Canadian Southern Baptist Seminary & College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره دانشکده و کالج باپتیست جنوبی کانادایی

82308_CSBS-Banner-Picture.jpg

برای بیش از سه دهه، ما به آموزش و آموزش الهی مقدسین و دیگر کارگران کلیسا اعتماد داشتیم تا از دستورالعمل بزرگ عیسی مسیح ما در کلیساهای محلی و از طریق کلیساهای محلی در سراسر جهان اطاعت کنند. برای این منظور، ما تلاش می کنیم تا دانش آموزانمان را برای آموزش وزارت معارف فراهم کنیم که هر دو به لحاظ کتاب مقدس دقیق و متناسب با متن ما است. ما معتقدیم که به اندازه کافی برای به اشتراک گذاشتن دانش کافی نیست.

این دیدگاه ما آموزش دادن مردان و زنان به نام خداوند در رهبری قرن بیست و یکم در مکان های دشوار است. ما می خواهیم در نسل بعدی رهبران تمایل به رفتن به مکان های دشوار و مواجه با چالش هایی را که با آن مواجه هستیم، پرورش دهیم.

همانطور که ما در دهه های آینده وزارتخانه قرار می گیریم، ما اعتقاد داریم که کار مدرسه ما هرگز مهم تر نبوده است. گروه کوچکی از کلیساها که مدرسه را شروع کردند، امروز بیش از 350 کلیسا رشد کرده اند و چشم انداز مداوم برای تبدیل شدن به 1000 کلیساها در کمتر از پنج سال است. مدرسه ما در تحقق این دیدگاه نقش مهمی ایفا می کند. سال بیش از سال، خداوند بیشتر فارغ التحصیلان را به مناطق کانادا از ساحل اقیانوس آرام به ساحل اقیانوس اطلس می برد و به سمت شمال به سمت مناطق گسترده ما گسترش می یابد.

چشم انداز کلیسای کانادایی مسیحیان باپتیست به طور کامل تصور بسیاری از دانش آموزان را به دست گرفت و آنها جسارت به مکان های دشوار کانادا را به خاطر مسیح و گسترش پادشاهی خود جنجال زدند. و علاوه بر فارغ التحصیلان ما در کانادا، ما فارغ التحصیلان دیگر نیز هستیم که به مناطق اطراف دنیا گسترش یافته و به عنوان مبلغین خدمت می کنند. مشتاقانه مسیحیان که در ابتدای ما به مدرسه ما تزریق شده است، فارغ التحصیلانی را انتخاب کرده است که از کانادا خارج می شوند تا به مکان هایی که سخت تر می روند، بروند.

در CSBS

همانطور که مدرسه ما تلاش می کند تا از دست رفتن در کانادا اعمال شود، دانش آموزان فرصت های بسیاری برای شرکت در وزارتخانه را به عنوان بخشی از آموزش خود فراهم می کنند.

با کمترین نسبت دانشجویان به دانشکده، CSBS

بیا و ببینید که چه چیزی ممکن است خداوند در قلب او برای شما در Seminary of Baptist South کانادا داشته باشد

اعتقادات ما و بیانیه ایمان نزدیک با CNBC ارتباط دارد.

شورای مشورتی

James Teel شورای مشورتی برای مدرسه را آغاز کرد. این گروه که شامل کانادایی ها و آمریکایی ها است، از طریق نماز، ارتقاء، جمع آوری پول و کمک به همکاری، یک دوست ارزشمند از حوزه علمیه بوده است. این گروه در طول سال ها با میانگین 30 ساله عضویت داشته است.

امدادگران

امدادرسانان سمینار، پیوند مهم بین حوزه علمیه و کلیساها در کنفدراسیون کاناپه های باپتیست جنوبی را فراهم می کنند. امضاها توسط رسولان از کلیساها در جلسات سالانه کنوانسیون انتخاب می شوند. آنها برای چهار سال یکبار انتخاب می شوند و مسئولیت کمک به مدرسه در دستیابی به اهداف، سیاست ها و دیدگاه هایشان است. هیئت امناء شامل هفت مرد و زن است. آنها دو بار در سال ملاقات می کنند و به طور مستقیم به هیأت رهبری ملی کنفدراسیون کاناپه های باپتیست جنوبی گزارش می دهند. شش فارغ التحصیل دوره کارشناسی ارشد به عنوان وکلا مدرسه خدمت کرده اند.

تاریخ ما

ایستاده در یک تپه مشرف به Cochrane، آلبرتا است مجسمه ای از یک گاوچران در اسب خود وجود دارد. مجسمه تحت عنوان "مردان بینایی" نامگذاری شده و در حافظه کسانی که پیشگامان اولیه بودند، این منطقه را به عنوان عملیات مرتع در دهه 1880 تأسیس کردند که تا امروز ادامه دارد.

در تپه دیگری که مشرف به کاکرینا است، معبد کانتی متخصص باپتیست کانادا است

مکان ها

کوکران

Address
200 Seminary View
T4C 2G1 کوکران, آلبرتا, کانادا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: