McGill University, Desautels Faculty of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مک گیل حقایق سریع

  • 1821 تاریخ تاسیس دانشگاه مک گیل
  • 1 در کانادا در میان دانشگاه های پزشکی-دکترا برای یازده سال متوالی (Maclean's 2016)
  • 24 در جهان (QS رتبه بندی دانشگاه های جهان 2015/16)
  • 300 برنامه تحصیلی
  • 25٪ دانشجویان بین المللی
  • 23٪ فارغ التحصیلان
  • بالاترین درصد Ph.D. دانشجویان هر دانشگاه تحقیقاتی کانادایی
  • 180 کشور که در آن فارغ التحصیلان زندگی می کنند و کار می کنند
  • 139 دانشمندان رودز - بالاترین در میان دانشگاههای کانادا است
  • 12 برنده جایزه نوبل - بالاترین در میان دانشگاه های کانادا است

ما که هستیم

دانشگاه مک گیل یکی از موسسات شناخته شده کانادایی آموزش عالی و یکی از برجسته ترین دانشگاه های جهان است. دانشجویانی که از 150 کشور به McGill می آیند، دانشجویان ما بین المللی ترین دانشگاه های تحقیقاتی در این کشور هستند. مک گیل در سال 1821 با کمک جیمز مک گیل تاسیس شد و از آن زمان، ما از یک کالج کوچک به یک دانشگاه شلوغ با دو دانشگاه، 11 دانشکده، 300 برنامه تحصیلی و 40،000 دانش آموز رشد کردیم. این دانشگاه همچنین با چهار بیمارستان آموزشی وابسته به همکاری می کند تا هر ساله بیش از 1000 متخصص بهداشت و درمان را فارغ التحصیل کند.

سنت موفقیت

McGill در سراسر جهان برای برتری از برنامه های آموزشی و تحقیقاتی آن شناخته شده است. تحقیق برنده جایزه نوبل ارنست رادرفورد در طبیعت رادیواکتیویته در McGill انجام شد، بخشی از سنت طولانی نوآوری در دانشگاه های ما که شامل اختراع سلول های خون مصنوعی و پلکسی گلاس است. امروزه استادان ما زمینه جدیدی از اپی ژنتیک ها را ایجاد می کنند، منابع انرژی جایگزین را از گیاهان زراعی توسعه می دهند و دستاوردهای انسان را در هر زمینه قابل تصور می گذارند. 250،000 فارغ التحصیلان ما یک شبکه جهانی گسترده ای را تشکیل می دهند که بسیاری از فارغ التحصیلان آن را به عنوان قاضی عالی دیوان عالی، نویسندگان و نوازندگان برنده جایزه، فضانوردان و غیره می گیرند.

روشنترین دانشجویان

McGill علاوه بر دانشکده ستاره ای، برای جذب درخشان ترین دانش آموزان از سراسر کانادا، ایالات متحده و در سراسر جهان شناخته شده است. دانش آموزان مک گیل دارای بالاترین میانگین ورود به نمرات در کانادا هستند، و تعهد ما به پرورش بهترین ها، به دانش آموزان ما کمک می کند به طور متوسط ​​جوایز ملی و بین المللی به طور متوسط ​​بیش از همتایان خود در هر دانشگاه کانادا دیگر. بورس تحصیلی معتبر Rhodes به دانش آموزان 138 دانش آموز مک گیل رفته است. توانایی تعادل دانشآموزان با پیشرفت تحصیلی در مقطع فوق لیسانس یکی دیگر از نشانه های دانشجوی مک گیل است. هزاران دانش آموز مک گیل در علاوه بر یک سنت ورزشی غنی که شامل بسیاری از المپیک ها و تولد هاکی و فوتبال می شود، در صدها کلوپ، انجمن ها و گروه های اجتماعی که مونترال را غنی سازی می کنند و به زندگی در محوطه پر جنب و جوش کمک می کنند، شرکت می کنند.

مأموریت

مأموریت دانشگاه مک گیل پیشرفت یادگیری و ایجاد و انتشار دانش با ارائه بهترین آموزش ممکن است، با انجام تحقیقات و فعالیت های علمی که با بالاترین استانداردهای جهانی مطابقت دارد و با ارائه خدمات به جامعه. Motto Grandescunt Aucta Labore (با کار، همه چیز افزایش می یابد و رشد می کند.)

10 امتیاز از افتخار

1. رتبه بندی در میان موسسات همسالان در کانادا برای 11 سال متوالی در میان دانشگاههای پزشکی-دکتری برای اولین بار (رتبه بندی دانشگاه Maclean's 2016) بیست و چهارمین در جهان (رتبه بندی دانشگاه QS World 2015) 39 در جهان (رتبه بندی دانشگاه های جهانی Times Higher Education 2014/15) در میان دانشگاه های بزرگ کانادا در زمینه فن آوری اطلاعات ، رضایت از شهر ، شهرت نزد کارفرمایان و کتابخانه ها رتبه اول یا مساوی با رتبه 1

2. بهترین دانش آموزان McGill در سراسر جهان به دلیل ورود به سطح آسمان شناخته شده است و دانشجویان ما تعداد حیرت انگیز 139 محقق رودز را در میان رتبه های خود شمرده اند - بیش از هر دانشگاه کانادایی. آنها هر ساله به خاطر پیشرفت تحصیلی و ورزشی ، جوایز و جوایز معتبری را کسب می کنند و در انتخابات مه 2011 کانادا ، پنج نفر از دانشجویان ما با شکست دادن مقامات فعلی ، به عنوان جوانترین نماینده پارلمان در این کشور درآمدند.

3. McGill FIRSTS این کشف که اتم ها قابل تقسیم هستند. اولین نقشه قشر حرکتی مغز. اختراعات پلکسی ، سه ورزش مهم و سلول خون مصنوعی. برای بیش از 190 سال ، مک گلیانس و لحظات Eureka آنها جهان را به سمت بهتر تغییر داده اند.

4. دانش آموختگان برنده جهان آنها در حدود 180 کشور زندگی می کنند. در رده های آنها رهبران جهان ، فضانوردان ، برندگان نوبل ، و تعداد زیادی دنباله دار در دنیای هنر ، علوم ، تجارت و خدمات عمومی قرار دارند. در یک نظرسنجی در سال 2013 ، کارفرمایان درجه های مک گیل را به عنوان سی و هفتمین معتبرترین دانشگاه های جهان قرار دادند. در آن سوی مرزها و رشته ها ، فارغ التحصیلان زنده 250،000 مک گیل از تحصیلات و تجربیات خود برای ایجاد تغییر در جهان استفاده می کنند.

5. اعتبار برای تحقیقات با تمرکز زیاد بر روی کار بین رشته ای ، ما در میان بهترین دانشگاههای دارای تحقیق فشرده در جهان قرار می گیریم و دارای یک سنت برتری هستیم که شامل سر ارنست رادرفورد ، وایلدر پنفیلد ، چارلز تیلور و بسیاری دیگر است. امروزه محققان ما در طیف وسیعی از زمینه ها ، از شیمی سبز گرفته تا فناوری نانو ، از علم غذا گرفته تا اسرار ژنومیک و پروتئومیک ، گام های بلندی برداشته اند.

6. دانشگاه بین المللی CANADA'S McGill یکی از شناخته شده ترین موسسات آموزش عالی کانادا و یکی از دانشگاه های برجسته تحقیق در جهان است. با ورود 24٪ از دانشجویان ما از بیش از 150 کشور به مک گیل ، مجموعه دانشجویی ما متنوع ترین دانشگاه پزشکی-دکترا در سطح کشور است. برنامه های کارآموزی درجه یک ما دانشجویان را در سراسر جهان قرار می دهد و دانش آموختگان ما در بیش از 180 کشور در سراسر جهان زندگی می کنند.

7. یک کلانشهر پرتحرک مونترال در نقطه ملاقات دنیای قدیم و جدید نشسته است. این شهر سنگفرش است و قطب بین المللی هوافضا ، داروسازی ، مهندسی نرم افزار و موارد دیگر است. این مکان امن و پرجنب و جوش است و دارای فرهنگی است که به طور مداوم در میان شهرهای قابل زندگی جهان قرار می گیرد. مونترال در حدود 220،000 دانش آموز پس از دوره متوسطه ، و همچنین فضای سبز فراوانی و صدها کافه و استراحتگاه که مونترال به آنها مشهور است ، زندگی می کند. در واقع ، این شهر به عنوان هشتمین شهر برتر دانشجویی در جهان قرار دارد.

8. تعهد به پایداری ما شیفته پایداری هستیم و در مورد آن کاری می کنیم. استراتژی پایداری چشم انداز 2020 McGill یک برنامه بلند پروازانه را برای آینده ای سبزتر ، منصفانه تر و سالم تر تعیین می کند و صندوق پروژه های پایداری ما هر ساله 840،000 دلار بودجه بذر برای پروژه هایی که به ما کمک می کند ، ارائه می دهد. از سال 2009 ، ما طیف گسترده ای از طرح ها از جمله پروژه های باغبانی شهری ، یک مجموعه دوچرخه ، سیستم های مدیریت پسماند سبز و موارد دیگر را تأمین کرده ایم.

9. برندگان جایزه نوبل ، مک گیل دوازده برنده جایزه نوبل را در میان اعضای هیئت علمی و فارغ التحصیلان خود - بیشتر از هر دانشگاه کانادایی - به حساب می آورد که شامل فناوری پشت دوربین های دیجیتال ، کشف چگونگی محافظت بدن انسان از کد ژنتیکی خود ، نظریه انتقال الکترون ، کار پیشگامانه درک ادراکی ، هورمونها و برهم کنش ذرات و کشف سلولهای دندریتیک با Pathways سیگنال ایمنی آنها که پاسخ ایمنی را کنترل و هدایت می کنند.

10. مکانی بزرگ برای کار در مک گیل ، ما از اهمیت جذب بهترین و درخشان ترین ها می دانیم: از دانشجویان ما تا محققان تا کارمندان ما. به همین دلیل ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که مک گیل جایی است که همه در آن شکوفا می شوند و ما مفتخریم که می گوییم تلاش های ما بی توجه نبوده است. ما دوباره به عنوان یکی از برترین کارفرمایان مونترال برای سال 2015 معرفی شده ایم.

مکان ها

مونترال

Address
Bronfman Building
1001 Sherbrooke Street West

H3A 1G5 مونترال, کبک, کانادا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited