توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Fanshawe College بزرگ و دولتی بودجه واقع در لندن، انتاریو، کانادا است - تقریبا درایو دو ساعته از تورنتو و نایگارا فالز. 21،000 دانشجوی تمام وقت وجود دارد، از جمله بیش از 6،000 دانشجوی بین المللی از 97 کشور مختلف.109858_109779_T-Building_01_06_017_Panorama1.jpg

لندن، انتاریو، کانادا

شهر لندن جمعیتی حدود 400،000 و بیش از 500،000 نفر در منطقه شهری دارد. این خانه در هر دو Fanshawe College و دانشگاه غربی است. لندن دارای هنرهای شگفت انگیز، بازار، تئاتر و شب زنده داری است. این شهر "جنگل شهر" با بیش از 200 پارک و در منطقه ای که بزرگترین دریاچه های آب شیرین آن محسوب می شود شناخته شده است. لندن دارای یک فرودگاه بین المللی است و همچنین با استفاده از ماشین، Greyhound Bus یا قطار VIA قابل دسترسی است.

برنامه ها

Fanshawe بیش از 200 برنامه آکادمیک ارائه می دهد که شامل دیپلم های دو ساله و دیپلم های پیشرفته سه ساله تا دوره های تحصیلات تکمیلی (یک ساله) و مدرک کارشناسی (چهار سال) است.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students

شرایط پذیرش

نگاهی به شرایط پذیرش ما در اینجا: href = "https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/programs-international-students109859_109778_M-Building_01_06_017-92.jpg

EAP - انگلیسی برای اهداف آموزشی

برای دانش آموزانی که مایل به تحصیل در ابتدا انگلیسی هستند، Fanshawe یک برنامه EAP (انگلیسی برای اهداف آموزشی) ارائه می دهد. در برنامه EAP ده سطح وجود دارد که هشت هفته طول می کشد. یک آزمون تمرین رایگان در دسترس است، بنابراین دانش آموزان می توانند برآورد کنند که کدام سطح، بیشترین معنی را دارد.

https://www.fanshawec.ca/international/new-applicants/eap

کلاسهای Fanshawe مشاغل را دریافت می کنند

با توجه به نتایج اخیر KPI (شاخص های عملکرد کلیدی)، میزان اشتغال فارغ التحصیلان Fanshawe از 87.6٪ بیش از متوسط دو استان است. هنگامی که شش ماه پس از فارغ التحصیلی بررسی شد، 80.2 درصد از فارغ التحصیلان فانهاوا با تحصیلات دانشگاهی خود راضی هستند و 94.2 درصد از کارفرمایان از مهارت و مشارکت فارغ التحصیلان فانشاو راضی هستند.

مراقبت Fanshawe

Fanshawe یک بسته خدمات ورودی به نام Fanshawe Cares برای همه دانشجویان بین المللی جدید ارائه می دهد. مراقبت Fanshawe شامل موارد زیر است:

  • خدمات خوش آمد گویی فرودگاه توسط سفیران دانشجویی اداره می شود؛
  • خدمات شاتل حمل و نقل از فرودگاه پیرسون در تورنتو به لندن، انتاریو؛
  • دو شب اقامت ارائه شده (در صورت نیاز)؛
  • کمک به پیدا کردن محل زندگی و باز کردن یک حساب بانکی (در صورت نیاز).

همچنین، به عنوان بخشی از برنامه مراقبت Fanshawe Cares، مرکز بین المللی هر جلسه یک نشست خوش آمد می کند تا شما را با کالج و خدمات آن آشنا کند و همچنین شما را با سایر دانشجویان بین المللی آشنا کند.109860_109777_Gates_01_06_017-61.jpg

بورس تحصیلی

Fanshawe سالانه 5 میلیون دلار کمک هزینه تحصیلی، جوایز و بورس دریافت می کند. فرصت های انحصاری برای دانش آموزان بین المللی وجود دارد، مانند کمک هزینه تحصیلی.

href = "https://www.fanshawec.ca/paying-college/financial-aid-student-awards/awards/international-wards"

اضافی

تمام دانش آموزان تمام وقت در دانشگاه آکسفورد در لندن، گذرگاه اتوبوس LTC تمام وقت، عضویت در مرکز سلامت دانشجویان و پوشش بهداشت و درمان دندانپزشکی از طریق موریکس را دریافت می کنند. باشگاه ها و تیم های ورزشی زیادی در Fanshawe وجود دارد - برای بازیکنان و طرفداران!

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

Fanshawe College

Students Testimonials 2018 | Fanshawe International