AAS College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AAS College در سال 1990 تأسیس شد و امروز یکی از بزرگترین کالجهای تسالونیکی است. این به خاطر آموزش عالی آن در هنر بسیار مشهور است

AAS یک کالج شریک حق رای دادن در دانشگاه ساندرلند در انگلستان است. این بدان معنی است که در AAS ما آموزش عالی بریتانیا را ارائه می دهیم. ما از همان برنامه درسی پیروی می کنیم و همان BA ها و MAs Degrees را به عنوان UoS در منطقه طراحی ارائه می کنیم.

در AAS ما درک می کنیم که برای رسیدن به توانایی های کامل شما نیاز به یک محیط مدرن، دوستانه و الهام بخش دارید. این دلیل است که ما دائما در محل و منابع ما سرمایه گذاری می کنیم. کامپیوترهای پیشرفته، کتابخانه، VLE و تمام تجهیزات لازم برای کمک به شما در تحصیلات شما وجود دارد. شما در استودیوهای کامپیوتری، اتاق های سخنرانی، استودیوهای طراحی، در حالی که می توانید در کافه کالج لذت ببرید و استراحت کنید، مطالعه و تمرین کنید.

کتابخانه ما یکی از بزرگترین شهرهای کشور است و به طور کامل به روز شده است. علاوه بر این، به دلیل همکاری با دانشگاه ساندرلند، شما از دسترسی آزاد به کتابخانه های الکترونیکی در طول تحصیلات خود لذت می برید.

شما در طول تحصیل شما در مسابقات متعدد شرکت خواهید کرد. تعداد زیادی از جوایز که دانش آموزان ما در مسابقات ملی و بین المللی به دست می آورند باعث می شود ما واقعا افتخار کنیم.

در طول برنامه سه ساله شما نیز از بازدیدکننده های فرهنگی، پروژه های واقعی، کارهای کاری، نمایشگاه ها و تحصیلات بازدید کننده ای به اروپا لذت می برید.

AAS یک انتخاب عالی برای شما است که می خواهند تفاوت در زمینه طراحی و ارتباط برقرار کنند.

شما با توجه به سیستم آموزشی بریتانیا آموزش داده شده و آماده پاسخ به تمام چالش های موجود در بازار بین المللی هستید.

شما از همان برنامه درسی، همان برنامه را دنبال می کنید و همان دانش آموختگان و کارشناسی ارشد را به عنوان دانشجویان UoS به دست می آورید. شما آموزش عالی بریتانیا را با کیفیت بالا دریافت می کنید. شما با تمام گرایش های بین المللی در طراحی و گرافیک به روز می شوید.

هنگام آمدن به مطالعه، انتخاب هوشمندانه!

کشف سایت مدیترانه دانشگاه ساندرلند، با انتخاب آموزش عالی بریتانیا، در یک محیط مدیترانه با کیفیت بالا، در هزینه های تحصیلی کمتری نسبت به دانشگاه های انگلستان!

در کالج AAS در تسالونیکی - یونان به ما بپیوندید

مکان ها

تسالونیکی

Address
AAS College 108 Thessalonikis street Oraiokastro
ΤΚ: 57013 تسالونیکی, تسالونیکی, یونان