Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پیوستن به تیم Rocket Sky تجربیات زندگی در حال تغییر است و 96 درصد از فارغ التحصیلان ما انیمیشن های حرفه ای امروز هستند.

چرا پیوستن به تیم راکت SKY؟

متفاوت بودند. راکت آسمان با استفاده از رویکرد «محیط تولید شبیه سازی شده» برای یادگیری، که یک استودیوی متحرک دنیای واقعی را تقلید می کند. این فرایند مهارت ها را در بالاترین سطوح توسعه می دهد در حالی که دانشجویان را قادر می سازد تا در دنیای واقعی کار کنند، همه در حالی که هنوز در مدرسه هستند.

رویکرد اسکله راکت

سیستم یادگیری راکت آسمان از سال های تجربه تولید حرفه ای و سال های تجربه آموزش حرفه ای متولد شده است. ما بر اصول انیمیشن سازی کلاسیک و اصول اساسی تمرکز می کنیم و آنها را به نرم افزار 3D اعمال می کنیم. این روش ساده هنر و هنرمند را توسعه می دهد. تکرار مادر مهارت است و با استفاده از روش منحصر به فرد، یک به یک، رویکرد mentor به سبک یادگیری، و تمرکز بر مبانی و نه نرم افزار، دانش آموزان راکت آسمان در تمام جنبه های این هنر هنری، ماهر می شود، و در نهایت قادر به تولید بالاترین کیفیت نمونه کارها برای نشان دادن این مهارت است.

متخصصان ما

تیم ما از مربیان برای برخی از استودیوهای برجسته در جهان کار می کنند. تجربه کار جمعی ما در صنایع بازی، تلویزیون و فیلم، همراه با زمینه آموزشی ما و رویکرد اساسی برای آموزش و پرورش توسعه، این است که ما را از بقیه جدا می کند. اعتبارات انیمیشن ما شامل Cloudy با احتمال خوردن گوشت چرخ کرده من است

عضویت ما برای زندگی است

انیمیشن یک تلاش بی پایان برای بهبود است و دانش آموزان ما قادر به ادامه تحصیل و بهبود با استفاده از محتوای ما و دسترسی به مدرسان ما در سال های آینده است. ما یک خانواده شاد هستیم و شبکه ما بزرگ است و همچنان رشد می کند.

هزینه ها

هزینه های مسکن Rocket Sky یکی از پایین ترین سطح آموزش انیمیشن سازی شخصیت های بالا در جهان است. اوراق بهادار دانشجویان ما با 100،000 دلار، برنامه های دوره 4 ساله قابل مقایسه است. هزینه تحصیل ما در حال حاضر به نرخ مقدماتی ما $ 5400 دلار است و با این میزان تا اوایل سال 2019 باقی خواهد ماند.

ما همچنین برنامه های کمک هزینه تحصیلی را برای کمک به دانش آموزانمان در پرداخت هزینه تحصیل خود در حین آموزش فراهم می کنیم. از برنامه های مالی ما بخواهید.

مکان ها

ادمونتون

Address
ONLINE


ادمونتون, آلبرتا, کانادا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: