توضیحات رسمی را مطالعه کنید

خوش آمدید به INtel College ، یکی از موسسات آموزش عالی عالی منطقه است.

INtel College از سال 1990 تاسیس شده و دوره های کسب و کار و رایانه را ارائه می دهد. دوره های ما از دوره های نیمه بسته کوتاه تا برنامه های تحصیلی - هر دو دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد. دوره ها روز، شب و روز شنبه ارائه می شوند.

INtel College توسط وزارت علوم و فناوری های آموزش عالی ثبت شده است . (MOHEST) / MOHEST / PC / 1354/010

INtel College در حال همکاری با دانشگاه ساندرلند، انگلستان است. این همکاری دانشگاه ساندرلند را قادر می سازد تا برنامه های تحصیلی خود را در INtel College به اجرا در INtel College . این مشارکت توسط کمیسیون آموزش دانشگاهی (CUE)، کنیا تأیید شده است و توسط مقامات انگلستان مورد تایید قرار می گیرد.

با 25 سال تجربه در زمینه تحصیلات، اولویت کالج این است که اطمینان حاصل شود که هر دانش آموز هنگام مطالعه در INtel، یک تجربه عالی دانشجویی را تجربه می کند .

دانش آموزان از معلمان بسیار متخصص بهره مند می شوند که هر دو متخصص هستند و همچنین آموزش می دهند. این کالج فضاهای یادگیری را ارائه می دهد که مدرن، فناوری غنی شده و بازتابی از محیط یادگیری قرن 21 است.

کالج تضمین یکپارچگی عناصر اجتماعی و علمی کالج را در نتیجه ایجاد یک فضای کالج پر جنب و جوش که در آن دانش آموزان به راحتی می توانند دوستان و فعالیت های مختلف را در کلاس و خارج از کلاس شرکت کنند.

جلسات منظم با حامیان حصول اطمینان از این که زمان در کالج به نحو موثر مورد استفاده قرار می گیرد و دانش آموزان احساس پیوستگی و هدف را در حالی که در مسیر دستیابی به اهداف آموزشی خود هستند، احساس می کنند.

INtel College در حومه Westlands واقع شده است. کالج آرام آرام و آرام آرام را در حالیکه در حال حرکت کوتاه از مناطق شلوغ شهری است، ارائه می دهد. کالج سفارشی ساخته شده امکانات مدرن با شکوه را با باغ های زیبای منظره ای فراهم می کند. تسهیلات دانشگاهی به طور مدرن ارتقا یافته و ممیزی های منظم خارجی اطمینان حاصل می کنند که دانشگاه در حال حاضر الزامات امروزه یادگیرنده های دیجیتالی قرن 21 را با فضاهای غنی شده با تکنولوژی، کلاس های آموزشی برای یادگیری مشترک، اینترنت سریع و رایگان در سراسر محوطه دانشگاه بازتاب می کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

کارشناسی ارشد(MSc)

INtel College

برنامه درسی عمدتا متشکل از دانش و مهارت های فنی به فعال کردن تعقیب یک حرفه ای در طیف گسترده ای از محیط های مدیریت فناوری اطلاعات. کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات ( ... [+]

کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات

برنامه تحت مقررات دانشگاه کارشناسی ارشد استاندارد ساندرلند است و در کالج اینتل، نایروبی اجرا شود، تحت یک اعتبار سنجی مورد تایید هر دو دانشگاه ساندرلند، انگلستان و کمیسیون برای آموزش و پرورش دانشگاه، (CUE)، کنیا.

2014 مصرف تاریخ / مدت 2014 ژانویه 25 - 2014 آوریل 18 2014 مه 17 - 2014 اوت 9 2014 سپتامبر 6 - 2014 نوامبر 29 هدف از برنامه

برنامه درسی عمدتا متشکل از دانش و مهارت های فنی به فعال کردن تعقیب یک حرفه ای در طیف گسترده ای از محیط های مدیریت فناوری اطلاعات. کارشناسی ارشد در مدیریت فناوری اطلاعات (ITM) برای توسعه دانش و توانایی مدیریت فناوری اطلاعات طراحی شده است. هدف از برنامه این است که برای یک دوره کارشناسی ارشد از مطالعه، که: ... [-]

کنیا Nairobi
ژانویه 2020
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INtel College

این برنامه در مقطع فوق لیسانس استاندارد دانشگاه ساندرلند کار می کند و در کالج INtel در نایروبی تحت تأیید تایید شده توسط دانشگاه ساندرلند، انگلستان و کمیسیون آموزش دانشگاه ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت پروژه

این برنامه در مقطع فوق لیسانس استاندارد دانشگاه ساندرلند کار می کند و در کالج INtel در نایروبی تحت تأیید اعتبار سنجی تایید شده توسط دانشگاه ساندرلند، انگلستان و کمیسیون آموزش دانشگاهی (CUE)، کنیا است.

2014 مصرف / تاریخ دوره 25 ژانویه 2014 - 18 آوریل 2014 2014 مه 17 - 9 اوت 2014 6 سپتامبر 2014 - 29 نوامبر 2014 هدف از این برنامه

برنامه درسی عمدتا شامل دانش فنی و مهارت هایی است که امکان پیگیری حرفه در طیف وسیعی از محیط های مدیریت پروژه را فراهم می آورد. این برنامه برای ارائه فارغ التحصیلان خوب از هر رشته با مهارت های پیشرفته و دانش در زمینه مدیریت پروژه طراحی شده است. اهداف کلی این برنامه عبارتند از:... [-]

کنیا Nairobi
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی