Algebra University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

بر اساس روند به رسمیت شناخته شده در اشتغال IT حرفه ای واجد شرایط از طریق تجزیه و تحلیل نیازهای کارفرمایان و بر اساس ویژگی های تجزیه و تحلیل از بازار کار در کرواسی، پروژه استقرار دانشگاه کالج جبر در سال 2006 راه اندازی شد.

هدف از بنیانگذاران برای ایجاد یک حرفه ای موسسه آموزش عالی با کیفیت بالا که بود، همراه با برنامه، کارکنان و آموزش مواد آن، آماده برای دیدار با خواسته های کارفرمایان و بازار کار بود. مجوز رسمی صادر شده توسط سازمان ملی علوم و آموزش عالی، نتایج مجدد مجوز رسمی در سال 2012، ارزیابی سیستم تضمین کیفیت انجام شده توسط فلاندرز هلندی آژانس مجوز رسمی NVAO و وضعیت "تایید شده توسط FER" (FER - دانشکده برق مهندسی و محاسبات) این واقعیت است که این آرزوها بود ungrounded نمی پشتیبانی شده و سطح بالا از تایید دانشگاه کالج برنامه تحصیلی. دانشگاه کالج بخشی از است جبر و مقابله گروه آموزش و پرورش، موسسه تاسیس شده است که در بازار کرواتی عامل برای بیش از 16 سال است و مرکز آموزشی پیشرو در منطقه برای محاسبات و فناوری اطلاعات باقی مانده است.

امروز، دانشگاه کالج انجام چهار برنامه حرفه ای در مقطع کارشناسی و پنج برنامه های حرفه ای فارغ التحصیل:

برنامه حرفه ای کارشناسی (لیسانس)

  • مهندسی نرم افزار
  • مهندسی سیستم
  • محاسبات چند رسانه ای
  • بازاریابی دیجیتال

تحصیلات تکمیلی حرفه ای برنامه (MASTER)

  • مهندسی نرم افزار
  • مهندسی سیستم
  • محاسبات چند رسانه ای
  • بازاریابی دیجیتال
  • E-MBA رهبری

برنامه های درسی از تمام برنامه های مطالعه است به طور کامل سازگار با سیستم ECTS اعتباری (بولونیا اعلامیه) و بخشی از سیستم رسمی آموزش عالی در کرواسی، که دانشگاه کالج چند اعتبارنامه از وزارت علوم، آموزش و پرورش و ورزش (برای اولین بار مجوز رسمی موقت، مجوز رسمی دائمی در سال 2010، مجوز رسمی برای برنامه های مطالعه در محاسبات چند رسانه ای و کارشناسی ارشد برنامه مطالعه در ژوئن 2012 و اعتبارنامه برای هر دو برنامه مطالعه در بازاریابی دیجیتال در دریافت در ماه ژوئن سال 2008 دریافت کرد ژانویه 2015).

دانشگاه کالج جبر در حال حاضر بیش از 100 معلم و استادان همکار از بخش دانشگاهی و کسب و کار و با توجه به نتایج ارزیابی کیفیت به دست آمده از طریق به طور منظم دوباره مجوز رسمی توسط آژانس ملی علوم و آموزش عالی در سال 2012 انجام استخدام، نشان دهنده یکی از بهترین برنامه های مطالعه در جمهوری کرواسی.

مکان ها

زاگرب

Address
Algebra University College
Ilica 242

10000 زاگرب, کرواسی

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید