The University of New Brunswick-Saint John, Faculty of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه دانشکده نیوبرانزویک سنت جان از کسب و کار است که در آن استادان در واقع نام خود را می دانید.


با معلم ما - نسبت دانشجو از 01:17 شما بیش از فقط یک عدد است. ما در تلاش برای رسیدن به دانش آموزان ما و تعامل با آنها را در فرصت های منحصر به فرد که برای توسعه حرفه ای خود است. ما یک دانشکده کوچک، دوستانه و اختصاصی با یک ماموریت به منظور افزایش درک خود را از جهانی که در آن زندگی و کار شما، و شما را قادر به ایجاد یک تفاوت قابل توجهی در جامعه خود را. ما می خواهیم دانش آموزان ما به در هر تلاش آنها را انتخاب کنید تا به دنبال موفقیت آمیز است.


دانش آموزان ما فرصت را به انجام و همه چیز را امتحان کنید در اینجا است که آنها هرگز ممکن است فرصتی برای در کمپ بزرگتر انجام است. دانش آموزان در همایش با استادان خود مقالات ارائه شده اند، به میزبانی یک برنامه رادیویی محلی، نوشته شده برای روزنامه دانشجویی، در سنت جان هیئت بازرگانی خدمت کرده است و با برخی از افراد با نفوذ ترین و الهام بخش ما در استان شهرستان و ما در تعامل هستند.


ما را تجربه دنیای واقعی حق را به کلاس های درس ما


البته اعضای هیات علمی ما هوشمند هستند اما آنها نیز افراد واقعی که به یک ثروت از دانش عملی به سبک تدریس خود هستند. گشت و گذار از طریق پروفایل هیات علمی و استعداد که در میان تیم ما وجود دارد را مشاهده کنید.


ما یک کارآفرین که استراتژی کسب و کار کوچک، یک وکیل / حسابدار که امور مالی و قانون کسب و کار و کارشناس فناوری اطلاعات و ارتباطات که دانش آموزان را به عنوان سمبل فن آوری های جدید به تکالیف خود را از طریق مجلات یادگیری مبتنی بر وبلاگ و استفاده از اسناد گوگل در گزارش های خود به چالش می کشد می آموزد می آموزد.

مکان ها

سنت جان، جان مقدس

University of New Brunswick - Saint John

Address
UNB Saint John
100 Tucker Park Road
P.O. Box 5050

E2L 4L5 سنت جان، جان مقدس, نیوبرانزویک, کانادا
تلفن
(506) 648-5500

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: