Universidad EAN

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه

در Universidad EAN ما از کارآفرینی پایدار، با توجه به رهبری و نوآوری به عنوان عناصر اساسی در تولید فراوانی برای بشریت Universidad EAN ترویج می کنیم.

ما از تأثیرات فوری و طولانی مدت اقدامات ما آگاهیم، به همین دلیل است که ما از اهداف توسعه پایدار و پیشرفت اجتماعی که توسط یونسکو ترویج شده و توسط کمیسیون Brundtland در سال 1987 تعریف شده است، که در "نیازهای فعلی بدون نیاز به توانایی نسل های آینده را برآورده سازد تا نیازهای خود را برآورده سازند. "

ماموریت

Universidad EAN به عنوان ماموریت خود برای کمک به تشکیل یکپارچه مردم و تحریک ظرفیت های کارآفرینی خود، به طوری که اقدامات خود را به توسعه اقتصادی و اجتماعی مردم کمک می کند.

نظر

تا سال 2027، Universidad EAN در زمینه آموزش و تحقیق در زمینه کارآفرینی پایدار، از طریق تحویل دانش نوآورانه، ارزیابی خواهد شد.

سیاست کیفیت

با توجه به ماموريت و چشم انداز و در چارچوب پروژه آموزشي سازماني (PEI)، Universidad EAN استانداردهاي كيفيت بالا و بهبود مداوم در تمام فرآيندهاي و خدمات آن، پيش بيني نيازها و انتظارات گروه هاي مختلف را تضمين مي كند. از علاقه

هدف بالاتر

Universidad EAN اعلام می کند که یک موسسه دانشگاهی است که اهداف عالی آن است که به تشکیل یکپارچه و کارآفرینی پایدار، با توجه به تحقیقات، رهبری و عناصر بنیادی نوآوری در تولید فراوانی بشریت کمک کند.

اعتباربخشی سازمان یافته با کیفیت بالا

در تاریخ 29 دسامبر سال 2017، از طریق قطعنامه شماره 29499 سال 2017، وزارت آموزش و پرورش اعتبار نامه ای با کیفیت بالا را به Universidad EAN ارتقاء داد. همانطور که در سال 2013، موسسه این حمایت را برای مدت چهار سال دریافت کرد.

این یک نقطه عطفی در بهبود مستمر سازمانی است که نشان دهنده یك هدف دانشگاه برای حفظ سطح بالایی از كیفیت در فرآیندهای آن و خدمات آموزشی است تا به نفع افراد، خانواده ها و سازمان هایی كه از آموزش جامع جهانی برای اجرای یكپارچه دانش برتر و مناسب برای توسعه آن مفید است.

مزایای اعتباربخشی نهادی با کیفیت بالا

این حمایت از وزارت آموزش و پرورش اجازه می دهد:

  • بهبود کیفیت آموزش عالی در کلمبیا.
  • کمک به ارتقاء سیستم آموزش عالی کلمبیا و موسساتی که آن را ادغام کرده اند، به توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، فن آوری و محیط زیست کمک می کند. علاوه بر این، برای تقویت پذیرش اجتماعی و صلح در کشور.
  • تشویق خود تنظیم، خود ارزیابی و بهبود مستمر موسسات و برنامه های آموزش عالی به منظور دستیابی به سطح بالایی از کیفیت.
  • برای ترویج مناسب بودن و استحکام موسسات آموزش عالی.
  • دانشگاهیان را تشویق کنید تا اعتبار کار آنها را نشان دهد و به رسمیت شناختن دستاوردهای آنها کمک کند.
  • برای ترویج شناخت ملی و بین المللی برنامه های آموزشی و فعالیت های پژوهشی و برنامه ریزی.
  • دریافت شناسایی از سازمان های بین المللی، موسسات آموزش عالی در خارج از کشور و سیستم های اطمینان خارجی.
  • ایجاد و تقویت جوامع علمی و علمی را تشویق کنید.
  • تشویق فرایندهای حکومتداری خوب در موسسات آموزش عالی.
  • برای تشویق و تایید مدارک تحصیلی، و نیز تسهیل مسیر گواهینامه بین المللی.

منبع: توافقنامه شماره 03 از 2017 CESU.

کارآفرینی پایدار

Universidad EAN ، رهبر کلمبیا در زمینه کارآفرینی از زمان تأسیس آن در سال 1967، برای چندین سال تلاش کرده است تا خود را به عنوان یک مدل و مرجع در زمینه پایداری در آموزش عالی در کشور تقویت کند.

گواه بر این، ابتکاراتی چون ترکیب این مسئله حیاتی از دیدگاه زیست محیطی، اقتصادی و اجتماعی آن به روش متفاوتی در پیشنهاد دانشگاهی و در صندلی های تخصصی مانند آن است که توسط کارشناس جهانی برناردو کیکسبرگ ارائه شده است؛ توسعه ساختمان El Nogal، از جمله عناصر معماری زیست محیطی و گردش خون، اجرای برنامه هایی که وسایل حمل و نقل جایگزین مانند PedalEando a la U و وسایل نقلیه را ترجیح می دهند؛ و راه اندازی سایبان شهری در ساختمان النقال، با سهم زیبایی شناسی، زیست محیطی و طبیعی خود، از جمله دیگر.

با توجه به این و بسیاری از پیشرفت های دیگر، در پایان سال گذشته کار تشکیل این تاثیر در آغاز ابتکار راهبردی برای "تمرکز بر پایداری"، که بخشی از برنامه 2020 است، آغاز شد و به همین ترتیب به طور واقعی ادغام شد به علم، تحقیق، توسعه و نمایش اجتماعی و عملکرد Universidad EAN .

یک برجسته از این ابتکار عمل در تاریخ 18 فوریه 2016 رخ داد که اتاق عمومی Universidad EAN خط مشی عمومی جدید موسسه را که در توافق شماره 013 قرار دارد، تصویب کرد.

بر اساس آثار که قبلا توسط نهادهای مختلف و بازیگران موسسه توسعه یافته و پشتیبانی شده توسط ECOS Think Tank، و همچنین اعضای اتاق عمومی، شورای عالی و مدیریت ارشد دانشگاه، دستورالعمل هایی که نشان می دهد افق کار موسسه در این جبهه. کارآفرینی، که در حال حاضر دارای ویژگی هایی است که برای قرن 21 مرتبط است، همچنان در قبال تدریس، تحقیق و برنامه ریزی اجتماعی، همانطور که در ماده 1 توافقنامه فوق (شماره 013 سال 2016) آمده است، همچنان ادامه دارد:

" Universidad EAN اعلام کرده است که موسسه ای است که اهداف فوق العاده آن است که در آموزش برای کارآفرینی پایدار، با توجه به رهبری و نوآوری، عناصر اساسی در تولید فراوانی برای بشریت" کمک کند. "

در حال حاضر وظیفه این سیاست است که در ادامه فعالیت های مسیحی و حمایت از موسسه با حمایت معلمان از هر یک از دانشکده های دانشگاه، و همچنین کار هماهنگ با گروه تحقیق و دانش ، Vicerrectoría فرمت و پروژکتور اجتماعی و در کل، همه دانشگاه دانشگاه ایان.

مکان ها

بوگوتا

Address
Carrera 12,7898
110221 بوگوتا, بوگوتا, کلمبیا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: