The Presbyterian University of East Africa

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مدرسه آموزش

خوش آمدید به مدرسه آموزش و پرورش که هدف آن آموزش و تولید حرفه ای است که حمایت و خلاقانه اخلاق و اخلاق بالا در کار و جامعه را نشان می دهد. آنها وظایف خود را برای خدمت به خدا و بشریت انجام خواهند داد. فارغ التحصیلان ما دانش و صلاحیت مربوطه را به عنوان مربیان، مشاوران، جامعه شناسان، مديران، مشاوران در مؤسسات مختلف از جمله مدارس، کالج ها و در کل جامعه نشان خواهند داد. انتظار میرود که مدرسان، مشاوران و معلمان آینده بر ارزشهای اخلاقی و روحانی تأثیرگذار باشند. بنابراین، مدرسه آموزش و پرورش خود را به این نیاز بزرگ از طریق طراحی، توسعه و اجرای کیفیت برنامه های درسی، انعطاف پذیر و متنوع و برنامه های خاص متوسل کرده است.

فلسفه ما

فلسفه مدرسه آموزش و پرورش ارائه آموزش و پرورش است که باعث می شود فارغ التحصیلان خود هدایت، خلاق و تحول در مطابقت با شعار دانشگاه "پیدا کردن راه های جدید است. ما به این اصل اعتقاد داریم که تعلیم و تربیت باید افراد کلانی را بسازند که می توانند به خدا و بشریت خدمت کنند و به جامعه کمک کنند.

پیشنهاد ما

ما طیف گسترده ای از برنامه های مدرک و دیپلم شامل لیسانس آموزش و پرورش در هنر (هنرهای تجسمی) و لیسانس آموزش و پرورش در علوم (ادبیات (علوم))، دیپلم آموزش در هنر، علوم، در اوایل آموزش و پرورش کودکان و نوجوانان (Dip ed (Arts) / Dip Ed. (Science)، Dip Ed (ECE) و Dip Ed (SNE). این مدرسه همچنین برنامه های تحصیلی در آموزش ابتدایی کودک تحصیلات تکمیلی (ECE) و آموزش نیازهای ویژه (تحصیلات تکمیلی (SNE) و همچنین مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت آموزشی (مدرک اداری) و برنامه درسی (تحصیلات تکمیلی). هدف

برنامه های مدرک و دیپلم ما دانشجویان را برای بازار کار در بخش آموزشی و فراتر از آن آماده می کنیم. آنها دانش، مهارت ها و استراتژی های آموزشی را به دست می آورند که آنها را برای نقش ها و مسئولیت های چالش انگیز در مؤسسات آموزشی و مدرن در حال تغییر و مدرن آماده می کند.

مکان ها

کیکویو

Address
Presbyterian University of East Africa
PO Box 387-00902 Kikuyu, Kenya

کیکویو, شهرستان کیامبو, کنیا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: