Northeastern Univeristy —Toronto

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

شمال شرقی در سال 1898 تأسیس ، یک دانشگاه تحقیقاتی برتر 50 جهانی و رهبر شناخته شده در یادگیری تجربی است ، که در بزرگترین و ابتکاری ترین برنامه آموزش تعاونی جهان لنگر انداخته شده است. ما مطالعات کلاس را با فرصت هایی برای کار حرفه ای ، تحقیق ، خدمات و یادگیری جهانی در 128 کشور جهان ادغام می کنیم.

ارزشهای اصلی ما

مشارکت

شمال شرقی به دنبال کمک به تحقق فردی هر یک از اعضای پردیس ، رفاه جوامع اطراف و راه حل هایی است که نیازهای جهانی و اجتماعی را برطرف کند.

تنوع

شمال شرقی انواع مختلفی را جشن می گیرد و فرهنگ احترامی را تقویت می کند که روابط بین گروهی را تأیید می کند و جامعه را می سازد.

تمامیت

شمال شرقی هر یک از فعالیت ها و تعاملات خود را با صداقت دنبال می کند و بالاترین معیارهای اخلاقی را حفظ می کند.

نامزدی

شمال شرقی درگیر مشارکت فعال در امر تدریس و یادگیری ، بورس و تحقیق ، زندگی در جوامع شهری و همراه با فارغ التحصیلان و دوستان ما است.

فرصت

شمال شرقی فرصتهایی را برای کسانی فراهم می کند که تلاش می کنند تا بر معایب خود غلبه کنند و وعده های بزرگی برای موفقیت در آینده نشان دهند.

سنت رهبری

شمال شرقی با یک ایده جدید شروع کرد: که آموزش عالی با ادغام دروس دانشجویان دانش آموزان با فرصت هایی برای تجربه در رشته تحصیلی خود غنی می شود. که یک دانشگاه می تواند به بهترین وجه در خدمت دانشجویان خود باشد و با تعامل مستقیم با جامعه خود از طریق مشارکت با کارفرمایان ، نوآوری را هدایت کند.

همانطور که دانشگاه طی دهه ها رشد کرده است ، وسعت جامعه ما و سطح درگیری ما نیز زیاد است. امروزه همکاری مشترک هسته بزرگترین برنامه یادگیری تجربی جهان است که در بیش از 3 هزار و 300 کارفرمای در 128 کشور جهان گسترش می یابد.

رهبری شمال شرقی در یادگیری تجربی پایه و اساس رهبری این کشور در توسعه مشارکتهای آموزشی و پژوهشی جهانی در سراسر جهان است - و دانشگاه های فارغ التحصیلان در سیاتل و شارلوت ، کارولینای شمالی و قطب در دره سیلیکون آخرین تجلی آن رهبری است. درست در سال 1898 ، شمال شرقی در مشارکتهایی که به پیشرفت آموزش و رشد اقتصادی اختصاص دارد با جوامع درگیر است.127373_pexels-photo-1438072.jpeg هزاره ساله Buro / Pexels

شبکه جهانی ما را تجربه کنید

شبکه رهبران مشاغل ، فارغ التحصیلان و دانشجویان شمال شرقی در بیش از 150 کشور جهان به هزاران سازمان گسترش یافته است. عضویت ساده است: به عنوان دانشجوی یا شریک زندگی در دانشگاه ثبت نام کنید ، و شما بخشی از شبکه شمال شرقی هستید. شما به افراد حرفه ای و همسالان متصل خواهید شد که درهای مناسب را باز می کنند ، خواه کار خود را شروع کنید یا هم شغل خود را پیش ببرید.

برنامه های هماهنگ با صنعت که در یادگیری تجربی پایه گذاری شده اند

دوره های آنلاین شمال شرقی به طور ساده دوره های مستقر در کلاس نیستند که در محیط آنلاین قرار می گیرند. ما با همکاری با کارشناسان یادگیری و شرکای صنعت ، اولین دانشگاه هستیم که می توانیم یک الگوی آموزش آنلاین را ایجاد کنیم که بر اساس علم شناختی ، توسط کارفرمایان آگاه شده و از یادگیری تجربی استفاده می شود. این برنامه شامل یک بعد تجربی اضافی از طریق برنامه های درسی توسعه یافته ، محل های آموزش تعاونی و اقامت شرکت ها ، مطالعات موردی و پروژه های ویژه است.

شبکه ای از دانشگاهها ، مراکز منطقه ای ، و 3،300 شرکای جهانی

تورنتو آخرین مورد اضافه شده به شبکه جهانی دانشگاه است که شامل پردیس پرچمداران در بوستون و همچنین پردیس های منطقه ای در شارلوت ، کارولینای شمالی ، سیاتل و منطقه خلیج سان فرانسیسکو می شود. این ترکیب منحصر به فرد و قدرتمند آموزش و پژوهش ، منطبق با نیروی کار منطقه ای و جهانی و نیازهای توسعه ، آموزش عالی را فراتر از مدلی قرار می دهد که در قرن ها اندکی تغییر کرده است.

مشارکتهای دانشگاه از طریق برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد و همچنین همکاریهای پژوهشی دانشکده - شامل بیش از 3،300 مشاغل و غیرانتفاعی در بیش از 150 کشور در شش قاره است.

شبکه جهانی فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان 255،000 به علاوه شمال شرقی ، جامعه ای متشکل از متخصصان و شهروندان در سراسر جهان را تشکیل می دهند. 25 فصل فارغ التحصیلان این دانشگاه ، هشت فصل بین المللی و نمایندگان فارغ التحصیلان در بیش از 80 کشور فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان را متصل می کنند و به عنوان منبعی برای دانشجویان فعلی در مجامع بین المللی خدمت می کنند.

پیشرفت شغلی

خدمات شغلی ما - که توسط پرینستون ریویو در بین چهار کشور برتر برای هفت سال متوالی رتبه بندی شده است - این منابع و موارد دیگر را به دانشجویان و فارغ التحصیلان در شبکه ما ارائه می دهد: ارتباط با هزاران کارفرمای ، مشاوره شغلی ، جستجوی شغل و تهیه مصاحبه ، و پیوندها به بسیاری از خدمات شغلی آنلاین و حضوری.

مزیت شمال شرقی

شمال شرقی در سال 1898 در بوستون تأسیس شد ، یک دانشگاه تحقیقاتی جهانی و یک رهبر جهانی در یادگیری تجربی است و دارای دانشگاه هایی در بوستون ، شارلوت ، منطقه خلیج سان فرانسیسکو ، سیاتل و هم اکنون تورنتو است. ما می دانیم که در زمان تحولات سریع فناوری ، شما باید یادگیری خود را ادامه دهید.

برنامه های نوآورانه

برنامه های کارشناسی ارشد ما با برخی از صنایع در حال رشد سریع تورنتو مطابقت دارد. تمام برنامه های ما بصورت کاملاً آنلاین یا با قالب ترکیبی انعطاف پذیر (با ترکیب دستورالعمل آنلاین و درون کلاس) ارائه می شود. کلاس های تدریس شده توسط دانشکده کلاس جهانی شمال شرقی را طبق برنامه خودتان انجام دهید.

شبکه جهانی

با گسترش شبکه دانشگاه های خود ، شمال شرقی چشم انداز بی نظیری را در مورد استعداد و نیازهای نوآوری برخی از پویاترین شهرهای جهان به ارمغان می آورد.

فرصت های تجربی

شمال شرقی تجربه منطبق با صنعت را از طریق برنامه مشهور تعاونی و پلتفرم یادگیری XN نوآوری ما که در آن دانشجویان مستقیماً با یک حامی صنعت در یک پروژه تجاری کوتاه مدت کار می کنند ، تجربه می کند.

مدل تحویل ما

اعضای هیئت علمی شمال شرقی در برنامه های آنلاین و مبتنی بر ترکیبی دانش عمیق نظری خود را با تجربه حرفه ای قوی ادغام می کنند. آنها با استفاده از ابزارهای فناوری که آموزش آنلاین را به محیطی غنی از یادگیری تبدیل کرده اند ، از طیف وسیعی از منابع استفاده می کنند که دانش آموزان را قادر می سازد دانش جدید را بطور مستقیم درمورد نیازهای حل مسئله محیط کار بکار گیرند.

برنامه های درجه ما به گونه ای طراحی شده است که به هر دانش آموز امکان انتخاب گزینه های یادگیری آنلاین و ترکیبی را می دهد. ما تمام تلاش خود را برای ارائه دوره ها در قالب های مختلف می کنیم. با این حال ، ثبت نام پیشنهاد دوره را از ترم به ترم دیگر تعیین می کند.

قالب ترکیبی ما - ترکیبی از یادگیری آنلاین و کلاس درس - بهترین و هر دو جهان را به دانشجویان ارائه می دهد: انعطاف پذیری و راحتی آموزش آنلاین و تعامل شخصی ، هیئت علمی و همسالان برنامه های مستقر در کلاس.

پردیس تورنتو

دانشگاه شمال شرقی ، دانشگاه برتر و غیرانتفاعی ایالات متحده ، دانشگاه های متمایز منطقه ای را در شهرهای منتخب ایجاد کرده است و برنامه های فارغ التحصیل دانشگاهی را برای کمک به متخصصان شاغل در دستیابی به اهداف شغلی خود ارائه می دهد. پردیس تورنتو در شمال شرقی با سه برنامه کارشناسی ارشد علوم که در بین کارفرمایان منطقه مورد تقاضای زیادی قرار دارد - مدیریت پروژه ، امنیت سایبری و امور نظارتی داروها ، زیست شناسی و وسایل پزشکی افتتاح می شود. این برنامه ها با توجه به نیازهای تورنتو به عنوان یک مرکز اقتصادی جهانی ، راهی روشن برای پیشبرد مشاغل خود در هنگام اقامت در سازمان های فعلی خود ارائه می دهند: انعطاف پذیری برنامه آموزش آنلاین به همراه دانشکده برجسته ، منابع دانشگاهی و پشتیبانی برنامه موسسه تحقیقاتی پیشرو در ایالات متحده

مکان ونکوور

دانشگاه شمال شرقی در ونکوور اولین مکان ما در بریتیش کلمبیا و دوم در کانادا است. ما خوشحالیم که برای ظهور سریع ابرخودرو بین المللی معروف به کریدور نوآوری Cascadia در کنار مکان شمال شرقی در سیاتل و شرکت هایی مانند آمازون ، مایکروسافت ، SAP ، سونی ، Copperleaf ، Unbounce ، Traction on Demand ، گروه فن آوری پیشرفته Finger Food ، Fortinet ، و بیشتر.

جذابیت ونکوور بارها و بارها از طریق تحقیق و گزارش هایی که بر اولویت اساسی تمرکز دارد ، شناخته می شود - برای ادامه ظهور شهاب سنگی خود به عنوان یک مرکز فناوری در سطح جهانی ، ونکوور به استعداد در سطح جهانی نیاز دارد. ونکوور و بریتیش کلمبیا برای پیشبرد نوآوری و رشد در اقتصاد خود به طور فزاینده به دنبال درخشان ترین و جاه طلب ترین دانشجویان برای مطالعه برنامه های مربوطه هستند که مشاغل بسیار ماهر را تضمین می کنند. و کسانی که موفق می شوند ، از این فرصت برخوردار می شوند که بتوانند حرفه ای غنی و متنوعی را با سبک زندگی متعلق به هیچ کس ، با زیبایی طبیعی برجسته ونکوور و شهرت آن به عنوان شهری امن و بسیار متنوع ، رقم بزنند.

مکان ها

تورنتو

Address
Northeastern University Canada, First Canadian Place 100 King Street West, Suite 4620, Box 400
تورنتو, انتاریو, کانادا

ونکوور

Address
Northeastern University Canada, 333 Seymour St,
ونکوور, بریتیش کلمبیا, کانادا