American Business And Technology University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تفاوت ABTU

آمریکا کسب و کار و دانشگاه فناوری در سراسر کشور معتبر 100٪ آنلاین دانشگاه واقع در غرب میانه است. در ABTU، ما در تلاش برای منحصر به فرد با ارائه بهترین آموزش عالی و از بین بردن زحمتی از رفت و آمد، نرخ شهریه بالا، برنامه ریزی سفت و سخت، و تکنولوژی منسوخ شده. ABTU استفاده از آخرین تکنولوژی ها و مفاهیم آموزشی با 100٪ آنلاین و کلاس های درس زندگی می کنند. دانش آموزان می توانند به تعامل با مربی خود با استفاده از ویدئو، صدا، و رسانه های دیجیتال برای دریافت بیشتر از هر جلسه. بر خلاف بسیاری از مدارس آنلاین، که تنها به شما اجازه برقراری ارتباط از طریق ایمیل با زمان پاسخ غیر کارآمد، ABTU به آوردن مدرسان زندگی می کنند به طور مستقیم به دانش آموز متعهد است. با استفاده از یک کامپیوتر شخصی، تلفن های هوشمند، و یا دستگاه جدول، دانش آموزان ما می توانید کلاس را در هر نقطه، و مشاهده آن در هر زمان. همه سخنرانی ها نیز ثبت شده و می تواند در راحتی شما را بررسی را به جای برنامه پر مشغله خود را. ABTU قادر به ارائه این آموزش با کیفیت بالا در حالی که حفظ نرخ شهریه که تقریبا نیمی از میانگین ملی است.

چرا ABTU؟ ببینید که چه آمریکا کسب و کار و فناوری دانشگاه اینترنتی را ارائه کرده است:

توجه فردی - هر شرکت کننده با یک هماهنگ کننده موفقیت اختصاصی به عنوان نقطه تماس خود جفت می شود. نوآورانه - 100٪ آنلاین، کلاس های تعاملی زندگی می کنند، 1-3 روز در هفته. راحتی - تمام سخنرانی برای راحتی خود را با 24/7 پخش ثبت شده است. قیمت - ABTU همواره در آموزش و پرورش بدون بدهی معتقد و کمک درسی مقرون به صرفه فراهم می کند با بسیاری از گزینه های بودجه، کمک های مالی و تخفیف، از جمله برنامه های پرداخت با بهره صفر. تحرک - دسترسی به کلاس درس و یادگیری ابزار خود را آنلاین، 24/7 از دستگاه تلفن همراه خود را. نظامی دوستانه - وظیفه فعال، جانبازان و وابسته به لذت بردن از کمک هزینه تحصیلی اضافی و تخفیف.

بیانیه ماموریت

آمریکا کسب و کار و فناوری دانشگاه به ارائه کیفیت، فرصت آموزش از راه دور مقرون به صرفه، مربوط، و تعاملی متعهد است. برنامه های دانشگاه در دانش و مهارت های لازم برای کمک به تمرکز دانش آموزان ما افزایش و توسعه خود را حرفه ای، پیشرفت، و یا زندگی شخصی.

اهداف دانشگاه

دانشگاه کسب و کار و فناوری آمریکا: استفاده از یک محیط غنی از تکنولوژی و، تعاملی، روش های تدریس دانش آموز متمرکز موثر است. مربوطه، حرفه متمرکز برنامه های آموزشی در حال حاضر بر اساس تحقیقات و صنعت شیوه های فعلی. همکاری با نمایندگان صنایع و پزشکان، کارفرمایان، و انجمن در طراحی و ارزیابی از برنامه های موثر است. استراتژی مقرون به صرفه ورزش به ارائه فرصت های آموزشی مقرون به صرفه. ارائه خدمات پشتیبانی دانشجویی عالی و به موقع.

اهداف دانشگاه برای فارغ التحصیلان

پس از فارغ التحصیلی، فارغ التحصیلان ABTU نشان می دهد: مهارت های ارتباطی موثر شفاهی و کتبی. استدلال کمی و مهارت های حل مسئله حیاتی است. دانش و استفاده از فن آوری است. دانش و مهارت در رشته انتخابی خود را از مطالعه.

تاریخچه موسسه

همانطور که در جهان بیشتر وابسته بر فن آوری های جدید و نوآورانه، سرگرمی، دفاع و امنیت ملی رشد می کند. شخصی / ارتباطات جهانی و مهارت های فن آوری به طور فزاینده برای بقای اقتصادی شخصی و حیاتی ملی تبدیل شده است. پس زمینه های آموزشی قوی کمک می کند امنیت شغلی در زمینه حرفه ای خود را انتخاب. آمریکا کسب و کار و دانشگاه فناوری (ABTU) به ارائه دانش آموزان ما با مهارت های مورد نیاز برای پاسخگویی به امروز 'همیشه در حال تغییر، بسیار فنی، خواسته محل کار متعهد است. ABTU در سال 2001 توسط سام آتیه برای ارائه آموزش های فنی است که زندگی حرفه ای متمرکز و تحویل 100٪ آنلاین با استفاده از آموزش زندگی می کنند تاسیس شد، با اصل. آمریکا کسب و کار و انجمن دانشگاه فناوری از مدیران تجربه بیش از 100 سال در کسب و کار و فن آوری در زمینه ترکیب شده است. هر یک از اعضای هیئت مدیره به ارمغان می آورد تخصص منحصر به فرد و خاص به این نهاد.

آموزش مدل - زنده و تعاملی!

آمریکا کسب و کار و دانشگاه فناوری توسعه یافته، سیستم تحویل آنلاین پیچیده و در عین حال کاربر پسند قادر می سازد که تعامل زندگی می کنند بین مربی و دانش آموزان است. مدل ABTU شامل زندگی می کنند سخنرانی های صوتی و تصویری توسط استاد رهبری و ارائه شده در زمان مشخص. مربی انجام سخنرانی بسیار شبیه به یک راه اندازی کلاس درس سنتی: تمام دانش آموزان در کلاس های مجازی قادر به شرکت و به پرسش آنلاین، شنیدن مربی، و دریافت پاسخ فوری. دانش آموزان می توانند به تماشای یک ارائه بصری در حالی که آنها به سخنرانی استاد گوش دادن. آمریکا کسب و کار و دانشگاه فناوری معتبر نظامی دوستانه دانشگاه های این کشور آنلاین است.

می توانید سخنرانی آنلاین را ندارد؟ نگران نباشید! سر کلاس هر زمان!

ارتباطات همزمان و ناهمزمان: مدل کسب و کار دانشگاه و صنعت آمریکا بهترین از هر دو جهان را فراهم می کند. کلاس ممکن است به عنوان اغلب به عنوان مورد نظر پخش. مدل ABTU بیشتر فرصت برای دانش آموزانی که می توانید سخنرانی زندگی می کنند در زمان مشخص حضور نداشت فراهم می کند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

ویدئو ها

American Business & Technology University Has Live Interactive Online Classes!

تماس
آدرس محل سکونت
1018 West St. Maartens Drive
St. Joseph, Missouri 64506

Saint Joseph, Missouri, 64506 US
رسانه های اجتماعی