توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشگاه

دانشگاه زاگرب (1669) قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در جنوب شرقی اروپا است. دانشگاه زاگرب به عنوان دانشگاه جامع عمومی اروپای مرکزی، دانشگاه زاگرب ارائه می دهد آموزش و پژوهش و در تمام زمینه های علمی (هنر، بیومدیکال، بیوتکنولوژی، مهندسی، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی) و طیف گسترده ای از دوره ها در تمام سطوح تحصیل، از کارشناسی به تحصیلات تکمیلی با 29 دانشکده، 3 آکادمی هنر و مرکز مطالعات کرواسی دانشگاه این موسسه آموزشی در کشور است که در آن بیش از 7900 معلم و 72480 دانش آموز دانش و دانش را به دست می آورند.115782_pexels-photo-2228306.jpeg

این دانشگاه نه تنها در تدریس، بلکه همچنین در تحقیقات، بیش از 50 درصد به تولیدات تحقیقاتی سالانه در کرواسی و 80 درصد بهره وری علمی تمام دانشگاههای کرواسی کمک می کند. مسئله استراتژیک مرکز توسعه آینده دانشگاه زاگرب این است که یک موسسه پژوهشی با آموزش با کیفیت بالا باشد. بر این اساس، تمرکز بر روی برنامه های استاد و دکترا، شامل همه زمینه های علم و هنر، تقویت بین رشته ای و بین رشته ای و همچنین تحلیلی تحلیلی، پرورش فرهنگ نوآوری و انتقال دانش است. این باید منجر به هماهنگی بهتر بین بخش ها در سطح محلی و منطقه ای شود.

دانشگاه زاگرب در حال ساخت یک پردیس جدید "Borongaj" است که بزرگترین سرمایه گذاری در آموزش و پرورش کرواتی در 150 سال گذشته است و زمانی که آن ساخته شده (تکمیل شده) بیش از 20،000 دانش آموز استفاده می شود. این دانشگاه به طور رسمی در تاریخ 12 اکتبر 2007 افتتاح شد و در حال حاضر 4 واحد دانشگاه دارد: مرکز مطالعات کرواسی، دانشکده تربیت و توانبخشی، دانشکده مهندسی ترافیک و دانشکده اقتصاد و تجارت (تنها برنامه های آموزشی حرفه ای در اقتصاد و کسب و کار) . پنج شاگرد دیگر نیز در چند سال آینده برنامه ریزی می کنند تا به کمپوس منتقل شوند. در کنار ساخت مجدد ساختمان های دانشگاهی، پردیس به یک مرکز ورزشی، سالن اقامت دانشجویی و تعدادی از موسسات خواهد بود.

درباره دانشکده

ماموریت

دانشکده کشاورزی به آموزش کارشناسان بسیار متخصص، توسعه و گسترش دانش حرفه ای در زمینه کشاورزی و علوم مرتبط اختصاص دارد. با اعمال بالاترین استانداردهای علمی، دانش آموزان توانایی کسب دانش بر اساس جدیدترین دانش علمی را برای نفع جامعه فراهم می آورند.

چشم انداز

چشم انداز دانشکده کشاورزی استراتژیک خود را در منطقه آموزش عالی و تحقیقاتی کرواسی و همچنین موسسه پژوهشی و آموزشی بین المللی شناخته شده و تحسین می کند.

ارزش هسته ای

 • دانش، خرد و بشریت ("Cognitio، Sapientia، Humanitas")؛
 • قدردانی ثروت سنت علمی؛
 • آموزش مبتنی بر دانش و نوآوری های علمی جدید به عنوان بزرگترین ارزش برای جامعه؛
 • مقررات و رویه های بالاترین استانداردهای اخلاقی در تمام فعالیت ها؛
 • بهبود کیفیت مداوم در تمام فعالیت ها؛
 • آزادی بیان و سخنرانی؛
 • تحمل به تنوع
 • عدالت اجتماعی؛
 • انعطاف پذیری و سازگاری.

اهداف

 • برای اطمینان از کارآیی سازمان و مدیریت دانشکده؛
 • برای فعال کردن دانش آموزان، کارشناسان کشاورزی و تمام ذینفعان در آموزش عالی با آموزش با اشاره به کسب آخرین دانش و مهارت های علمی و حرفه ای از طریق برنامه های مطالعه کیفیت و برنامه های یادگیری مادام العمر؛
 • برای افزایش کیفیت در تمام مناطق فعالیت؛
 • برای توسعه تعالی علمی، نوآوری در تحقیق و همکاری با بخش کسب و کار؛
 • برای کمک به توسعه پایدار اقتصاد کرواسی و جامعه به طور کلی؛
 • برای بهبود همکاری بین المللی در زمینه تدریس و تحقیق علمی. برای افزایش تحرک دانشجویی، دید و شناخت دانشکده در تمام سطوح.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره های اجرایی

University of Zagreb - Faculty of Agriculture

برنامه تحصیلی فارغ التحصیل INTER-EnAgro ارائه دانش نظری و عملی در زمینه استفاده پایدار و مدیریت منابع طبیعی مانند خاک و آب و همچنین اثرات مثبت و منفی فعالیت های انسانی، ع ... [+]

برنامه مطالعه - INTER-EnAgroاطلاعات کلی

برنامه تحصیلی فارغ التحصیل INTER-EnAgro ارائه دانش نظری و عملی در زمینه استفاده پایدار و مدیریت منابع طبیعی مانند خاک و آب و همچنین اثرات مثبت و منفی فعالیت های انسانی، عمدتا کشاورزی، بر این منابع است. این برنامه به عنوان ادامه مطالعات کارشناسی طراحی شده و امکان ادامه تحصیل در سطح تحصیلات تکمیلی را فراهم می کند.

بر اساس فرایند تدریس معاصر و برنامه آموزش کاملا انگلیسی (با مشارکت معلمان ملی و بین المللی)، دانش آموزان قادر خواهند بود مهارتهای عمومی و خاصی را که برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار نیاز دارند و در زمینه های مختلف کشاورزی، حفاظت از محیط زیست و استفاده پایدار از منابع طبیعی. هدف این است که آموزش کارشناسان که دانش، مهارت و توانایی در زمینه علمی علمی و کاربردی کشاورزی، حفاظت از محیط زیست و علوم مرتبط با علوم طبیعی، مهندسی و بیوتکنولوژی داشته باشد. علاوه بر این هدف این است که آموزش دانش آموزان برای شرکت در تحقیقات علمی در زمینه کشاورزی و حفاظت از محیط زیست انجام شده در موسسات آموزش عالی و موسسات تحقیقاتی علمی و همچنین برای تحصیلات بیشتر در تحصیلات تکمیلی. تدریس در انگلستان مشارکت در برنامه ها در سطح بین المللی را امکان پذیر می سازد و همچنین تبادل اطلاعات، ارتقاء و ارتقاء محتوای مطالعه، همکاری با شریک بین المللی و ایجاد ظرفیت در آموزش و تحقیقات را تسهیل می کند.... [-]

کرواسی زاگرب
اکتبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Svetošimunska cesta 25
10000 زاگرب, کرواسی