RIT Croatia

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ثبت نام در یک دانشگاه برتر ایالات متحده و تحصیل در کرواسی!

RIT Croatia در سال 1997 به عنوان یک محوطه دانشگاهی برجسته از دانشگاه خصوصی خصوصی آمریکا،

متفاوت از روز اول!

با استفاده از رویکرد فردی، یک محیط محرک و تعاملی را که به شما امکان پتانسیل شما را افزایش می دهد، تضمین می کنیم. در طول تحصیلات خود، ما یک فرصت منحصر به فرد برای صرف یک یا دو ترم تحصیلی در محوطه دانشگاه RIT در روچستر، نیویورک یا دبی، امارات متحده عربی می گذاریم. از طریق برنامه هایی که در جهت کاربرد عملی دانش به شما کمک می کنند، شما برای چالش های دنیای کسب و کار آماده خواهید شد.

اعتباربخشی بین المللی

RIT Croatia یک موسسه آموزش عالی خصوصی است و برنامه های آن با توجه به اعتبارات ملی تحویل داده می شود. کیفیت برنامه های ما توسط اعتبارات بین المللی RIT به رسمیت شناخته شده است، از قبیل:

  • کمیسیون عالی ایالات متحده در زمینه آموزش عالی، یک موسسه اعتباری نهادی که توسط وزیر آموزش و پرورش ایالات متحده و شورای اعتباربخشی تحصیلات عالی به رسمیت شناخته شده است.
  • انجمن برای پیشرفت دانشکده های انسانی کسب و کار. برنامه های تجاری RIT توسط AACSB International، طولانی ترین انجمن خدمات خدمت اختصاص داده شده به پیشرفت آموزش مدیریت در سراسر جهان، معتبر است.

کمک هزینه تحصیلی و کمک مالی

برای حمایت از دانشجویان واجد شرایط برای تأمین منابع مالی در مطالعات خود ، RIT Croatia بیش از 350،000 یورو یورو برای کمک های مالی برای ثبت نام در سال تحصیلی بعدی تأمین کرده است. بورس های تحصیلی و کمک های مالی صندوق های پولی هستند که برای هزینه شهریه حضور در دانشگاه بیش از چهار سال تحصیل استفاده می شود.

چرا در RIT Croatia تحصیل میکنید؟

  • مطالعه در زبان انگلیسی یک مدرک آمریکایی شناخته شده بین المللی کسب کنید: تمام کلاس ها به زبان انگلیسی برگزار می شود، کاملا با برنامه های روزمره آمریکایی و کتاب های درسی مرتبط است. پس از اتمام تحصیلات خود را در RIT Croatia ، به شما خواهد شد دو درجه: یک درجه آمریکایی از موسسه فن آوری روچستر و درجه کرواتی از RIT Croatia .
  • مطالعه با استانداردهای آموزشی آمریکایی بالا: برنامه ها و برنامه درسی کاملا با استانداردهای یکی از مشهورترین دانشگاه های خصوصی در ایالات متحده مطابقت دارد. کیفیت کالج توسط بسیاری از اعتبارنامه های بین المللی تأیید شده است، مانند کمیسیون عالی ایالات متحده در زمینه عالی آموزش و پرورش - AACSB بین المللی، انجمن پیشرفته دانشکده های کسب و کار.
  • صرف یک ترم در ایالات متحده آمریکا و یا امارات متحده عربی: تجربه فرهنگ های مختلف، دیدن چیزهایی از یک دیدگاه جهانی، و بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود را. مهمتر از همه، هنگامی که برای درخواست کار می کنید، مزیت عمده ای به دست می آید.
  • پس از فارغ التحصیلی، میزان اشتغال عالی پس از فارغ التحصیلی: بیش از 80 درصد دانش آموزان ما ظرف سه ماه پس از فارغ التحصیلی (کلاس 2017) کار می کنند. پس از برنامه ریزی توسعه حرفه ای و آموزش تعاونی، برنامه ریزی شده، دانش آموزان از سال اول تحصیل خود برای کسب درآمد در بازار کار، آماده می شوند.
  • تجربه ای که به شما مزیت می دهد: دفتر تعاونی تعاونی و حرفه ای ما برای کمک به دانش آموزان برای ورود به بازار کار کمک می کند. مشاوران ما به دانشجویان در انتخاب و ساختن شغل خود کمک می کنند، برقراری ارتباط با کارفرمایان بالقوه، پیدا کردن جایگاه های همکاری، آموزش دادن آنها به نحوه نوشتن رزومه و آماده سازی آنها برای مصاحبه شغلی، کمک می کند.

مکان ها

دوبرونیک

Address
RIT Croatia
Don Frana Bulića 6

20 000 دوبرونیک, Dubrovnik-Neretva County, کرواسی

زاگرب

Address
RIT Croatia
Damira Tomljanovića Gavrana 15

10 000 زاگرب, کرواسی

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: