توضیحات رسمی را مطالعه کنید

این موسسه توسط انجمن عیسی در سال 1623 تأسیس شده و یک دانشگاه کاتولیک است که توسط دولت کلمبیا به رسمیت شناخته شده است و هدف آن خدمت به جامعه بشری، به ویژه کلمبیا، برای ایجاد یک جامعه متمدنانه، تحصیلکرده و محترم، با الهام از ارزشهای انجیل است.

این ترویج آموزش جامع مردم، ارزشهای انسانی، توسعه و انتقال علم و فرهنگ، و کمک به توسعه، راهنمایی، انتقاد سازنده و تحول جامعه است.

اولین دانشگاه در کلمبیا با اعتباربخشی نهادی

وزارت آموزش و پرورش ، از طریق قطعنامه شماره 1320، 12 ژوئن 2003 در Pontificia Universidad Javeriana به مدت هشت سال به حساب می آمد.

این قطعنامه تاکید می کند که دانشگاه "به میزان کافی سطح کافی دست یافته است به طوری که مطابق با قوانین حاکم بر موضوع، این واقعیت را از طریق رسمی مجوز رسمی نهادینه می شود".

مأموریت

دانشگاه جابرانی یک مؤسسه کاتولیک آموزش عالی است که توسط انجمن عیسی تاسیس شده و اداره می شود و متعهد به اصول و دستورالعمل های آموزشی موسسه بنیادین است.

کارشناسان آموزش، تحقیق و خدمات عالی به عنوان یک منطقه یکپارچه کشور، دانشگاه جهانی چشم انداز بین رشته ای و پیشنهاد می کند:

  • تشکیل یکپارچه افرادی که برای کیفیت بالای حقوق انسانی، اخلاقی، علمی، حرفه ای و اجتماعی خود برجسته هستند؛
  • ایجاد و توسعه دانش و فرهنگ در یک چشم انداز انتقادی و نوآورانه برای دستیابی به یک جامعه مستقل، پایدار، فراگیر، دموکراتیک، مهربان و احترام آمیز از جامعه انسانی.

    شماره 576 هیئت مدیره دانشگاه، 26 آوریل 2013 توافقنامه ( توافقنامه دانلود )

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • Spanish (Colombia)
  • اسپانیایی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

Pontificia Universidad Javeriana

مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقهای یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که در سال 1975 در دانشکده مطالعات بین رشته ای تاسیس شد. در حال حاضر واحد دانشکده معماری و طراحی ... [+]

مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقهای یک برنامه تحصیلات تکمیلی است که در سال 1975 در دانشکده مطالعات بین رشته ای تاسیس شد. در حال حاضر واحد دانشکده معماری و طراحی است که به سمت تحقیق و آموزش جامع و بین رشته ای متخصصان در تجزیه و تحلیل، تحقیق و مداخله در فرایندهای برنامه ریزی شهری و منطقه ای، برنامه ریزی و طراحی شهری و شهرها و مناطق در کلمبیا تمرکز دارد. ، به منظور کمک به یافتن راه حل هایی برای مشکلات کنونی جامعه ما، مطابق با دستورالعمل های ماموریت Pontificia Universidad Javeriana .... [-]

کلمبیا Bogotá
ژانویه 2020
Spanish (Colombia)
پاره وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی