Aristotle University of Thessaloniki - School of Geology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

آزمایشگاه زمین شناسی، پترولوژی و کانی شناسی و آزمایشگاه هواشناسی و هواشناسی هر دو بخش دانشکده فیزیک و ریاضی هستند و در پاییز 1928 درهای خود را باز کردند.

سپس آزمایشگاه زمین شناسی، پترولوژی و کانی شناسی به آزمایشگاه زمین شناسی و پالئونتولوژی و آزمایشگاه مینرالوژی و پترولوژی تقسیم شد که هر دو در دانشکده علوم طبیعی در پاییز 1943 تأسیس گردید. آزمایشگاه هواشناسی و آزمایشگاه هواشناسی برای اولین بار در دانشکده فیزیک و بعدا به دانشکده زمین شناسی.

دانشکده علوم طبیعی دانشجویان رشته های مربوط به زمین شناسی و زیست شناسی را آموزش می دهد. آزمایشگاه های جدید در طی یک دوره سی ساله، مانند آزمایشگاه جغرافیا فیزیکی، آزمایشگاه ژئوفیزیک و آزمایشگاه مینرالوگرافی-پترولوژی سیستماتیک تاسیس شد. در سال 1973، دانشکده علوم طبیعی به دانشکده زیست شناسی و دانشکده زیست شناسی تقسیم شد.


دانشکده زمین شناسی در سال 1973، با توجه به فرمان سلطنتی 290 / 5-4-1973، تاسیس شد و توسط فارغ التحصیلان دانشکده علوم طبیعی کار می کرد. در سال 1983، دانشکده زمین شناسی به بخش هایی تقسیم شد که تدریس و تحقیق را هماهنگ می کردند، برنامه هایی ارائه می دادند که دانشجویان را در رشته های متنوعی از رشته های مرتبط با رشته تحصیلی خود تربیت می کردند. تعدادی از دوره های ارائه شده بعد از آزمایشگاه های جدید افزایش یافت. موزه پالئونتولوژی و موزه مینرالوگرافی و پترولوژی، ایستگاه زلزله شناسی و مرکز هواشناسی کوه المپیوس نیز بخشی از دانشکده زمین شناسی است.


مدرسه تضمین می کند که دانش آموزان آموزش کامل و جامع در طیف گسترده ای از موضوعات در علوم زمین، از جمله مواد معدنی و سنگ ها، سیستم های اطلاعات جغرافیایی، ژئوترمیک، ژئوفیزیک، ژئوشیمی، زمین شناسی کاربردی، رسوب شناسی، هواشناسی و هواشناسی، زمین شناسی سپرده سنگ، زمین شناسی اقتصادی، سوخت های فسیلی، مینرالیزاسیون، پالئومغناطیس، پالئونولوژی، زمین شناسی محیطی، زمین شناسی محیطی، پترولوژی، لرزه شناسی، چینه شناسی، زمین شناسی ساختاری، زمین شناسی فنی، هیدروژئولوژی، جغرافیا فیزیکی، اقیانوس شناسی. دوره های کامپیوتر و دوره های مرتبط با فن آوری های دیجیتال نیز به دانش آموزان ارائه می شود. پرسنل تدریس و تحقیق دانشکده با تجربه و با تجربه و متعهد به تدریس و تحقیق هستند.

دانشکده زمین شناسی یکی از اولین ده دانشکده دانشگاه ارسطو تسالونیکی است که منابع مالی پژوهش را از طیف وسیعی از منابع جذب می کند. در طول سال، دانشکده زمین شناسی موفق به رسیدن به اهداف خود، ارائه آموزش عالی با کیفیت، افزایش تحقیق و کمک به جامعه و جامعه در هر راه ممکن است.

مکان ها

تسالونیکی

Address
Aristotle University of Thessaloniki
Faculty of Sciences
School of Geology

54124 تسالونیکی, تسالونیکی, یونان