University of Macedonia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

118814_16255880117_4def23218d_o1.jpg

University of Macedonia . مقصد: تعالی

University of Macedonia در ششمین دوره فعالیت خود ، استمرار مدرسه علمیه تحصیلات تکمیلی مطالعات صنعتی تسالونیکی ، یک مؤسسه آموزش عالی دولتی مدرن است که به خاطر کیفیت ، آزادی ، دموکراسی ، شایسته سالاری و توسعه فردی در آن مشهور است. به همه اعضای آن: دانشجویان ، ستادهای علمی و پژوهشی و کارمندان دانشگاه.

مأموریت ما از مدتها قبل مشارکت در جامعه ، به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشورمان از طریق موضوعاتی است که در چهار مدرسه ما ارائه می دهیم ، تحقیقات انجام شده و پیشرفت و انتشار دانش.

هزاران فارغ التحصیل University of Macedonia مشاغل موفق را در یونان و خارج از کشور دنبال می کنند. از طرف ما ، با توجه به وضعیت نامطلوب اقتصادی فعلی که بر جوانان یونانی تأثیر می گذارد ، گرفتار بیکاری ، ما در دانشگاه ، تمام تلاش خود را برای حمایت از فارغ التحصیلان و دانشجویان خود انجام می دهیم تا با استفاده از مشاغل و فرصت های شغلی خود را برای ورود به بازار کار تقویت کنیم. دفاتر کارورزی و از طریق به روز کردن برنامه های تحصیل در تمام بخش های ما.

نتایج ارزیابی مثبت حاصل شده توسط اکثریت قریب به اتفاق ادارات University of Macedonia ، عملکرد صاف آن در کل سال تحصیلی ، مدیریت محتاطانه اقتصادی صندوق های آن و نیروی انسانی آگاه ، جاه طلب و با استعداد ، تضمین کننده کیفیت دانشگاه امروز و برای توسعه آینده ما به یک دانشگاه متوسط و بطور پویا در حال رشد نه تنها در یونان بلکه در مناطق اطراف آن نیز تعهد می کنیم.

جامعه دانشگاه ما تعالی را هدف غیر قابل مذاکره خود قرار می دهد. تلاش روزانه ما برای پاسخگویی به خواسته های فرآیندهای ارزشیابی دانشگاه ، بهترین راه برای دستیابی به اهداف ما است.

من واقعاً معتقدم دانشگاه ها به طور کلی و بویژه University of Macedonia می توانند نقش اصلی در این نقطه عطف برای کشور ما داشته باشند. توسعه مستقیماً با تحقیق و پیشرفت دانش همراه است. تنها با همکاری نزدیک آژانس های دولتی ، بخش خصوصی ، دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی می توانیم موفق شویم.

هدف من در طول دوره ریاست من این است که الهام بخش تعالی در همه اعضای دانشگاه: دانشجویان ، ستادهای علمی و پژوهشی و کارمندان دانشگاه برای دستیابی به حداکثر همکاری ممکن با نهادهای دولتی و خصوصی است. از این طریق University of Macedonia برای همه آزاد است و به صورت روزمره رسالت اجتماعی خود را به عنوان یک دانشگاه ایالتی انجام خواهد داد و باعث افتخار همه ما خواهد شد.

رئیس University of Macedonia
آشیلاس زاپرانیس

118809_kastra2.jpg

محل

University of Macedonia در تسالونیکی واقع شده است. در گروهی از ساختمانها با مساحت تقریبی 40.000 متر مربع ، متشکل از سالن های آمفی تئاتر ، اتاق های تدریس و سمینار ، دفاتر و مناطق بخش های اداری ، رستوران واقع شده است که در کل سال تحصیلی ، یک سالن بدنسازی و یک کتابفروشی؛ همچنین به زودی یک ایستگاه مراقبت از کودک نیز فعالیت خواهد کرد. همچنین دو اتاق مهمان وجود دارد که 4-8 نفر (بیشتر بازدید کنندگان رسمی) در آن می توانند اقامت کنند. این دانشگاه اخیراً یک سالن اصلی را اضافه کرده است که با معیارهای بین المللی به یکی از معاصر ترین کانون های کنفرانس تبدیل خواهد شد و همچنین میزبان رویدادهای مهم فرهنگی شهر خواهد بود.

امکانات و تجهیزات

از طرف كتابخانه و خدمات اطلاع رساني (LIS) ، دفتر شغلي و مركز عمليات رايانه و شبكه ، دانشجويان از پشتوانه قابل توجهي برخوردار هستند. فعالیت های ورزشی ، فرهنگی و سیاسی دانشگاه برای همه دانشجویان باز است.

محیط بین المللی

University of Macedonia از دانشجویان از سراسر جهان استقبال می کند. ما می دانیم که کیفیت برنامه با تنوع تجربیات فرهنگی و آموزشی دانشجویان بین المللی ما غنی شده است. بنابراین ، دانشجویان ورودی ما همه نوع پشتیبانی را از دبیر فارغ التحصیل دریافت می کنند و مورد استقبال گرم شبکه های دانشجویی مستقل قرار می گیرند که به آنها کمک می کند تا به سرعت در زندگی دانشجویی محلی شرکت کنند.

دانش آموختگان فارغ التحصیلان و دانش آموزان

118819_martinidis2.jpg

دکتر جورج مارتینییدیس (دکترا) ، یونان

"غیر از اینکه یک تجربه جذاب و روشنگری باشد و فرصتی برای دیدار با افراد بسیار جالب باشد ، کارشناسی ارشد UoM در سیاست و اقتصاد امروزی E

118818_rodjetton.jpg

راد جتون ، ایالات متحده

about.me/rodjetton

وی ادامه داد: "زمان من در University of Macedonia در کمک به من در رسیدن به اهداف شغلی من بسیار تأثیرگذار بود. تمرکز بر همه کشورها در جنوب شرقی اروپا بسیار ارزشمند بود و من تأکید بر اقتصاد را با طراوت مفید و مفید می دیدم. برای موفقیت ، اما آنها بهترین گروه مدرسانی بودند که من تاکنون در آن تحصیل کرده ام. من معتقدم که هر یک از آنها نه تنها به من کمک کردند تا به من در یادگیری مطالب کمک کنند ، بلکه آنها تمام توصیه های من را به عنوان مشاوره ، مشاوره و پشتیبانی ارائه دادند. علاقه UOM برای کمک به من در موفقیت و همچنین کیفیت آموزش آنها از انتظارات من به عنوان یک آمریکایی که در خارج از کشور تحصیل می کند فراتر رفته است. من این برنامه را به هر کسی که مایل به درک بهتر از چگونگی تأثیر سیاست و اقتصاد بر دولت است توصیه می کنم. در جنوب شرقی اروپا و به طور کلی اتحادیه اروپا. "

مکان ها

تسالونیکی

Address
156 Egnatia Street
http://mabsos.uom.gr/

540 06 تسالونیکی, تسالونیکی, یونان