Athens University of Economics & Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آتن اقتصاد و کسب و کار (AUEB) در سال 1920 تاسیس شد و امروزه به عنوان یکی از دانشگاه های رقابتی ترین در نظر گرفته، در سطح اروپا، در زمینه های اقتصاد، مدیریت کسب و کار، انفورماتیک، آمار، بازاریابی، حسابداری و امور مالی. نزدیک به یک قرن پس از تأسیس آن، AUEB همچنان به انتقال دانش در زمینه های علمی آن را پرورش، برای ترویج شیوه های مدیریت موثر و خلاقانه، و به منظور کمک به توسعه یونانی و جامعه بین المللی، با در نظر نسبت به تعادل بین تعالی و مشارکت اجتماعی. هر سال بیش از یک هزار نفر از دانشجویان دانشگاه فارغ التحصیل.

AUEB در مجموع از بیش از 26،000 فارغ التحصیلان، که نیروی محرکه نه تنها در یونانی بلکه در اقتصاد و مدیریت بین المللی تشکیل می دهند. علاوه بر این، AUEB رتبه در میان بالاترین در تنظیمات از دانش آموزان بالقوه هر سال در رشته های آن را به آدرس. هدف از AUEB است که نه تنها به دانش آموزان خود را با دانش نظری در رابطه با ابزارهای تحلیلی مدرن، بلکه به آنها این فرصت را به توسعه مهارت های شخصی خود، مانند تفکر انتقادی و ابتکار عمل فردی است. ترکیب سنت با نوآوری و پژوهش با نرم افزار، بر کیفیت و برون گرایی، و پاسخگو به نیازهای جامعه بودن متمرکز شده است، AUEB برخوردار شهرت برجسته ناشی از سطح بالایی از آموزش آن ارائه می دهد و ارائه برنامه های علمی مدرن است که ترکیب شدن بین المللی تحولات، بر اساس الزامات بازار کار امروز است.

"... هدف از دانشگاه ما این است که به عنوان یک مرکز آموزش و پرورش و تعالی علمی، دموکراسی، شایسته سالاری، برون گرایی، شفافیت و پاسخگویی اجتماعی خدمت می کنند، و به عنوان یک منبع ثروت معنوی برای کشور ما، به خصوص در این زمان دشوار که یونان است که از طریق. ما می خواهیم دانش آموزان ما به دست آوردن بهترین آموزش علمی ممکن است، که آنها را قادر خواهد برای تبدیل شدن به حرفه ای موفق در اروپا و سراسر جهان است. به طور همزمان، با وجود ظرفیت های مالی محدود خود را، AUEB دانش آموزان خود را ارائه می دهد یک میزبان از فرهنگی، ورزشی و سایر فعالیت ها و خدمات، کمک به بالاترین حد ممکن به توسعه شخصی خوب گرد است. ما تلاش برای توسعه یک رابطه های در حال با دانش آموزان ما. با حفظ و در حال توسعه بیشتر بلند مدت و همکاری نزدیک با دنیای کسب و کار یونانی، AUEB تسهیل و حمایت، از طریق خدمات خود، دادن حرفه ای از فارغ التحصیلان آن است. با یک حس قوی از مسئولیت، AUEB کمک قاطعانه به ایجاد مهم ترین منبع یک کشور می تواند داشته باشد: سرمایه انسانی خود ... "

استاد konstantine در Gatsios، پیشوا

استخراج از تبریک رئیس است

مکان ها

آتن

Address
Athens University of Economics and Business
76, Patission Str.

10434 آتن, آتن مرکزی, یونان