Akron University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آماده شدن و ارتباط شغلی دانشجویان

دانشکده مدیریت بازرگانی (CBA) در سال 1953 به عنوان یک کالج حرفه ای در دانشگاه آکرون تأسیس شد. امروز ما خود را به عنوان یک مؤسسه در سطح ملی و جهانی شناخته شده برای توسعه متخصصان و رهبران مشاغل معرفی می کنیم.

متخصصان حوزه سرمایه گذاری

شبکه تجاری فعال ما واقعاً ما را از هم جدا می کند. دانشجویان CBA فوراً به یک شبکه تجاری با 25،000 فارغ التحصیل 400 پوند + در پست های برتر اجرایی می پیوندند. بیش از 270 نفر از متخصصان بویژه از طریق خدمات در صفحه های مشورتی که به طور مرتب برای ارائه تخصص و راهنمایی در مورد تصمیمات برنامه درسی و جهت استراتژیک ملاقات می کنند به CBA متصل می شوند. اعضای هیئت مدیره مشورتی به توسعه رشته های کارشناسی ارشد مربوط به بازار و برنامه های تحصیلات تکمیلی تأثیرگذار ما که شغل دانشجویان را بیشتر می کند کمک کردند. اعضای هیئت مشاوره همچنین هر سال دوره های کارآموزی و مشارکت شغلی سازمان های خود را برای دانشجویان CBA به ارمغان می آورند.

توسعه حرفه ای دانشجویان را می خواند

توسعه حرفه ای ، محور و حرفه ای متمرکز و فرصت های یادگیری مفید - از صدها دوره کارآموزی گرفته تا پروژه های دنیای واقعی ، - CBA را از سایر موسسات متمایز می کند. برنامه طراحی حرفه ای EDGE ما در هر ترم ده ها فرصت خارج از برنامه درسی را ارائه می دهد که یادگیری فراتر از کلاس را فرا می گیرد و دانشجویان را در مسیر آمادگی شغلی قرار می دهد. از طریق این ، دانشجویان می توانند با متخصصانی که در هیئت های مشورتی ما فعال هستند ، به شبکه بپردازند. این تلاش ها باعث می شود دانش آموزان در زمان فارغ التحصیلی آماده شغلی و در ارتباط باشند. از آغاز سال 2019 ، کارکنان توسعه حرفه ای ما در یک مرکز توسعه حرفه ای 5.2 میلیون دلاری جدید مستقر خواهند شد که تمام منابع توسعه حرفه ای CBA را در یک مکان مرکزی جمع می کند.

تدریس دانشکده در CBA — دستیار آموزش نیست

مأموریت ما برای اطمینان از دانشجویان فارغ التحصیل شغلی آماده و متصل ، توسط مدرسان بسیار ماهر و پرشور ما تقویت شده است. در حالی که اساتید CBA ما تحقیقات کیفی را انجام می دهند ، آنها همچنین دانش آموزان را به صورت تمام وقت ، اغلب در امکانات پیشرفته و آزمایشگاه های یادگیری ، آموزش می دهند. آنها غالباً در هر ترم با متخصصان حوزه همکاری می کنند و در هر ترم با ده ها شرکت شریک می شوند تا به دنبال پروژه های دنیای واقعی باشند که فرصت های یادگیری مفید را فراهم می کنند و کلاس های درس را به اتاق های مجازی متصل می کنند.

مأموریت دانشکده مدیریت بازرگانی

در حالی که کالج مدیریت بازرگانی (CBA) در سال 1953 به عنوان یک کالج حرفه ای از دانشگاه Akron (UA) تاسیس شد ، کلاس های تجاری اولین بار در سال 1916 ، تقریباً 100 سال پیش در UA ارائه شد!

از نظر تاریخی ، تمرکز ما بر داشتن برنامه ها و تجربیات قوی برای جذب دانشجویان و اساتید با کیفیت بوده است. امروز ، همانطور که ماموریت خود را انجام می دهیم این تمرکز باقی مانده است:

برای آماده سازی دانش آموزان خود برای تبدیل شدن به متخصصان و رهبران تجاری شایسته و مسئول. این مأموریت با این عقیده هدایت می شود که تجارت یک رشته کاربردی و جهانی است که در مشارکتهای گسترده ما با جامعه تجارت از طریق چندین هیئت مشاوره ، پروژه های کلاس و کارآموزی و همچنین از طریق فرصت های متنوع یادگیری منعکس می شود.

135167_pexels-photo-3184465.jpeg

در یک مدرسه تجاری دارای رتبه ملی با اعتبار دوگانه شرکت کنید

سازمان های رتبه بندی مرتباً برنامه های ما و کیفیت کلی تجربیات در دانشکده مدیریت تجارت (CBA) را می شناسند.

رتبه ها - برنامه های کارشناسی ارشد

برنامه های تحصیلات تکمیلی CBA از سال 2005 در لیست بهترین مدارس کسب و کار The Princeton Review گنجانده شده است. مدارس بر اساس برنامه های دانشگاهی با کیفیت بالا و نظرات مطلوب دانش آموزان شناخته می شوند ، که تجربیات دانشگاه خود را ارزیابی و گزارش می کنند.

Bloomberg Businessweek برنامه MBA پاره وقت را در بین بهترین های کشور قرار داده است. این رتبه ها مبتنی بر معیارهای رضایت دانشجویی ، کیفیت دانشگاهی و نتایج پس از فارغ التحصیلی ، مانند قرارگیری شغلی است.

اخبار و گزارش جهانی ایالات متحده برنامه MBA CBA را در بین بهترین برنامه های MBA پاره وقت در ایالات متحده قرار داده است. ، سال سابقه کار دانش آموزانی که وارد برنامه می شوند و درصد دانش آموزان برنامه که به صورت نیمه وقت ثبت نام می کنند.

مدیر عامل مجله رتبه MBA ما را به عنوان یک برنامه درجه 1 قرار داده است. بر اساس کیفیت برنامه و موفقیت دانش آموزان.

رتبه ها - برنامه های کارشناسی

Businessweek برای شش سال متوالی دانشکده بازرگانی کارشناسی ما را به عنوان یکی از بهترین های ایالات متحده رتبه بندی کرده است. Businessweek رتبه بندی ها را بر اساس کیفیت تحصیلی برنامه ها ، نتایج پس از فارغ التحصیلی دانشجویان ، رضایت از استخدام کننده و 9 اقدام رضایتمندی دانش آموزان پایه گذاری می کند.

اخبار ایالات متحده و گزارش جهانی ، CBA را به عنوان یکی از بهترین برنامه های کارشناسی کارشناسی در کشور معرفی کرده اند. این رتبه بندی فقط براساس ارزیابی همسالان انجام می شود. اخبار آمریكا از معاونان و دانشكده های ارشد در هر برنامه كارشناسی ارشد دانشگاهی كه توسط AACSB International معتبر شده اند ، نظرسنجی می كند و از آنها می خواهد كه كیفیت همه برنامه هایی را كه با آنها آشنا بودند ، ارزیابی كنند.

اعتباربخشی دوگانه توسط AACSB

از سال 1966 ، CBA توسط AACSB International معتبر شناخته شده است ، که نشان از برتری در آموزش مدیریت است و نشان دهنده بالاترین دستاورد مدارس تجاری در سراسر جهان است. كمتر از 6 درصد مدارس كسب و كار در جهان - 716 از 13000 نفر - به این شناخت رسیده اند. علاوه بر این ، CBA یکی از تنها 181 مدرسه شغلی است که برای برنامه های حسابداری خود به اعتبار ویژه تخصصی دیگری رسیده است.

مدارس بر اساس 21 استاندارد مربوط به صلاحیت هیئت علمی ، مدیریت استراتژیک منابع ، تعامل دانشکده و دانشجویان و همچنین تعهد به بهبود مستمر و دستیابی به اهداف یادگیری در برنامه های مدرک معتبر شناخته می شوند.

اعتباربخشی ، تعهد CBA به کیفیت و بهبود مستمر را تأیید می کند. این اطمینان را به دانشجویان آینده ، فارغ التحصیلان ، آکادمی و جامعه ما می دهد که کالج:

 • منابع خود را برای دستیابی به مأموریت ما در تهیه حرفه ای ها و رهبران شایسته و مسئول تجارت مدیریت می کند.
 • دانش و مدیریت را از طریق تحقیق و بورسیه های دانشکده پیشرفت می کند.
 • این برنامه آموزشی با کیفیت بالا و برنامه های درسی فعلی را ارائه می دهد.
 • تعامل معنی دار بین دانشجویان و دانشکده های ما را پرورش می دهد.
 • فارغ التحصیلانی را تولید می کند که به اهداف یادگیری خاص در موضوع ما رسیده باشند.

از دانشجویان و متقاضیان بین المللی خوش آمدید

برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاه آکرون کالج مدیریت بازرگانی (CBA) دارای یک سنت غنی برای ثبت نام از دانشجویان در سراسر جهان است. ما هر سال دانشجویی داریم که نماینده بیش از 30 کشور در حال برگزاری کلاس های تجاری هستند و در طی 15 سال گذشته بیش از 50 دانش آموز Fulbright داشته اند. اعضای هیئت علمی ما نیز پیشینه های مختلفی از جمله تجربه صنعت را دارند و از بسیاری کشورها آمده اند. ما از بینش های متنوع جمعیت ارائه می دهیم.

دانشجویان بین المللی مراحل خاصی برای پذیرش و اجرای موفقیت آمیز در یک برنامه تحصیلات تکمیلی CBA دارند. ما این صفحه را ایجاد کرده ایم تا پیوندهایی به مراحل مهم و سایر اطلاعات مفید برای دانشجویان خارج از ایالات متحده ارائه دهیم. خواندن صفحات پیوند شده در این صفحه برای شما بسیار مهم خواهد بود تا اطمینان حاصل شود که درخواست شما بدون نقص پردازش خواهد شد ، بنابراین می توانید برنامه ریزی برای پیوستن به ما در آکرون را شروع کنید!

دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه Akron برنامه های درخواستی را پردازش و پذیرش را برای کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی در محوطه دانشگاه تأیید می کند. اطلاعات به طور خاص برای دانشجویان بین المللی در بخشی از وب سایت ، از جمله مدارک ویزا (I-20) و پوشش اجباری بیمه درمانی جمع آوری می شود.

قبل از رسیدن به Akron

دانشجویان بین المللی ممکن است با تماس با Global Ties-Akron ، خانواده های میزبان را در هنگام ورود به آنها کمک کنند. سایر اطلاعات در مورد وضعیت ویزا ، ورود به Akron و آنچه را که می توانید با خود بیاورید از مرکز دانشجویان و محققان بین المللی در دسترس است.

بیشتر دفاتر دانشگاه آکرون روزهای شنبه و یکشنبه تعطیل است ، بنابراین دانش آموزانی که آخر هفته وارد این منطقه می شوند باید قبل از آمدن به آکرون ترتیباتی را برای هتل یا خانواده میزبان ترتیب دهند. حمل و نقل از فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز یا فرودگاه آکرون کانتون در دسترس است.

در اولین روز کاری (دوشنبه تا جمعه) برای مراقبت از کلیه ویزا ، بیمه و سایر موارد مورد نیاز دانشجویان جدید باید به مرکز دانشجویان بین المللی و محققان مراجعه کنید. پس از آن ، باید به مطب ما مراجعه کنید.

لطفاً برای تعیین وقت ملاقات مشاوره با ما تماس بگیرید.

زندگی در آکرون

بسیاری از دانش آموزان و فارغ التحصیلان درباره مسکن مناسب در آکرون و همچنین تنوع زیادی از اماکن فرهنگی و تفریحی موجود در شمال شرقی اوهایو اظهار نظر کرده اند. شاتل های پردیس و سیستم اتوبوس شهری حمل و نقل در منطقه را فراهم می کنند تا دانش آموزان بدون ماشین بتوانند از آن استفاده کنند.

مسکن در اکرون

مسکن خارج از محوطه دانشگاه

مجتمع های آپارتمانی و خانه های اجاره ای زیادی در نزدیکی دانشگاه وجود دارد که مسکن دانشجویی را فراهم می کند. در مجاورت کالج مدیریت تجارت تعدادی وجود دارد. از آنجا که بسیاری از کلاسهای فارغ التحصیلان حضوری ما در شب ارائه می شوند ، بسیاری از دانشجویان متوجه می شوند که آپارتمان های نزدیک به CBA ترجیح داده می شوند. می توانید مسافت ها را به آدرس CBA در 259 S. Broadway ، Akron ، OH 44308 بررسی کنید.

مسکن پردیس

بیشتر مسکن محل کار برای دانشجویان است. چند سالن اقامت دانشجویان فارغ التحصیل را می پذیرند.

در اطراف شمال شرقی اوهایو

دانشگاه Akron Roo Express Shuttle برای دانشجویان ، اساتید و کارمندان دارای شناسنامه معتبر دانشگاهی - زیپ کارت - خدمات در پردیس و در جامعه مجاور را ارائه می دهد. در صورت همراهی شخصی با یک ZipCard ، میهمانان می توانند با شاتل نیز سوار شوند.

سیستم اتوبوس Akron MetroZip MetroZip را ارائه می دهد که با کشیدن یک Zip Card ، حمل و نقل دانش آموزان را در هر مسیر معمولی مترو به صورت رایگان در هر مسیر مترو ارائه می دهد. این در دسترس دانشجویان ، دانشکده ها و کارمندان است. خدمات SCAT از این برنامه مستثنا هستند.

همچنین می توانید با تنها 4 دلار یک اتوبوس مترو به کلیولند برسانید. کرایه معمولی 5 دلار است ، با 1 دلار تخفیف با کارت Zip شما. سرویس Northcoast Express به کلیولند دو مسیر با منشاء منطقه Akron ارائه می دهد ، این سرویس فقط روزهای هفته است و صبحها و بعد از ظهرهای اواخر اجرا می شود.

مترو در برخی از تعطیلات کار نمی کند.

سفر در سراسر ایالات متحده

برای مسافرتهای دورتر در ایالات متحده ، خدمات اتوبوس Greyhound از Akron موجود است و خدمات ریلی Amtrak از Cleveland یا Alliance در دسترس است. همچنین انواع مختلفی از آژانس های کرایه اتومبیل در Akron وجود دارد. فرودگاه آکرون کانتون و فرودگاه بین المللی کلیولند هاپکینز به تعدادی از شرکت های هواپیمایی دسترسی دارند.

فصلهای تغییر - چه چیزی بپوشید و چگونه آماده شوید

دانشگاه آکرون دارای سه ترم پاییز است که در ماه آگوست (تابستان) آغاز می شود و در دسامبر (زمستان) به پایان می رسد ، بهار که در ژانویه (زمستان) آغاز می شود و در ماه مه (بهار) به پایان می رسد تابستان که در ماه مه (بهار) آغاز می شود و در اوت پایان می یابد. (تابستان) این بدان معناست که اگر برای تحصیل به آکرون بروید ، در هر ترم دو فصل تجربه خواهید کرد و به کمد لباس نیاز دارید که تمام فصول را پوشش دهد. اکثر دانش آموزان برای حضور در کلاس از لباس های گاه به گاه تجاری لباس می گیرند ، مگر اینکه ارائه ای انجام دهند که در این صورت لباس های حرفه ای را بپوشند. در Akron و شمال شرقی اوهایو رویدادها ، فعالیتها و مکانهای زیادی برای تفریح وجود دارد.

135168_pexels-photo-3184302.jpeg

بورس های تحصیلی ، کار ، فرصت های کمک مالی و هزینه

برای حمایت از تعالی دانشگاهی ، هم دانشگاه آکرون و هم دانشکده مدیریت تجارت طیف گسترده ای از بورس های تحصیلی و سایر فرصت ها را برای کمک به دانشجویان در کارهای آموزشی خود ارائه می دهند. این بورسیه ها توسط شرکت ها ، بنیادها ، سازمان های حرفه ای ، دانشکده ها ، فارغ التحصیلان و افراد دیگر ارائه می شود.

برنامه مطالعه کار فدرال

بودجه مطالعه کار دانشکده فدرال در اختیار دانشجویان تحصیلات تکمیلی است. برای کسب اطلاعات بیشتر باید فرم FAFSA را تشکیل داده و با دفتر امور مالی دانشجویان دانشگاه آکرون تماس بگیرید یا اطلاعات واجد شرایط بودن را جستجو کنید.

بورسیه های دانشکده مدیریت بازرگانی

هر ساله ، دانشکده مدیریت بازرگانی بیش از 100 بورسیه تحصیلات تکمیلی و کارشناسی را به دانشجویان فعلی CBA و تازه واردان اعطا می کند.

بورس های دانشگاه

دانشگاه اكرون بورس های تحصیلی را بطور خاص برای رشته های CBA ارائه می دهد.

فرصت های بورس تحصیلی خارجی

این دانشگاه بورسیه های تحصیلی از خارج کالج را ارائه می دهد که توسط سازمان های مختلف خارجی در دسترس است.

اشتغال دانشجویی

دانشجویان ممکن است فرصت های شغلی را در خارج از دانشگاه یا خارج از دانشگاه پیدا کنند. دانشجویان بین المللی فقط به شرط کار در دانشگاه محدود می شوند مگر اینکه در یک برنامه کارآموزی شرکت کنند.

کارآموزی

دانشجویان تحصیلات تکمیلی محدود به فرصت های کارآموزی هستند که بر روی متن ها به عنوان یک کلاس اعتباری / بدون اعتبار منعکس می شوند. گزینه های تعاونی محدود برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی وجود دارد.

بورسیه UA ARMY ROTC

فرصت های بورس تحصیلی از طریق ارتش ROTC در دانشگاه آکرون در اختیار دانشجویان واجد شرایط فارغ التحصیل دانشکده تجارت است. از طریق این بورس تحصیلی ، می توانید برای هزینه های مدرسه و زندگی ، به علاوه آموزش رهبری در سطح جهانی ، پول دریافت کنید. مشارکت در ارتش ROTC فراهم می کند:

 • کمک هزینه تحصیلی برای تأمین شهریه و شهریه ، کتاب و برخی از هزینه های زندگی
 • آموزش رهبری
 • تجربیات آموزشی منحصر به فرد تجربی
 • Pathway شغلی در زندگی نظامی و غیرنظامی

ما از این فرصت استقبال می کنیم که در مورد ارتش ROTC در دانشگاه آکرون برای شما بیشتر بگوییم. برای گفتگو با یک مشاور بورس تحصیلی با دانشکده تحصیلات تکمیلی تماس بگیرید.

فرآیند پذیرش

ضوابط پذیرش تحصیلات تکمیلی: پاسخ COVID-19

با در نظر گرفتن شرایط و وقایع پیرامون همه گیری COVID-19 ، دانشکده مدیریت بازرگانی از یک رویکرد جامع برای پذیرش فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی در امارات برای سال تحصیلی 2020 تا 21 استفاده خواهد کرد. در این محیط نمی توان از عوامل بیرونی که بر شرایط و زندگی افراد تأثیر می گذارد نادیده گرفت. بسیاری در حال گذراندن مشاغل و مشاغل خود در حال گذار هستند و دانشکده مدیریت بازرگانی می خواهد هر دانشجویی که تصمیم دارد در اواخر سال تصمیم به حضور در مدرسه فارغ التحصیل در UA داشته باشد ، انعطاف پذیری لازم را ارائه دهد. در نتیجه ، هر متقاضی می تواند طلب کند تا از شرط آزمون پذیرش استاندارد خودداری کند. متقاضیان ممکن است انتخاب این نمرات را انتخاب کنند ، اما آزمایش لازم نیست.

در تاریخ 22 مه ، هزینه برنامه CBA Waives برای متقاضیان پاییز 2020 است.

تکمیل مراحل پذیرش

به عنوان یک دانش آموز در حال ارسال مطالب مربوط به پذیرش ، بسیار مهم است که همه موارد مورد نیاز و به موقع را ارسال کنید. لیست چک مواد زیر الزامات را ذکر می کند. کمیته پذیرش فارغ التحصیلان تمام مواد برنامه دریافت شده برای کلیه برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشکده مدیریت بازرگانی (CBA) را بررسی می کند.

دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه Akron نظارت بر پذیرش در تمام برنامه های تحصیلات تکمیلی. آنها یک روند درخواست اجباری آنلاین را ارائه می دهند. دانش آموزان می توانند فرم های لازم را از طریق سامانه درخواست آنلاین ارائه دهند. مواردی که در سیستم آنلاین ارائه نشده است قبل از ارسال می توانید برای برنامه های کارشناسی ارشد در دفتر تجارت ارسال کنید. پس از ارسال درخواست و رونوشت ها ، دانشکده تحصیلات تکمیلی اطلاعات درخواست شما را به دفتر برنامه های تحصیلات تکمیلی CBA ، (دانشکده مدیریت بازرگانی ، اتاق 412 ، Akron ، OH 44325-4805) برای بررسی ارسال می کند.

مهلت ها - داخلی و بین المللی

دانش آموزان داخلی

 • شروع ترم پاییز - 1 آگوست
 • شروع ترم بهار - اول دسامبر
 • شروع ترم تابستانی - اول ماه مه
 • شنبه MBA - فقط پاییز شروع - 1 اوت

دانش آموزان بین المللی

دانشکده تحصیلات تکمیلی شش ماه قبل از شروع ترم را که قصد دارید تحصیلات خود را شروع کنید توصیه می کنید. CBA توصیه می کند حداکثر تا تاریخهای زیر استفاده کنید:

 • پاییز - 15 ژوئن
 • بهار - 15 اکتبر
 • تابستان - 15 مارس

مطالب آنلاین و ارسال شده به ایمیل

برای درخواست ، شما باید یک قسمت درخواست آنلاین را تکمیل کرده و مواد معینی را از طریق نامه یا از طریق ایمیل به gradcba@uakron.edu تا مهلت ارسال کنید.

برای اعمال ، تمام مراحل زیر را انجام دهید.

مرحله 1: برنامه آنلاین را تکمیل کنید ، که شامل موارد زیر است:

 • فرم درخواست
 • هزینه متقاضیان متقاضیان پاییز 2020 در انتظار بود
 • 45 دلار برای دانشجویان داخلی متقاضیان متقاضیان پاییز 2020 است
 • 70 دلار برای دانشجویان بین المللی متقاضی برای متقاضیان پاییز 2020
 • هزینه استفاده مجدد 45 دلار برای متقاضیان پاییز 2020 در نظر گرفته شد

مرحله 2: موارد زیر را به gradcba@uakron.edu از طریق پست الکترونیکی یا ایمیل ارسال کنید

 • حداقل 2 نامه توصیه (این لینک را با توصیه کنندگان خود به اشتراک بگذارید)
 • رزومه فعلی شما
 • بیانیه هدف که داستان شما را مشخص می کند. توصیف کنید که چه چیزی شما را در ادامه تحصیل انگیزه می دهد و چه ویژگی هایی منجر به موفقیت شما خواهد شد. اگر متقاضی تمرکز بین رشته ای شنبه MBA هستید ، لطفا علاقه خود را به شنبه MBA در پاراگراف اول نشان دهید.
 • رونوشت های رسمی. کلیه متن ها باید به دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال شوند. دانش آموزان ممکن است نسخه های غیر رسمی را برای اهداف پذیرش به gradcba@uakron.edu ارسال کنند ، اما یک نسخه رسمی باید به دانشکده تحصیلات تکمیلی واقع در ساختمان سالن لی ارسال شود یا برای آنها ارسال شود.
 • نمرات آزمون استاندارد. نسخه های غیر رسمی ممکن است برای پردازش پذیرش به gradcba@uakron.edu ارسال شود.
 • GMAT (ارسال یک کپی از نتایج خود). درخواست کنید که در هنگام برگزاری آزمون یا پس از آن نسخه رسمی به دانشگاه آکرون ارسال شود. کمیته پذیرش فارغ التحصیلان (GAC) ترجیح می دهد که متقاضیان حداقل نمره GMAT 500 را داشته باشند. برای متقاضیانی که نمرات کمی زیر این سطح دارند ، می توان طوماری را به درخواست کمیته پذیرش تقاضای پذیرش موقت ارائه داد.
 • سایر تست های استاندارد. دانش آموزانی که GRE ، MCAT ، PCAT ، LSAT یا CAT را گرفته اند ، ممکن است درخواست پذیرش را بر اساس آن نمرات درخواست کنند. انتظار می رود دانشجویان ارائه دهنده CAT نمرات 90٪ یا بالاتر را ارائه دهند. اگر دانشجویی هنوز امتحانی نگرفته باشد ، GMAT ارجحیت دارد. دانشجویان مشترک تجارت / حقوق ممکن است درخواست کنند که دانشکده حقوق کلیه مدارک را به CBA و دانشکده تحصیلات تکمیلی ارسال کند. برای اطلاعات بیشتر به روند درخواست درجه مشترک مراجعه کنید.

دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ارشد ، دکترا یا دکتر جوریس از یک دانشگاه آمریکایی می توانند براساس مدرک پیشرفته درخواست پذیرش کنند. درخواست کلی دانش آموز بررسی خواهد شد و GAC این حق را برای خود محفوظ می دارد که GMAT را برای پذیرش احتیاج دهد.

متقاضیان پس از گذراندن لیسانس لیسانس از دانشگاه معتبر ، می توانند در صورت عدم دستیابی به سه سال مسئولیت حرفه ای ، از GAC خواستار چشم پوشی از GMAT ، GRE یا سایر آزمونهای استاندارد شوند. پس از درخواست ، می توانید فرم درخواست طرد امتحان آنلاین خود را ارسال کنید. تصمیم به چشم پوشی در طول بررسی GAC بررسی خواهد شد.

دانش آموزانی که کمتر از سه سال سابقه کار دارند ، ممکن است بر اساس پاسخ COVID-19 ما درخواست لغو کنند. متقاضیان باید "COVID-19 استثناء" را در زیر "اطلاعات اضافی" در فرم درخواست امتحان چشم پوشی آزمون آنلاین ما ذکر کنند.

کالج مدیریت بازرگانی به طور کلی بدون نمره آزمون استاندارد ، پذیرش متقاضی را ارائه نمی دهد. اگر مدرک کارشناسی غیر کارشناسی دارید و هنوز یک آزمون استاندارد نگرفته اید ، می توانید به عنوان دانشجوی غیر کارشناسی ارشد ثبت نام کنید ، که به شما امکان می دهد در حالی که خود را آماده می کنید ، حداکثر نه (9) ساعت اعتباری دوره دروازه یا پایه را طی کنید. آزمون استاندارد شما با این حال ، توجه داشته باشید که دانشجویان درجه یک اولویت ثبت نام در کلاس ها را دارند. این گزینه غیر مدرک محدود به دانشجویان داخلی است.

الزامات زبان

تست انگلیسی Duolingo به جای TOEFL حضوری مجاز است.

2 مارس 2020 - با توجه به بسته شدن مراکز آزمایش در مناطقی که در اثر شیوع کروناویروس (COVID-19) شیوع دارد ، دانشگاه آکرون استفاده از تست انگلیسی Duolingo (DET) را برای نشان دادن مهارت انگلیسی تصویب کرده است. DET به جای TOEFL و IELTS حضوری حضوری پذیرفته می شود تا تاریخ 31 مارس 2020 متقاضیان برای برآورده کردن شرایط مهارت ما برای پذیرش در دوره های فارغ التحصیلی باید نمره DET 115 یا بالاتر دریافت کنند.

ما به نظارت دقیق اوضاع ادامه خواهیم داد و ملاحظات بیشتری را در صورت ضمانت در نظر خواهیم گرفت. متشکرم.

انتظار می رود دانشجویان بین المللی و حتی برخی از ساکنان دائم اثبات تسلط به زبان انگلیسی را نشان دهند. این کار با ارائه نمرات قابل قبول در آزمون زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی (TOEFL) ، سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی (IELTS) یا از طریق تست موجود در موسسه زبان انگلیسی دانشگاه Akron (ELI) انجام می شود. کسانی که حداقل نمرات مورد انتظار 79 در TOEFL یا 6.5 در آیلتس را برآورده نمی کنند می توانند برای تحصیل در شرایط مشروط به زبان انگلیسی در UA-ELI تقاضای پذیرش مشروط کنند.

 • حداقل نمرات تافل 79 تست مبتنی بر اینترنت یا 550 تست مبتنی بر مقاله
 • حداقل نمره آیلتس 6.5 در آیلتس

137761__SRA8472-16x10.jpg.jpg

مکان ها

آکرون

Address
259 S. Broadway St.
Akron, OH

44325 آکرون, اوهایو, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها