Aerosim Flight Academy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آموزش پرواز در Aerosim پرواز آکادمی

تاریخچه با خطوط هوایی

دانشگاه Aerosim پرواز آکادمی است که در فرودگاه بین المللی اورلاندو / Sanford در سنفورد، فلوریدا واقع شده است. در سال 1989 توسط خطوط هوایی Comair با تاسیس، آکادمی شده است، آموزش خلبان حرفه ای برای دو دهه گذشته. به عنوان تنها مدرسه پرواز در اصل متعلق به اداره یک شرکت هواپیمایی، شهرت مدرسه پرواز ما به سرعت با گسترش Comair با رشد داشته است.

در سال 2000، خطوط هوایی دلتا خطوط هوایی خریداری Comair با و شرکتهای تابعه آن. این عصر جدید مشخص شده اند رشد بی حد و حصر و هیجان برای آکادمی. به چین با گسترش ما را در ارائه نقش افسران اول به حامل اتصال دلتا، آکادمی تغییر نام داد اتصال دلتا آکادمی (DCA). در طول چند سال آینده، DCA به رشد و گسترش تلاش خود را با همکاری با دانشگاه جکسون ویل، کالج Broward و سن کالج جکینتو به ارائه آموزش پرواز برای رشته های حمل و نقل هوایی خود ادامه دادند. در نوامبر سال 2008، دلتا اتصال آکادمی یک دانشگاه شعبه در فرودگاه درست الینگتون در هوستون، تگزاس اضافه شده است.

در دسامبر سال 2009، دلتا اتصال آکادمی با Aerosim فن آوری، شبیه ساز حمل و نقل هوایی و دروس شرکت طراحی هم ادغام شدند. در سال 1993 بنا نهاده شده، Aerosim فن آوری ارتباط بین آموزش بر پایه کامپیوتر و کامل پرواز شبیه سازی با طراحی جدید، مبتنی بر کامپیوتر مربی شبیه ساز، مجهز به توابع رایگان بازی کامل و محیط کابین خلبان واقع بینانه ارائه شده است. این همکاری هیجان انگیز منجر به مدرسه پرواز از اینکه تغییر نام Aerosim پرواز آکادمی.

Aerosim پرواز آکادمی ارائه می دهد دوره آموزش پرواز توسط FAA زیر 14 CFR تایید قسمت 141، و آموزش پرواز تخصصی زیر 14 CFR قسمت 61. ما با ارائه یک محیط آموزشی پرواز حرفه ای بر اساس استانداردهای هواپیمایی پیچیده است. ما به کیفیت، ایمنی، قابلیت اطمینان و عملکرد اختصاص یافته است.

مدرسه پرواز با یک ماموریت

ماموریت ما این است که برای ارائه آموزش پرواز با کیفیت بالا است که خلبان حرفه ای و استخدام تولید کند. آموزش ما این است که در دانش آموزان همان شیوه ریشه خواهد شد و در خطوط هوایی روبرو می شوند، به این معنی دانش آموزان ما هستند که برای یک موقعیت هواپیمایی از روز 1 آماده شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: