University of Alberta: Alberta School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه آلبرتا سال 1908 تاسیس شد. در طول قرن گذشته، UofA خود را به عنوان فشرده دانشگاه تحقیقاتی پیشرو، یکی از دانشگاههای برتر در کانادا و در میان 100 دانشگاه برتر در سراسر جهان ایجاد کرده است.

دانشکده آلبرتا کسب و کار در یکی از مدارس UofA کسب و کار در کانادا است، ارائه لیسانس بازرگانی، کارشناسی ارشد، دکترا و برنامه های آموزش و پرورش اجرایی.

آلبرتا MBA 20 ماه برنامه تمام وقت است. با اندازه کلاس کوچک، MBA آلبرتا فراهم می کند برای یک تجربه شخصی و با کیفیت بالا است که بیشتر توسط اعضای هیات علمی برنامه افزایش یافته است، بسیاری از آنها برندگان تدریس و دیگر جوایز تعالی.

همکاری با 80 دانش آموزان تمام وقت MBA پیوستن به آلبرتا در هر سال، شما قادر به ایجاد ارتباط قوی با هر یک از همکلاسی های خود را. رویکرد مبتنی بر تیم به یادگیری اجازه می دهد تا به شما برای توسعه تیم و مهارت های رهبری خود را در حالی که گرفتن را یاد بگیرند با همسالان از پیشینه های گوناگون.

انعطاف پذیر آلبرتا MBA نیاز به تمام دانش آموزان به تکمیل دوره های کسب و کار اساسی کلیدی و ترکیبی از رشته های انتخابی. با 9 دوره های انتخابی، شما قادر به خیاط مدرک خود را با ترکیبی از بهترین دوره های به منافع خود مناسب و یا تکمیل یکی از تخصص های رسمی ما است.

مکان ها

ادمونتون

Address
2-30 Business Building
Edmonton, Alberta
Canada T6G 2R6

T6G 2R6 ادمونتون, آلبرتا, کانادا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: