Aristotle University Thessaloniki

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه ارسطو تسالونیکی

دانشگاه ارسطو از تسالونیکی دانشگاه ارسطو در سال 1925 تاسیس شد و بزرگترین دانشگاه جامع در یونان است. پردیس اصلی در مرکز شهرستان از تسالونیکی قرار گرفته است، و با مساحت حدود 33.4 هکتار است. این شامل 10 دانشکده ها که از 40 مدرسه و 1 دانشکده تک مدرسه تشکیل شده است. برخی از امکانات آموزشی و اداری خارج از محوطه دانشگاه به دلایل عملی و عملیاتی واقع شده است. تعدادی از این امکانات در خارج از شهرستان تسالونیکی و یا حتی در شهرستانها واقع شده است. جامعه دانشگاه ارسطو شامل حدود 75.000 دانش آموز (65.000 دانشجو در مقطع کارشناسی و 9.000 دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا)، 2.024 اعضای هیات علمی، بیش از 800 تحقیق و آزمایشگاه پرسنل و نزدیک به 900 پرسنل اداری.

دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی

از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (http://www.jour.auth.gr/en/) از دانشگاه ارسطو در سال 1991 با هدف به دانش آموزان با آموزش نظری و عملی در روزنامه نگاری تاسیس شد، ترویج پژوهش در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی، و همچنین حمایت از حقوق و مسئولیت های روزنامه نگاران یونانی. این اشغال شش طبقه ساختمان نئوکلاسیک واقع در خیابان 46 Egnatias، در مرکز تسالونیکی. که دبیرخانه در طبقه اول واقع شده است. رسانه ها و اطلاع رسانی آزمایشگاه مدرسه در ساختمان دیگری قرار دارد، در نزدیکی دانشگاه مرکزی. مدرسه روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی ارائه می دهد چهار سال BA افتخارات درجه (معادل 240 اثرات) در) روزنامه نگاری، و ب) ارتباطات جمعی. اجرای یک برنامه کارآموزی تمام عیار و بودجه، دانش آموزان از هر دو تخصص فرصت برای به دست آوردن مهارت ارزشمند در محل، در طول یک مدت طولانی قرار دادن ترم در انواع سازمان های رسانه ای (تلویزیون و رادیو، روزنامه ها و مجلات، رسانه وب، تبلیغات و روابط عمومی سازمان)، و همچنین در پست مطبوعات / ارتباطات در خصوصی و بخش دولتی. برنامه فوق لیسانس مدرسه در سال 2008 افتتاح شد و در حال حاضر آن را شامل MA در روزنامه نگاری و رسانه های جدید و کارشناسی ارشد در ارتباطات و فرهنگ (هر دو 2 سال به طول انجامید و معادل 120 اثرات)، و همچنین به عنوان یک برنامه دکتری (3 سال / 180 اثرات). جمعیت دانشجویی فعلی مدرسه تقریبا شامل 700 دانشجوی مقطع کارشناسی، 64 فوق لیسانس و دکترا 57. علاوه بر این، هر سال در مدرسه به طور متوسط ​​15 دانش آموزان اراسموس دریافت در حالی که، در همان زمان، آن را آموزش می دهد نمرات حرفه ای اواسط شغلی از طریق طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی مادام العمر ویژه طراحی شده است.

تسالونیکی از لحاظ تاریخی یکی از قدیمی ترین و چند قومی ترین شهرستانها در اروپا، تسالونیکی دارای جمعیت حدود یک میلیون نفر، و، در حساب از چهار دانشگاه و بسیاری از دیگر موسسات آموزش عالی، جمعیت دانشجویی-قوی از بیش از 150.000 می بالد. عطا با میراث چند فرهنگی هزاران ساله آن، گره خورده است به تاریخ یونان، روم، بیزانس، عثمانی و سفاردی یهودی آن، تسالونیکی مرکز یک جنبش فرهنگ خلاق شلوغ که شامل برخی از گروههای موسیقی تحسین شده ترین کشور، هنرمندان تجسمی و طراحان، و همچنین جشنواره بین المللی تحسین مانند زمستان جشنواره بین المللی فیلم و بهار مستند تسالونیکی جشنواره.

آیا من نیاز به IELTS / TOEFL / کمبریج و غیره آزمون برای استفاده کنم؟ شما نیاز به ارائه یک نتیجه آزمون زبان انگلیسی اگر شما هم زبان اول شما انگلیسی کل مدرک کارشناسی خود را به زبان انگلیسی بود آموزش داده نمی برای اطلاعات بیشتر نگاه کنید به زبان انگلیسی مورد نیاز است. لطفا توجه داشته باشید که شما لازم نیست که به ارائه یک آزمون زبان با استفاده از خود را به عنوان انتخاب کنندگان این را در نظر میگیرد که تصمیم گیری یا نه به توصیه یک پیشنهاد پذیرش. اگر شما دریافت پیشنهاد از پذیرش، وضعیت زبان مناسب اضافه خواهد شد. شما باید اثبات مهارت زبان خود را ارائه قبل از شما با توجه به برای برنامه خود را برای ثبت نام اینجا هستند.

آیا من نیاز به ارسال هر گونه اسناد دیگر؟

دولت از شما می خواهد برای ارسال هر گونه نتایج امتحانات که در فرم درخواست را شامل نمی شد، و همچنین هر گونه اطلاعات اضافی دیگر که ممکن است لازم باشد.

برای ثبت نام چه نیاز دارم؟

هنگامی که شما پذیرفته شده است ما در تماس با شما در مورد مدارک مورد نیاز برای ارسال پس از ثبت نام شما می شود. این نسخه معمولا شامل گواهی درجه خود و امتحان زبان انگلیسی خود نتایج فتوکپی از صفحه هویت گذرنامه دو هویت کارت عکس های رنگی خود را اندازه

من از یک کشور اتحادیه اروپا آمده است. آیا من نیاز به ویزا؟ همه دانش آموزان که از کشورهای عضو اتحادیه اروپا آمده است باید با سفارت یونان از کشور خود مقررات در مورد ویزای تحصیلی برای یونان را بررسی کنید. آنها باید برای ویزای دانشجویی در کشور خود در اسرع وقت اعمال می شود، به این دلیل که زمان پردازش برای این ویزاها را می تواند بسیار طولانی.

باید چه کار کنم به آماده شدن برای برنامه؟

هنگامی که شما پذیرفته شده است ما در تماس با شما در مورد جزئیات این برنامه و الزامات است. این ایده خوبی است به انجام این کار آمادگی پیش از شروع برنامه، یعنی تازه مهارت های انگلیسی خود و یا دانش اصطلاحات خاص با خواندن یک کتاب مربوط به مسیر انتخابی شما (برای مثال است. کتابشناسی البته هسته ای خود را).

آیا من می توانم از دانشکده روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی بازدید می کنید؟

بله شما می توانید. لطفا مسئول امور اداری برنامه (بالا را ببینید) تماس و ترتیب برای یک دیدار هر زمان تا پایان دوره آزمون تابستان (ژوئن 30)، و یا پس از شروع دوره بررسی پاییز (سپتامبر 1).

مکان ها

تسالونیکی

Aristotle University of Thessaloni

Address
egnatias 46
54625 تسالونیکی, تسالونیکی, یونان
تلفن
+30 231 099 6000