Hanyang University School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه هانیانگ

دانشگاه هانیانگ یکی از بزرگترین و جامع ترین دانشگاه های خصوصی در کره جنوبی است و در سال 1939 تأسیس شد. آموزش کسب و کار برای اولین بار در دانشگاه Hanyang در سال 1959 در کالج سیاست و اقتصاد ارائه شد. مدرسه کسب و کار در اکتبر 2000 به عنوان یک نهاد جداگانه برای تخصص در تحقیقات و آموزش کسب و کار تاسیس شد. در سال های مداخله، دوره های تجاری در دانشکده تجارت و اقتصاد ارائه شده است.

در سپتامبر 2004، رانندگی برای رشد بیشتر، هنگامی که نمایندگان مدرسه و ذینفعان عمده مجموعه جدیدی از استراتژی های توسعه برای مدرسه ما را شامل ساخت یک ساختمان جدید برای HYBS، به دست آوردند، حرکتی به بار آورد.

در پاییز سال 2006، مدرسه مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل Global-Techno به عنوان یکی از اولین برنامه های مدیریت MBA در کره برگزار شد. در واقع، برنامه MBA ما یک بلوک ساختاری قوی از HYBS بوده است، که با تعادل بین مفاهیم نظری و تجربیات واقعی در دنیای واقعی برخوردار است.

Hanyang University School of Business

Hanyang University School of Business (HYBS) یکی از مدارس تجاری برتر کشور و یک مرکز تحقیقاتی است.

HYBS متعهد به آموزش ذهن جوان برای داشتن دانش، مهارت، تجربه و شبکه هایی است که دانش آموزان باید برای رسیدن به حداکثر توانایی های خود داشته باشند. تجربه Hanyang می تواند دانش آموزان را با ارائه فرصتی برای پیگیری مجموعه گسترده ای از برنامه های دانشگاهی برای غنی سازی ذهن خود و پیش بینی خود را در یک دنیای کسب و کار جهانی تبدیل کند. دانش آموزان Hanyang فرصتی را برای ارتباط مستقیمی با دانشکده های برجسته ای که متعهد به ایجاد و انتشار دانش هستند، دارند.

مدرسه ما فارغ التحصیلان Hanyang را به عنوان رهبران کسب و کار آینده برای مدیریت فرصت ها و چالش های جامعه مدرن ما که به طور فزاینده ای با اقتصاد جهانی ادغام شده است، آماده می کند. HYBS دارای یک سنت طولانی و شهرت تولید فارغ التحصیلان است که ذهنیت پراگماتیسم را برای اعمال و تحول دانش و اشتیاق خود به تجربه دنیای واقعی دارند. فارغ التحصیلان HYBS به عنوان یکی از بهترین گروه های فارغ التحصیلان کسب و کار در بخش های خصوصی در نظر گرفته می شوند. HYBS تاکید بر اهمیت خلاقیت، همکاری و یکپارچگی در آموزش و پرورش کسب و کار ما به منظور فارغ التحصیلان HYBS برای دستیابی به موفقیت و کمک به جامعه به شیوه های فوق العاده ای است. HYBS تلاش می کند تا سطح بعدی نوآوری و برتری را با سرمایه گذاری مستمر در منابع انسانی و فیزیکی خود داشته باشد. در سال 2007، HYBS ساختمان جدیدی از هنر را به منظور تسهیل هدف ما برای تبدیل شدن به مدرسه کسب و کار جهانی در سطح جهانی باز کرد. این پیشرفت قابل توجه در HYBS بدون پشتیبانی و تعهد نه تنها دانش آموزان، اعضای هیات علمی و کارکنان، بلکه حمایت مداوم فارغ التحصیلان، والدین و جامعه نیز امکان پذیر نخواهد بود.

مکان ها

سئول

Address
Hanyang University School of Business
17 Haengdang-dong,Seongdong-gu

133-791 سئول, سئول, کره جنوبی

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: