تنها برای کمک به دانشجویان بین المللی آموزش اکسل، اما به کمک طلب کمک های خود را برای غنی سازی محیط های دانشگاهی و آموزشی برای دانشجویان آمریکایی است. همچنین از برنامه های سازمانی ACU می آید به ارسال به دانش آموزان آمریکایی به کشورهای دیگر به مطالعه؛ آموزش فرهنگی خود منجر آنها را به شهروندان جهانی بهتر و دانشجویان با دانشجویان بین المللی زمانی که آنها بازگشت.

کنسرسیوم دانشگاههای آمریکا (ACU) تسهیل پذیرش دانشجویان خارجی فارغ التحصیل و برنامه های مقطع کارشناسی در موسسات عضو آن است، که ارائه طیف گسترده ای از برنامه های آکادمیک عالی و خدمات. کمک به دانش آموزان در دستیابی به تسلط به زبان انگلیسی و تنظیم به محیط زیست علمی و فرهنگی جدید است که توسط مراکز اینترلینک در هر دانشگاه ارائه شده است.

مکان ACU

اعضا

دانشگاه والپرایزو

دانشگاه والپرایزو (Valpo) یک دانشگاه خصوصی از 4500 دانشجویان آمریکایی و بین المللی از آمریکا و 40 کشور در سراسر جهان است. همواره به عنوان یکی از دانشگاه های برتر غرب میانه رتبه بندی شده، Valpo در میان دانشگاه در ایالات متحده آمریکا ارائه بهترین ارزش برای قیمت ذکر شده است. Valpo تا به حال یک سنت طولانی و افتخار از دانش آموزان استقبال بین المللی از تمام سنت های فرهنگی و پس زمینه. هدف پرورش آموزش و پرورش واقعی بین المللی برای دانشجویان و استادان آن، دانشگاه بسیاری از برنامه های که دانشجویان و استادان شرکت در گفتگوهای میان فرهنگی، تبادل فرهنگی، تحصیل در خارج و یادگیری خدمات فرصت ارائه می دهد. Valpo تنها یک ساعت از شیکاگو در یک محیط امن، شهر دوستانه از 31،000 واقع شده است.

دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو

دانشگاه کارولینای شمالی در گرینزبورو (UNCG) به چالش کشیدن، حمایتی و جامعه درگیر است که می ایستد جدا از سایر دانشگاه ها به دلیل ارزش مشترک ما به این است که "آیا چیزی بزرگتر در دسترس نباشد." برتری تعریف می کنیم نه تنها توسط مردم ما جذب و سطح بالایی از موفقیت آنها را تعقیب بلکه با همکاری موثر آنها را. با اعتقاد راسخ به توانمند سازی همه، ما یک محیط منحصر به فرد از همکاری و شمول ایجاد کرده اند که سوخت کنجکاوی و اشتیاق. جامعه متنوع ما این است که با هم توسط یک درک پیوست که آنچه مهم فراتر از درس های آموخته شده در کلاس درس است که چگونه آنها رو به جلو انجام را به تفاوت در مشاغل و جوامع ما است.

یکپارچه سازی تجربه و دیدگاه بین فرهنگی و بین المللی به تجربه یادگیری هر دانش آموز، UNCG یک دانشگاه جهانی که در آن افراد از هر نژادی یا قومی هویت، سن، و یا پس زمینه را می دهد که درک آگاهانه از فرهنگ خود و متفاوت آن دست یابد. این یک جامعه از دانش آموزان به طور فعال درگیر، استادان، کارکنان و فارغ التحصیلان در گفت و گو باز، مسئولیت مشترک، و احترام به خصوصیات متمایز از هر عضو تاسیس شده است.

دانشگاه سنت آمبروز

دانشگاه آمبروز سنت (SAU) یک دانشگاه جامع معتبر است، شناخته شده برای تعهد خود به برتری علمی، هنرهای آزاد، عدالت اجتماعی، و خدمات. رتبه در بین دانشگاه های برتر منطقه، SAU ارائه می دهد بیش از 70 رشته به کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا. مناطق شایع ترین مطالعه در مقطع کارشناسی برای دانشجویان بین المللی آن مهندسی، علوم رایانه، کسب و کار و مدیریت. در سطح فوق لیسانس، برنامه با ثبت نام بین المللی بالا می باشد کارشناسی ارشد حسابداری، کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات.

دانشگاه ایالتی ایندیانا

دانشگاه ایندیانا دولت (ISU)، یک دانشگاه تحقیقاتی دکترا در مقطع کارشناسی ارائه عمومی و درجه کارشناسی ارشد در بیش از 100 رشته، فراهم می کند فرصت های آموزشی برجسته به دانش آموزان، افزایش کیفیت زندگی با انتشار دانش از طریق آموزش و پژوهش، و پرورش برنامه نویسی خلاق و علمی است.

دانشگاه ایالتی مونتانا

دانشگاه ایالتی مونتانا در یکی از تنظیمات کالج دیدنی و جذاب ترین در ایالات متحده واقع شده است. این ارائه می دهد تمام مزایای استفاده از یک دانشگاه بزرگتر با جامعه پسند یک دانشگاه کوچکتر است. به عنوان یک نهاد از زمین های اعطایی جامع عمومی در سال 1893 تاسیس شد، MSU در میان 50 دانشگاه ترین و پیشرفته ترین در جهان است. از 16،440 دانش آموزان خود، 722 از 75 کشور مختلف بین المللی است. دانش آموز کم MSU را نسبت اعضای هیئت علمی از 19: 1 می سازد استادان در دسترس و فراهم می کند دست در فرصت های یادگیری. دانشجویان MSU می تواند منافع خود را کشف، به دست آوردن دیدگاه های جدید، و به دست آوردن لبه حرفه ای مورد نیاز برای ساختن آینده ای پویا.

دانشگاه سیاتل اقیانوس آرام

دانش آموزان را انتخاب دانشگاه اقیانوس آرام سیاتل (SPU) برای دانشگاهیان دقیق آن، جامعه حمایت، محل سیاتل ستاره ای، و یک چشم انداز برای تعامل با فرهنگ و تغییر جهان است. SPU یک دانشگاه مسیحی با بیش از 4000 دانشجوی کارشناسی ارشد و کارشناسی از 39 کشور و 45 ایالت است. فارغ التحصیلان SPU برای شایستگی و شخصیت های شناخته شده، ایجاد تغییر مثبت در جوامع در سراسر جهان.

مراکز زبان اینترلینک

موفقیت در خواسته جهان امروز افزایش شایستگی میان فرهنگی و مهارت های ارتباطی موثر است. مهارت در زبان دوم، به ویژه انگلیسی، برای دانشجویان بین المللی و کسب و کار مردم حیاتی است. به این منظور، اینترلینک یک برنامه آموزشی منحصر به فرد، با الهام از نظریه های یادگیری، پژوهش و کاربردهای عملی فراهم می کند. تجربه اینترلینک را قادر می سازد به مشارکت فعال در موقعیت های گوناگون زبانی، علمی، و میان فرهنگی است. نیازهای فردی و پیشرفت را به دقت تحت نظارت و در طول این روند، زبان آموزان تشویق، حمایت و کمک دریافت خواهید کرد.

واقع در پردیس دانشگاه برتر ایالات متحده، اینترلینک ارائه می دهد دانش آموزان خود را برای دسترسی کامل به تمام امکانات و بسیاری از خدمات علمی، از جمله کمک با پذیرش مشروط به این نهاد. علاوه بر این، دانش آموزان می توانند دانش آموزان آمریکایی و استادان، ممیزی ملاقات و یا کلاس های اعتباری، و زندگی در محوطه دانشگاه را تجربه کنند. در طول اقامت دانش آموزان، استادان و کارکنان اختصاص داده شده به آنها کمک با چالش های شخصی، فرهنگی و علمی خود را.

پذیرش مشروط

آکادمیک دانشجویان واجد شرایط که مهارت های مورد نیاز در زبان انگلیسی ندارد ممکن است مشروط به یک موسسه عضو ACU بستری در صورتی که در اینترلینک ثبت نام قبل از شروع مطالعات علمی خود را. پس از اتمام موفقیت آمیز این برنامه و پس از ملاقات شرایط و در نامه اولیه پذیرش مشروط از دانشگاه عضو ACU مشخص، آنها ممکن است به عنوان دانش آموزان به طور منظم اعتراف کرد. برخی از دانشگاه های عضو ACU نیاز است که دانش آموزان فرم های تکمیل شده برنامه، ریز نمرات رسمی از مدارس قبلا حضور داشتند، اسناد و مدارک در امور مالی، و شاید توصیه نامه ارسال کنید. دانشگاه های دیگر تنها نیاز به بررسی ریز نمرات رسمی برای تصمیم گیری در پذیرش مشروط یک دانش آموز. در تمام موارد، یکی از شرایط خواهد بود یا برای رسیدن به یک TOEFL یا IELTS مشخص نمره و یا تکمیل برنامه اینترلینک موفقیت. کمک در زمینه درخواست به دانشگاه در دسترس رایگان به تمام دانش آموزان اینترلینک است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BScs) » بازدید کنید Courses » بازدید کنید دکترا(PhD) » بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

کارشناسی ارشد(MSc)

کارشناسی ارشد در اقتصاد بین المللی و امور مالی در دانشگاه والپرایزو

Campus تمام وقت 18  September 2018 آمریکا Valparaiso

استاد علوم در اقتصاد بین الملل و امور مالی (IEF) دانش آموزان با آموزش نظری و تحلیلی در جنبه های اقتصادی، مالی، فرهنگی و مدیریتی کسب و کار جهانی و تجارت فراهم می کند. این برنامه 37-اعتباری است که برای دانشجویان بین المللی و ایالات متحده به دنبال توسعه مهارت های به طور موثر استراتژی ها و سیاست توصیه به عامل مدیریت بالایی در یک محیط پیچیده کسب و کار جهانی طراحی شده است. [+]

کارشناسی ارشد در اقتصاد بین الملل و امور مالی (IEF) دانش آموزان با آموزش نظری و تحلیلی در جنبه های اقتصادی، مالی، فرهنگی و مدیریتی کسب و کار جهانی و تجارت فراهم می کند. این برنامه 37-اعتباری است که برای دانشجویان بین المللی و ایالات متحده به دنبال توسعه مهارت های به طور موثر استراتژی ها و سیاست توصیه به عامل مدیریت بالایی در یک محیط پیچیده کسب و کار جهانی طراحی شده است. این برنامه، که می تواند در مدت 18 ماه تمام وقت دوره های تکمیل شده، نیاز به مطالعه در زمینه های امور مالی، آمار، و مسائل اقتصاد جهانی است. فارغ التحصیلان این رشته خواهد شد موقعیت خوبی برای کار در بخش های انتفاعی، غیر انتفاعی، و دولت است.... [-]


کارشناسی ارشد در تجارت بین المللی و سیاست در دانشگاه والپرایزو

Campus تمام وقت 15 - 18  September 2018 آمریکا Louisville

بازرگانی بین المللی و برنامه سیاست (ICP) آموزش در جنبه های سیاسی، حقوقی، فرهنگی و اجتماعی از تجارت جهانی، کسب و کار و اقتصاد فراهم می کند. این برنامه 37-اعتباری، متمایز از مدرک MBA است، به خصوص برای دانشجویان بین المللی و ایالات متحده مایل به توسعه مهارت و درک در حوزه های مربوط به روابط بین الملل، سیاست، کسب و کار، قانون و سیاست طراحی شده است. [+]

بازرگانی بین المللی و برنامه سیاست (ICP) آموزش در جنبه های سیاسی، حقوقی، فرهنگی و اجتماعی از تجارت جهانی، کسب و کار و اقتصاد فراهم می کند. این برنامه 37-اعتباری، متمایز از مدرک MBA است، به خصوص برای دانشجویان بین المللی و ایالات متحده مایل به توسعه مهارت و درک در حوزه های مربوط به روابط بین الملل، سیاست، کسب و کار، قانون و سیاست طراحی شده است. این برنامه، معمولا در 15-18 ماه به پایان اگر دانش آموز درسی در پاییز آغاز می شود، متشکل از یک هسته 25 اعتبارات. از دانش آموزان وجود دارد ممکن است یکی از گزینه های مختلف، از جمله یک مسیر بازرگانی، یک مسیر سیاست، یک مسیر غیر تخصصی، و / یا یک مسیر پایان نامه را دنبال کنند. دانش آموزانی که انگلیسی زبان غیر بومی هستند ممکن است زبان انگلیسی برای کسب و کار به نیازهای اصلی خود اضافه کنید. تا 3 واحد انتخابی ممکن است از دوره های زبان به زبان غیر بومی دانش آموز گرفته شده است.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
INTERLINK Language Centers
890 W. Cherry St. Suite 200
Phone: +1 (303) 278-8337
Email: esl@interlink.edu

Louisville, Colorado, 80027 US
آدرس محل سکونت
Washington, District of Columbia, US
آدرس محل سکونت
Bozeman, Montana, US