Technical University of Crete

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

به زودی پس از پایان اشغال آلمان در یونان ، موضوع ایجاد دانشگاه روی کرت مطرح شد و در دهه 1960 به اوج خود رسید. در سال 1977 ، نخست وزیر کنستانتینوس کارامانلیس ، پس از یک خواسته عمومی به اتفاق آرا ، تأسیس دانشگاه با دانشکده ها در هراکلیون و رثیمنون و تأسیس دانشگاه فنی در Chania را تصویب کرد. Technical University of Crete با قانون 545/77 "ایجاد یک موسسه فنی تحت عنوان Technical University of Crete و سایر مقررات" تأسیس شد. در هفدهم ژوئیه سال 1977 ، اولین کمیته اجرایی مؤسسه به ریاست پروفسور پریکلس توهاریس و با حضور وزیر آموزش و پرورش ملی گ. رالیس ، متشکل از شهردار شهر چانیا و رئیس جمهور غربی تشکیل شد. بخش کرت اتاق فنی یونان. وظیفه اصلی این اولین کمیته اجرایی در سال 1977 یافتن زمین برای احداث تاسیسات دائمی دانشگاه با شروع روند سلب مالکیت 350 هکتار زمین بود. گفتنی است ، در این مرحله ، حمایت بی حد و حصر جامعه محلی از این موضوع است.

در سال 1984 ، اولین اعضای هیئت علمی منصوب شدند. در طی سال تحصیلی 1984-85 ، گروه مهندسی تولید و مدیریت شروع به اجرای برنامه آموزشی خود نموده و 120 دانشجوی اول خود را به همراه گروه علوم پذیرفته است. گروه مهندسی منابع معدنی در سالهای 88-1998 و بخش الکترونیک و مهندسی کامپیوتر در سالهای 91-1999 دنبال کردند. بعدها و پس از استقلال دانشگاه ، گروه مهندسی شیمی به یک گروه مهندسی محیط زیست تبدیل شد و اولین دانشجویان خود را در سال 1997 پذیرفت. سرانجام ، در سال 2004 گروه مهندسی معماری تاسیس شد و از اولین دانشجویان خود استقبال کرد. در سپتامبر 1989 ، کمیته اجرایی جدید که به ریاست استاد دانشگاه فنی ملی آتن آقای یوانیس تگوپولوس به همراه اساتید Technical University of Crete آقایان آنتونیس فوسکلوس و آقای یواخیم گریسپلاکیس به عنوان نایب رئیس انتخاب شد ، تصمیم گرفت جهت گیری برنامه ریزی مکانی گسترش دانشگاه را تغییر دهید. سیاست های اجرا شده مسکن کلیه بخش های دانشگاهی را در محوطه دانشگاه اکروتیری امکان پذیر کرده است که امکان احداث سالن های سخنرانی ، آزمایشگاه ها و زیرساخت های مناسب را فراهم می کند که الزامات مدرن برای یک دانشگاه فنی دیکته می کند.

از سال 1993 ، Technical University of Crete پیشرفت مستمر و چشمگیر داشته است. کیفیت بالای کارکنان دانشکده ، همکاران علمی و پرسنل اداری و فنی رشد آینده دانشگاه را تضمین می کند. این دانشگاه با داشتن سالن های سخنرانی مدرن و امکانات تحقیقاتی ، کتابخانه ، سالن دانشجویی اقامتگاه ها ، رستوران ها و مناطق تفریحی یکی از بهترین های یونان است. دپارتمانهای جدید برای آینده برنامه ریزی شده اند و در عین حال ، سهم Technical University of Crete در تحقیقات بسیار مورد استقبال قرار می گیرد ، زیرا این موسسه اکنون با صدها برنامه تحقیقاتی در حال پیشرفت به عنوان یکی از معتبرترین موسسات تحقیقاتی در یونان شناخته می شود. . اکنون Technical University of Crete به عنوان یک مؤسسه آموزشی و پژوهشی در یونان و بین المللی شناخته شده است و بنابراین می تواند با خوش بینی زیادی آینده خود را تصور کند.

اهداف آتی

  • تأکید بر ارائه آموزش با کیفیت عالی (نرخ بیکاری فارغ التحصیلان TUC بین 3)
  • انجام تحقیقات نوآورانه ( Technical University of Crete یکی از دو دانشگاه فعال در کشور است که بیشترین تعداد نتایج تحقیق را دارد)
  • ایجاد یک قطب نوآوری منطقه ای و پارک فناوری
  • تلاش در حمایت از نوآوری (از طریق دستگاه جوجه کشی)
  • برگزاری سمینارها برای گسترش فناوری و نوآوری
  • همکاری با مقامات محلی در حل مسائل زیست محیطی

محوطه دانشگاه

این دانشگاه بدون شک قلب TUC است: دانشجویان ، استادان ، تکنسین های آزمایشگاه ، کارمندان اداری ، همه روزانه در محوطه دانشگاه قرار می گیرند. مرجع مشترک همه دانشجویان کتابخانه ، IT است

مکان ها

چانیا

Address
Technical University of Crete
University Campus, Akrotiri
73100 Chania
GREECE

731 00 چانیا, چانیا, یونان