Royal Roads University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در باره

Royal Roads University در یکی از زیباترین سایت های تاریخی ملی کانادا قرار دارد و تاریخ طولانی ای از برتری دارد. در سال 2015، ما 75 سال رهبری و یادگیری را جشن گرفتیم - 55 سال به عنوان یک کالج نظامی و 20 سال به عنوان یک دانشگاه تحقیقاتی کاربردی عمومی.

ما نیازها و آرزوهای دانش آموزانمان را درک می کنیم، و ما گزینه هایی برای ارائه یک تجربه آموزشی که متناسب با شیوه زندگی شماست، ایجاد کرده ایم. مدل کوهورت ما ویژگی های کار گروهی مبتنی بر گروه را فراهم می کند و یک منبع از همتایان همفکر برای شما فراهم می کند تا در طول برنامه خود به اشتراک گذاری، چالش و رشد بپردازید. حتی پس از فارغ التحصیلی، این گروه ها همچنان از آرمان های شما حمایت می کنند تا اطمینان حاصل شود زندگی شما در حال تغییر تجربه با ما است نه تنها تبدیل حرفه ای، بلکه یک فرد شخصی نیز را فعال کرده است.

ما یک مدل یادگیری منحصر به فرد داریم - ما آن را "موثر" می نامیم

برنامه های ارائه شده در Royal Roads University ، آموزگاران ما را با ابزار و تکنیک های مورد نیاز پس از فارغ التحصیلی موثر می دانند. این که آیا شما به دنبال یک حرفه جدید هستید یا مایل به بهبود وضعیت خود هستید، به لحاظ مالی و حرفه ای، در سازمان فعلی خود، مدل یادگیری ترکیبی از دوره های آنلاین و دوره های تحصیلی در رشته های دانشگاهی، به شما اجازه می دهد تا امروز از آنچه که یاد می گیرید استفاده کنید.

مدل یادگیری آنلاین ما اجازه می دهد تا شما را در ادامه کار خود ادامه دهید. این برنامه با یک محل اقامت کوتاه در محوطه دانشگاه شروع می شود که به شما اجازه می دهد با سایر مؤلفان در همسایگی خود ملاقات کنید و به دنبال دوره های از راه دور که مواد آموزشی نظری و اطلاعاتی را در برنامه ارائه می کنند. مودل، پلت فرم مورد استفاده برای یادگیری آنلاین، تسهیل تحویل مواد آموزشی را در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که شما را قادر به برقراری ارتباط و ارتباط با دانش آموزان و استادان دیگر می کند.

چه چیزی باعث می شود ما متفاوت باشیم

آینده ای پایدار

در Royal Roads University ، ما درک می کنیم که رهبری زیست محیطی مورد نیاز است و ما افتخار می کنیم که دانش آموزان، استادان و کارکنان ما از این جهت حمایت می کنند. تغییرات اقلیمی یکی از مهمترین چالش های زمان ماست و ما بر روی ابتکاراتی که از پایداری پردیس پشتیبانی می کنند، تمرکز می کنیم. پایداری محیطی نه تنها به طور ذاتی با دستورالعمل تدریس و تحقیق ما ارتباط دارد، بلکه یک چالش است که برای حل مساله بین رشته ای و مشارکتی که در آن ما برتر است، مورد نیاز است.

مکان ها

ویکتوریا

Royal Roads University

تلفن
250.391.2511