Universidad Cenfotec

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ

Universidad Cenfotec یک مؤسسه آموزش عالی خصوصی با استقلال علمی، اداری و مالی است که هدف اصلی آن طراحی و اجرای برنامه های آموزشی و ارتقاء حرفه ای ها و همچنین اجرای برنامه های تحقیقاتی در زمینه فن آوری های دیجیتال.

Cenfotec به عنوان یک مرکز آموزشی در فن آوری اطلاعات و ارتباطات در ژانویه 2000 توسط گروهی از شرکت های توسعه نرم افزاری و سرمایه گذاران مستقل ایجاد شد تا به توسعه صنعت نرم افزاری شروع و در حال رشد با پرسنل مجرب، تخصصی و سریع عملیاتی است که اجازه می دهد آن را با استانداردهای با کیفیت بالا در سطح بین المللی رقابت کند.

در سال 2003، Cenfotec توسعه و آموزش مهندسی نرم افزار، اولین در کاستاریکا و آمریکای مرکزی بود. پس از آن، برنامه ها در حوزه پشتیبانی زیرساخت ها، مدیریت پایگاه داده، امنیت سایبری، تله ماتیک و طراحی و توسعه وب، با پذیرش عالی در بخش فناوری ایجاد شد.

این رویکرد، که 100٪ با بخش تجاری هماهنگ شده است، Cenfotec را قادر می سازد تا در سطح بالاتر از هر دو کارآفرینان ملی و کارفرمایان بین المللی، که منابع انسانی تولید شده در طول زمان را استخدام می کنند، در بالاترین سطح قرار گیرند.

Cenfotec یکی از چهار مکان برتر مؤسسات آموزش عالی را با بالاترین کیفیت در کشور در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و در کوتاه ترین زمان آموزش (با توجه به نظرسنجی توسط اتاق فناوری اطلاعات و ارتباط کاستاریکا با تجار ملی، 2008).113450_12.png

ماموریت

آموزش افراد با آموزش دقیق و اخلاقی در تکنولوژی به عنوان وسیله ای برای کشف پتانسیل خود، تعیین سرنوشت خود و ایجاد دانش مفید برای تأثیر مثبت بر کیفیت زندگی و رقابت در جامعه.

نظر

برای شناخت بین المللی از بهترین موسسات آموزش عالی در فن آوری، به عنوان معیار برتری در دانشگاه ها و اخلاق.

ارزش

 • روح خویشاوندی و نوع دوستی
 • سلامت، احترام و انطباق در تمام جنبه های اقدامات ما
 • حس موفقیت به لطف تلاش

خط مشی کیفیت

ما متعهد به تشکیل افراد با انگیزه و واجد شرایط با دانش فنی، ارزش ها، نگرش ها و مهارت های فنی می باشیم که به آنها اجازه می دهد تا به طور کامل به عنوان حرفه ای عمل کنند و بر نیازهای سازمان هایی که در آن عمل می کنند، غلبه کنند.

برای این منظور، دانشگاه در کار روزانه خود، کار گروهی، یادگیری مداوم، روحیه خدمات، پیروی از ارزش ها و اصول، عقلانیت و بهبود فرایندها، بازخورد مشتریان و همکاران و کیفیت خدمات آموزشی و اداری.113451_adolescent-attractive-backpack-1462630.jpg

اهداف

دانستن و درک روند تکنولوژیکی و شرایط پذیرش آنها در محیط زیست نوآوری در راه حل های تکنولوژیکی و آموزشی برای تسهیل فرآیندهای یادگیری ایجاد دانش نوآورانه در زمینه ICT #

اهداف

راهنمای به روز رسانی و توسعه برنامه های دانشگاهی به سمت فن آوری های مورد علاقه و فرصت برای دانش آموزان.

به طور مداوم کیفیت فرایند آموزشی ما را بهبود بخشد.

کمک به حل مشکلات خاص ICT برای بهبود اثربخشی و استفاده از آنها در سازمان ها برای دستیابی به یک تاثیر واقعی در محیط اقتصادی و اجتماعی کشورهای منطقه مرکزی آمریکا.

انواع

تحقیقات سه نوع خواهد بود:

 1. تحقیق انجام شده توسط دانشجویان کارشناسی ارشد و یا کارشناسی ارشد در چارچوب کار فارغ التحصیلی خود، به کارگردانی معلمان دانشگاه. (در موارد خاص، پژوهش توسط دانشجویان در چارچوب دوره های پروژه انجام شده است).
 2. تحقیق به درخواست موسسات دولتی یا خصوصی انجام شده توسط استادان-محققان دانشگاه (بر اساس تقاضا). تحقیق حرفه ای
 3. در ابتکار دانشگاه تحقیق حرفه ای

ما به اولین نوع تحقیق به عنوان تحقیق علمی و دو بعدی به عنوان تحقیق حرفه ای اشاره می کنیم.

تحقیق در دانشگاه بیشتر از بنیاد یا نظری، عملی و عملی خواهد بود.113452_beard-bonding-community-708440.jpg

مناطق

به منظور رسیدن به اهداف تعیین شده در بند 1، تحقیق دانشگاه زمینه های موضوعی زیر را پوشش می دهد:

 1. دانستن و درک روند تکنولوژیکی و شرایط پذیرش آنها در محیط ما
  • روند تکنولوژیکی و نیازهای بازار
 2. نوآوری در راه حل های تکنولوژیکی و آموزشی برای تسهیل فرآیندهای یادگیری
  • آموزش توسط پروژه
  • آموزش مجازی
  • ارزیابی معلم
  • ارزیابی کیفیت
 3. ایجاد دانش نوآورانه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • توسعه نرم افزار
  • وب و فن آوری های تلفن همراه
  • فن آوری ها و تجزیه و تحلیل داده ها
  • امنیت سایبری
  • مدیریت فناوری و خدمات فناوری اطلاعات

مکان ها

سن خوزه

Address
Santa Marta, San Pedro de Montes Oca, del Cruce de la Escuela de Santa Marta 400 metros noreste carretera al Cristo de Sabanilla, San José, Costa Rica
11501 سن خوزه, استان سان خوزه, کاستاریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: