AAS College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AAS College در سال 1990 تاسیس شد و امروز یکی از بزرگترین کالج در Thessaloniki است. به دلیل سطح بالای تحصیلات خود در هنر بسیار مشهور است

AAS شرکای حق رای دادن کالج دانشگاه ساندرلند در انگلستان است. این بدان معناست که در AAS ما دارای آموزش عالی با کیفیت عالی در انگلیس هستیم. ما از همان برنامه درسی پیروی می کنیم و همان مدرک لیسانس و کارشناسی ارشد را به عنوان UoS در منطقه طراحی ارائه می دهیم.

در AAS می فهمیم که برای رسیدن به پتانسیل های کامل خود ، به یک محیط مدرن ، دوستانه و الهام بخش نیاز دارید. به همین دلیل است که ما دائماً در محل و منابع خود سرمایه گذاری می کنیم. کامپیوترهای پیشرفته ، کتابخانه ، VLE و کلیه تجهیزات لازم برای کمک به تحصیلات در آنجا هستند. شما در استودیوی کاملاً مجهز رایانه ، اتاق سخنرانی ، طراحی استودیو مجهز و در حالی که می توانید در کافه کالج لذت ببرید و استراحت کنید ، مطالعه و تمرین می کنید.

کتابخانه ما یکی از بزرگترین شهرهای کشور است و به طور کامل به روز شده است. علاوه بر این، به دلیل همکاری با دانشگاه ساندرلند، شما از دسترسی آزاد به کتابخانه های الکترونیکی در طول تحصیلات خود لذت می برید.

در طول تحصیل در مسابقات متعددی شرکت خواهید کرد. تعداد زیاد جوایزی که دانشجویان ما در مسابقات کشوری و بین المللی کسب می کنند ، باعث افتخار ما می شود.

در طول برنامه سه ساله خود ، همچنین از بازدیدهای فرهنگی ، پروژه های واقعی ، مکان های کاری ، نمایشگاه ها و بازدیدهای مطالعاتی از اروپا لذت می برید.

128194_P6130971.png

AAS یک انتخاب عالی برای شما است که می خواهند تفاوت در زمینه طراحی و ارتباط برقرار کنند.

شما با توجه به سیستم آموزشی بریتانیا آموزش داده شده و آماده پاسخ به تمام چالش های موجود در بازار بین المللی هستید.

شما از همان برنامه درسی، همان برنامه را دنبال می کنید و همان دانش آموختگان و کارشناسی ارشد را به عنوان دانشجویان UoS به دست می آورید. شما آموزش عالی بریتانیا را با کیفیت بالا دریافت می کنید. شما با تمام گرایش های بین المللی در طراحی و گرافیک به روز می شوید.

هنگام آمدن به مطالعه، انتخاب هوشمندانه!

سایت مدیترانه ای دانشگاه ساندرلند را انتخاب کنید ، و با انتخاب بالاترین کیفیت تحصیلات در انگلیس ، در یک محیط مدیترانه با کیفیت عالی ، با شهریه پایین تر از شهریه در دانشگاه های انگلستان!

در کالج AAS در تسالونیکی - یونان به ما بپیوندید128205_UndergradProspectus_enviro48copy.jpg

مکان ها

تسالونیکی

Address
AAS College
108 Thessalonikis street
Oraiokastro

ΤΚ: 57013 تسالونیکی, تسالونیکی, یونان