University Of Rijeka - Faculty of Economics and Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشکده

دانشکده اقتصاد و بازرگانی در ریجکا در اواسط سال 1961 تأسیس شد. با اولین سخنرانی که در تاریخ 1 نوامبر سال 1961 آغاز شد، دانشکده به ویژه برای ارتقای توسعه اقتصادی مناطق لیتوانی و منطقه اتریش آموزش داده است. در سال 2001، دانشکده به آدرس جدید I Filipovića 4، Rijeka نقل مکان کرد.

از سال تحصیلی 2005/2006، دانشکده اقتصاد و تجارت دانشگاه ریجکا (EFRI) برنامه های تحصیلی دانشگاهی را بر اساس اعلامیه بولونیا برای برنامه های تحصیل در اقتصاد و اقتصاد کسب و کار می گیرد. در حالی که افزایش توسعه برنامه های تحصیلی، دانشکده یک مدل قابل تشخیص بین المللی 3 2 3 را پذیرفته است، به طوری که پس از اتمام دوره سه ساله تحصیل در مقطع کارشناسی، دانشجویان به عنوان مدرک لیسانس کسب و کار (کسب و کار) کسب می کنند، که به دنبال آن یک دوره تحصیلی دو ساله و بعد از فارغ التحصیلی، دانش آموزان مدرک کارشناسی ارشد را دریافت می کنند. سپس، تکمیل یک دوره 3 ساله تحصیلات تکمیلی در رشته دکتری، منجر به کسب عنوان دانشگاهی دکترا می شود.

تعداد زیادی از دانشگاه های خارجی که دانشکده ها آن را برای همکاری در زمینه های مختلف امضا کرده اند، تعداد استادان بازدید کننده درگیر در فرایند تدریس و تعدادی از استادان دانشکده که در دانشگاه های خارجی اقامت دارند و همچنین تعداد روزافزون ورود و خروج دانشجویان در برنامه های تحرک نشان دهنده میزان فعلی مشارکت دانشكده اقتصاد و تجارت در حوزه آموزش عالی و تحقیقات بین المللی است.

اعتیاد

ما با بالاترین استانداردهای کیفیت زندگی می کنیم و برنامه های ما با برنامه های مختلف معتبر هستند و موسسه ما در عضویت های مختلف شرکت می کند.
ما متعهد به ایجاد محتویات جدید و انتقال دانش به جوانانی هستیم که بسیار زود به انجام امور عالی در زمینه اقتصاد می پردازند. بنابراین ما معتقدیم که برنامه تحصیلی انگلیسی در هر دو سطح (دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیل) باید برای همه دانش آموزان مقرون به صرفه باشد. بنابراین در نتیجه ما هزینه تحصیل ما را بر این اساس تنظیم کردیم. به این معنا، ما متقاعد شده ایم که مسیر درست را با توجه به این واقعیت که دانش آموزان ما نتایج بسیار خوبی در پروژه های مختلف دارند، پیروی می کنیم. علاوه بر این، دانش آموزان سابق ما (اعضای ALUMNI ما) منجر به سمت در بسیاری از شرکت ها و موسسات است.

مأموریت

در محیط کسب و کار بین المللی و علمی و با همکاری جامعه، با آموزش و پرورش رهبران، مدیران و مسئولان مسئول کارآفرینانه و اجتماعی، ما به توسعه جامعه و علم کمک می کنیم.

چشم انداز

ادغام در منطقه اروپایی آموزش عالی و محدوده تحقیقاتی اروپا همراه با حمایت قاطع برای توسعه اقتصاد. یکپارچگی را می توان از طریق رقابت برنامه های مطالعه، تبادل دانشجویان، پرسنل دانشگاهی و اداری، مطالعات بین المللی و پروژه های تحقیقاتی مشاهده کرد. حمایت از قرض دادن به اقتصاد از طریق ایجاد برنامه های آموزشی مفید برای اقتصاد، پروژه های مشترک و متقابل، پروژه های تحقیقاتی و همچنین درج گسترده ای از ظرفیت دانش آموزان به دست می آید. دانشکده به عنوان یک موسسه عالی آموزش عالی و پس از آن قابل اعتماد شناخته شده است، یک همکار با اقتصاد و همچنین سایر موسسات و دانشجویان علمی و آموزشی ملی و بین المللی است. دانشکده باید موسسه ای باشد که به طور مداوم برنامه های تحصیلی، تحقیق و کارکنان خود را تکامل و تقویت خواهد کرد.

مکان ها

ریجکا

Address
Ivana Filipovića 4
51000 Rijeka Croatia

ریجکا, شهرستان Primorje-Gorski Kotar, کرواسی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید