Caucasus International University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Caucasus International University (CIU) موسسه عالی آموزشی است که بر مبنای ارزش های ملی و تغییرات دائمی است و هدف آن ایجاد کارکنان رقابتی و با کیفیت بالا و ادغام آنها با حوزه های ملی و بین المللی است.

آموزش عالی یکی از مهمترین مسئولیت های عمومی است؛ بنابراین، ما تلاش می کنیم که آموزش و پرورش در دانشگاه ما جامع، بر اساس تحقیقات علمی دریافت شود. سه دوره تحصیلی (فارغ التحصیل ، فارغ التحصیل، برنامه های دکترا ) بر دانش آموزان تمرکز می کنند - استعدادهای خود را ارتقاء می دهند و مهارت های حرفه ای خود را افزایش می دهند. پیاده سازی تحقیقات و نوآوری، مدیریت سیستم آموزشی با کمک ابزارهای شفاف جامع، از اولویت های اصلی CIU می باشد.

هیچ اهدافی بدون عواقب وجود ندارد و بالعکس! تاریخ 23 ساله این دانشگاه ثابت کرد که تلاش ما برای ایجاد یک دانشگاه اروپایی کلاسیک با استانداردهای علمی بالا بر اساس ارزشهای گرجستان نتیجه مطلوب را به دست آورد.

امروزه ما هر شرایطی برای رقابت در حوزه ملی و بین المللی داریم.

85211_studentlife.jpg

دانشگاه ارائه می دهد:

یک مجتمع کتابخانه ای، استودیوهای تلویزیونی و رادیوئی، اتاقهای اداری، مرکز چند رسانه ای، آزمایشگاه های آموزشی برای رشته های پزشکی پایه، اتاق کار آناتومی مجهز به موارد تحرک مدرن، آزمایشگاه علمی پژوهشی علوم نورولوژیکی و فیزیولوژی کاربردی، آزمایشگاه بیوشیمی، اتاق کار - تکنیک های تحریک شده، درمانگاه های دندانپزشکی برای اقامت و رشته های دانشگاهی، دیوان عالی، درمانگاه قانون، آزمایشگاه مدل سازی ژئوپلیتیک قفقاز، مرکز حل و فصل مناقشات و مراکز شغلی، کارگاه گردشگری، انبار "Kolkhi، مرکز تحقیقات علمی-پژوهشی واریز، ورمی کمپوست، آزمایشگاه تحقیقات میکروویتیابی، آزمایشگاه شراب شیمی، آمپلوگرافی و میکروبیولوژی، اتاق مزه و غیره

85214_12.jpg

اولویت های دانشگاه:

  • آموزش و تحقیق و تمرین بر اساس استانداردهای بین المللی؛
  • ادغام با فضای آموزشی بین المللی؛
  • یک تیم از پرسنل دانشگاهی با تجربه و حرفه ای؛
  • یک ساختمان مجهز به زیرساخت های مدرن و فن آوری؛
  • استخدام دانش آموزان و فارغ التحصیلان در CIU، ساختارهای دولتی و غیر دولتی؛
  • برنامه های مبادله؛
  • بورس تحصیلی
  • زندگی دانشجویی متنوع و شاد
  • سیستم پرداخت انعطاف پذیر

این دانشگاه یک محیط و آموزش دانشجویی را مطابق با استانداردهای دانشگاهی ارائه می دهد، بنابراین دانش پایه، قدرت و چشم انداز آینده را تعریف می کند!

دانش آموزان CIU بدین معنی است که تحصیلات با کیفیت بالا، شغل موفقیت آمیز، فرصت هایی برای رشد مداوم و زندگی موفق دانشجویان به دست آورند.

مکان ها

تفلیس

Address
Chargali Street,73
تفلیس, تفلیس, گرجستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: