توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید دین

CAS دین پیتر استار

کالج هنر و علوم در دانشگاه آمریکایی شما ارائه می دهد آموزش علوم انسانی به چالش کشیدن در یک جامعه پر جنب و جوش و متنوع از دانش آموزان از تمام 50 ایالت و از 150 کشور. کالج هنر و علوم دانشکده شامل هنرمندان ملی و بین المللی اشاره کرد، دانشمندان، و معلمان متعهد به روش های نوآورانه برای آموزش و تعالی در تحقیق و کارهای خلاقانه است. هر سال، رهبران جهان، محققان برجسته از سایر مراکز و پزشکان شناخته شده در زمینه های خود را به دانشگاه آمده برای تشویق بحث آزاد در مورد مسائل جاری و به افشای دانش آموزان به تحولات برش لبه در زمینه های خود.

این که آیا شما یک میدان بزرگ و یا در مقطع کارشناسی تاسیس از مطالعه فارغ التحصیل را انتخاب و یا طراحی درجه بین رشته ای خود را، شما در پرس و جو فکری جدی در کلاس درس درگیر خواهد شد. شما می توانید از طیف گسترده ای از کارآموزی و فعالیت های خدمات اجتماعی در هنر، آموزش و پرورش، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی در واشنگتن دی سی از این فرصت، در خود و یا در همکاری با یک عضو هیئت علمی به بهره مند شوند، و شرکت در تحقیقات و خلاق تلاش و همچنین در بسیاری از باشگاه ها، فعالیت های دانشجویی، و سازمان های خدمات در محوطه دانشگاه AU.

تجارب خود را در داخل و خارج از کلاس درس را به چشم انداز وسیع ایجاد و درک شما نیاز به در حرفه آینده خود را موفق و برای تبدیل شدن به یک شهروند تحصیل کرده و مسئول از جهان است.

ماموریت ها و حقایق

کالج هنر و علوم به برتری در آموزش، بورس تحصیلی، هنر، و خدمات به، و جوامع بین المللی ملی محلی آن اختصاص یافته است.

این کالج را فراهم می کند آموزش و پرورش غنی در علوم انسانی و علوم برای همه دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه آمریکا، ارائه برنامه های به چالش کشیدن از مطالعه برای کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته خود؛ و پرورش تحقیقات برجسته، عمل، و فعالیت های خلاق.

این کالج به اهداف هسته آموزش و پرورش لیبرال متعهد: ترویج گفتمان رایگان و منطقی، پرورش درک گوناگونی از تجربه انسانی، ارائه مهارت های فکری مهم لازم را برای حرکت به یک جهان سرعت در حال تغییر، و یکپارچه سازی دانش در سراسر مرزهای انضباطی.

تاریخچه

چشم انداز جهانی، آرمان گرایی عملی، شور و شوق برای خدمات عمومی: آنها بخشی از دانشگاه آمریکایی امروز، و آنها را در هوا در سال 1893، هنگامی که AU توسط کنگره اجاره شد. جورج واشنگتن از یک "دانشگاه ملی" در پایتخت کشور خواب بود. اما آن را در زمان جان فلچر هرست به یک دانشگاه که در بسیاری جهات، مظهر که رویا.

رئيس جمهور وودرو ویلسون رسمی دانشگاه در 1914 مه 27 اختصاص داده شده و دانش آموزان فارغ التحصیل اول پذیرفته شدند. کالج هنرهای لیبرال در سال 1925 تاسیس شد، با که سقوط اولین 75 دانشجو در مقطع کارشناسی پذیرفته شده اند.

در طول تاریخ از دانشگاه آمریکا، کالج هنر و علوم نام آن چندین بار تغییر کرده است. در ابتدا به عنوان شناخته شده "کالج هنرهای لیبرال،" این نام را به "کالج هنر و علوم" در سال 1939 تغییر یافت. برای یک دوره کوتاه آن را به سادگی به عنوان "کالج کارشناسی" تا زمانی که نام به "کالج هنر و علوم" در سال 1956 تبدیل شد شناخته شده بود.

بزرگترین مدرسه یا کالج در دانشگاه آمریکا، کالج علوم و هنر در حال حاضر دارای 2931 دانش آموزان، 339 تمام وقت هیات علمی، و بیش از 150 درجه ارائه شده است. در حالی که در کالج به طور مداوم در حال رشد، تعهد به ترویج گفتمان رایگان و منطقی، پرورش درک گوناگونی از تجربه انسانی، ارائه مهارت های فکری مهم لازم را برای حرکت به یک جهان سرعت در حال تغییر، و یکپارچه سازی دانش در سراسر مرزهای انضباطی هرگز تغییر میکند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MA)

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

برنامه TESOL کارشناسی ارشد دانش آموزان آماده برای آموزش هر دو در داخل و خارج در آموزش عالی و بزرگسالان، در مدارس خصوصی زبان، و در K-12 تنظیمات، که در آن صدور گواهینامه دو ... [+]

برنامه TESOL کارشناسی ارشد آماده کردن دانش آموزان برای آموزش هر دو در داخل و خارج در آموزش عالی و بزرگسالان، در مدارس خصوصی زبان، و در K-12 تنظیمات، که در آن صدور گواهینامه دولت مورد نیاز نمی باشد.

برنامه TESOL کارشناسی ارشد دانشگاه آمریکایی ارائه می دهد ترکیبی متمایز از تئوری و عمل، دانشجویان تحصیلات تکمیلی را قادر به اعمال مفاهیم بنیادی در نظم و انضباط را به تجربه تدریس عملی است. این برنامه تاکید قوی بر روی یادگیری تجربی، با دانش آموزان فارغ التحصیل درس برنامه ریزی، مشاهده کلاس ها و دانش آموزان و یا ESL تدریس خصوصی در انواع زمینه از همان ابتدا از برنامه است.... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

برنامه مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد یک اعمال می شود، برنامه نویسی، سیاست گرا ارائه می دهد که پنج آهنگ های مختلف که دانشجویان کارشناسی ارشد می تواند دنبال است: به طور کلی، اق ... [+]

گروه اقتصاد ارائه می دهد برنامه کارشناسی ارشد با پنج آهنگ متمایز، یک دانشکده است که ترکیبی از آموزش با کیفیت بالا و علاقه به سیاست های اقتصادی با بورس تحصیلی جدی، و پاداش های ویژه ای از رشته اقتصاد تحصیل در واشنگتن دی سی برنامه مدرک کارشناسی ارشد اقتصاد است کاربردی، سیاست گرا برنامه ارائه می دهد که پنج آهنگ های مختلف که دانشجویان کارشناسی ارشد می تواند دنبال: به طور کلی، اقتصاد توسعه، تحلیل جنسیتی در اقتصاد، سیاست اقتصادی مالی و اقتصاد کاربردی (آنلاین تنها).... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

رشته تاریخ کارشناسی ارشد بر درک گسترده ای از گذشته، توسعه ظرفیت برای تحقیقات تخصصی، و کشت از روابط دانشگاهی. ... [+]

رشته تاریخ کارشناسی ارشد بر درک گسترده ای از گذشته، توسعه ظرفیت برای تحقیقات تخصصی، و کشت از روابط دانشگاهی. دانش آموزان تاریخ MA در تاریخ آمریکا، تاریخ مدرن اروپا، و یا تاریخ عمومی تمرکز و توسعه میادین جزئی از مطالعه (زمینه های خارج)، و همچنین به عنوان زمینه (بزرگ و یا کوچک) فرا ملی و میان رشته.

گروه تاریخ دوره دانشکده، پیشنهادات و راهنمایی در تاریخ سیاسی، تاریخ اجتماعی و فرهنگی، تاریخ دیپلماتیک، تاریخ جنسیت و تمایلات جنسی، تاریخ تطبیقی، تاریخ امپریالیسم و ​​پس از استعمار، تاریخ اندیشه، تاریخ پزشکی، فرهنگ آفریقایی-آمریکایی و تاریخ، تاریخ نژادی، و تاریخ مردم است. گروه تاریخ انعطاف پذیر در رویکرد خود را به کار فارغ التحصیل شده است. دانش آموزان را تشویق به ابتکار عمل و مسئولیت برای شکل دادن به برنامه های خود و انجام برنامه های مورد نیاز. بخش بر مشورت بین دانش آموز و مشاور در تعریف رشته، ابزار پژوهش، و دیگر ویژگی های یک برنامه خاص. دانشجویان تحصیلات تکمیلی را تشویق به استفاده از واشنگتن، دی سی، منابع برای تکمیل دوره های کار.... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

دورهی کارشناسی ارشد در مطالعات اسپانیایی و آمریکای لاتین در دانشگاه آمریکایی ارائه می دهد آهنگ های سفارشی اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن درک درستی میان رشته ای ... [+]

کارشناسی ارشد مطالعات اسپانیایی و آمریکای لاتین در دانشگاه آمریکایی ارائه می دهد آهنگ های سفارشی اجازه می دهد تا دانش آموزان به دست آوردن درک درستی میان رشته ای از امریکا لاتین و کارائیب، و همچنین تخصص در ترجمه، زبان شناسی، و / یا آموزش زبان اسپانیایی است.

دانشجویان کارشناسی ارشد دوره را به عنوان بخشی از یک برنامه درسی 21-اعتباری که یک بنیان قوی برای مطالعه پیچیدگی های فرهنگی، تاریخی، زبانی و سیاسی منطقه را فراهم می کند را انتخاب کنید. تمام دوره های هسته ای به طور کامل به زبان اسپانیایی تدریس می شود. علاوه بر به سمینارها اصلی، نامه: کارشناسی ارشد برنامه مطالعات آمریکای لاتین را ارائه می دهد سه 12-15 آهنگ های اعتباری است که ارائه آموزش با ارزش و مهارت های حرفه ای برای متخصصان آمریکای لاتین:... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

کارشناسی ارشد(MSc)

American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

برنامه کارشناسی ارشد ترکیبی از مطالعه دقیق در علم آمار زیستی مانند مدیریت سیاست های بهداشت، داده های بزرگ، تحقیقات پزشکی، و طرح های کارآفرینی اعمال شده به حل پزشکی و مشکل ... [+]

کارشناسی ارشد دانشگاه آمریکایی در آمار زیستی دانش آموزان برای ورود مستقیم به انواع فرصت های شغلی در سلامت و زمینه های پزشکی آماده می شود.

برنامه کارشناسی ارشد ترکیبی از مطالعه دقیق در علم آمار زیستی مانند مدیریت سیاست های بهداشت، داده های بزرگ، تحقیقات پزشکی، و طرح های کارآفرینی اعمال شده به حل پزشکی و مشکل بهداشتی، با دروسی در مهارت های نیروی کار است.

دانش آموزان تجربه را از طریق به دست آورید:... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
American University - Washington, DC - College of Arts and Sciences

کارشناسی ارشد دانشگاه آمریکایی در بیوتکنولوژی ترکیبی از دوره های کار در ژنومیکس و کسب و کار با این گزینه از دنبال مطالعه در علوم اعصاب، کارآفرینی و تخصص های دیگر علوم حرف ... [+]

کارشناسی ارشد دانشگاه آمریکایی در بیوتکنولوژی ترکیبی از دوره های کار در ژنومیکس و کسب و کار با این گزینه از دنبال مطالعه در علوم اعصاب، کارآفرینی و تخصص های دیگر علوم حرفه ای است. برنامه درسی دانش آموزان با ابزار لازم برای مشاغل در فراهم می کند:

صنعت بیوتکنولوژی موسسات تحقیقاتی ژنوم دولت سازمان های نظارتی

دانش آموزان مرکزی در آمار و روش تحقیق در حالی که تسلط محتوا در ژنومیکس، پروتئومیکس، علوم اعصاب، بیوشیمی، زیست شناسی مولکولی، مدیریت و کارآفرینی به دست آورید. دانش آموزان دوره تحصیلی خود بسته به منافع خود و اهداف شغلی مناسب. ... [-]

آمریکا Washington
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

CAS Video

CAS Video